Δεν έχετε ενεργή συνδρομή και δεν μπορείτε να δείτε κρυφά αντικείμενα.

Τένις: Πτώση των αποδόσεων

Υπάρχει λίστα με πονταρίσματα, σύνολα και μειονεκτήματα στο bet365 bookie. Μπορείτε να ταξινομήσετε τα γεγονότα και να επωφεληθείτε από αυτό. Read more about Asian Handicap

Για την εμφάνιση κρυφών στοιχείων πρέπει να έχετε συνδρομή.


Competition Teams Start Time Win 1 [Old/Now] Win 2 [Old/Now] Odds Change by
Padel - Spanish Championship Women - Semi-FinalsAmatriain/Llaguno - Sainz/Triay28/11/2020 19:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Semi-FinalsThiago Agustin Tirante - Vitaliy Sachko28/11/2020 19:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Campinas - Qualifying MatchesChristian Lindell - Agustin Velotti28/11/2020 19:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Campinas - Qualifying MatchesAziz Dougaz - Nicolas Alvarez28/11/2020 19:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Padel - Spanish Championship Women - Semi-FinalsNavarro/Osoro - Salazar/Sanchez28/11/2020 19:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Sao Paulo - Semi-FinalsFrederico Ferreira Silva - Joao Menezes28/11/2020 19:55:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Campinas - Qualifying MatchesJelle Sels - Igor Marcondes28/11/2020 20:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Padel - Spanish Championship - Semi-FinalsGalan/Belluati - Coello/Ramirez28/11/2020 20:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Padel - Spanish Championship - Semi-FinalsBotello/Ruiz - Navarro/Diaz28/11/2020 20:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Sao Paulo MD - FinalMartinez/M R Alves - Dutra Silva/Romboli28/11/2020 21:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Campinas - Qualifying MatchesEduardo Ribeiro - Carlos Gomez-Herrera28/11/2020 21:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima MD - FinalCervantes/Roca Batalla - Altamirano/Sachko28/11/2020 22:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Monastir - FinalCarole Monnet - Yuliya Hatouka29/11/2020 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Monastir - FinalKenneth Raisma - Ergi Kirkin29/11/2020 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Cairo - FinalNiels Visker - Miljan Zekic29/11/2020 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Cairo - FinalDaria Mishina - Carolina M R Alves29/11/2020 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Monastir WD - FinalCatini/Cirotte - Droguet/Talbi29/11/2020 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Bratislava - FinalZizou Bergs - Bogdan Bobrov29/11/2020 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Benicarlo - FinalNicolas Alvarez Varona - Ivan Gakhov29/11/2020 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Monastir MD - FinalGhorbel/Ouakaa - Raisma/Tamm29/11/2020 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia - Qualifying MatchesLuis Faria - Michael Vrbensky29/11/2020 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia - Qualifying MatchesRiccardo Bonadio - Maxime Hamou29/11/2020 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia - Qualifying MatchesDuje Ajdukovic - Nikolas S Izquierdo29/11/2020 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia - Qualifying MatchesNino Serdarusic - Altug Celikbilek29/11/2020 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia MD - Round 1 MatchesFalcao/Sousa - Cacao/Faria29/11/2020 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia MD - Round 1 MatchesGiustino/Trungelliti - Cressy/Rinderknech29/11/2020 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia MD - Round 1 MatchesHalys/Lamasine - Begemann/Olivetti29/11/2020 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia MD - Round 1 MatchesKolar/Vavassori - Borges/Cabral29/11/2020 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Maia MD - Round 1 MatchesKotov/Vatutin - Arnaboldi/Bonadio29/11/2020 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος