Δεν έχετε ενεργή συνδρομή και δεν μπορείτε να δείτε κρυφά αντικείμενα.

Τένις: Πτώση των αποδόσεων

Υπάρχει λίστα με πονταρίσματα, σύνολα και μειονεκτήματα στο bet365 bookie. Μπορείτε να ταξινομήσετε τα γεγονότα και να επωφεληθείτε από αυτό. Read more about Asian Handicap

Για την εμφάνιση κρυφών στοιχείων πρέπει να έχετε συνδρομή.


Competition Teams Start Time Win 1 [Old/Now] Win 2 [Old/Now] Odds Change by
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesLina Gjorcheska - Gergana Topalova21/10/2019 07:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesYuliya Hatouka - Anna Kubareva21/10/2019 07:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesVlada Koval - Eva Vedder21/10/2019 07:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesGuiomar MZD Reales - Lidziya Marozava21/10/2019 07:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesSandy Callios - Manca Pislak21/10/2019 07:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesAdrian Menendez-Maceiras - Stefano Napolitano21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesCem Ilkel - Johannes Haerteis21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesDaniel Masur - Louis Wessels21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesVit Kopriva - Gian Marco Moroni21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesLukas Lacko - Botic Van De Zandschulp21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesMilan Welte - Jan Choinski21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesMirza Basic - Steve Darcis21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesRoberto Marcora - Cedrik-Marcel Stebe21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesAlex Molcan - Tommy Robredo21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesJulian Lenz - Daniel Altmaier21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesJohn-Patrick Smith - Ruben Bemelmans21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Qualifying MatchesAltug Celikbilek - Osman Torski21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Qualifying MatchesJelle Sels - Kacper Zuk21/10/2019 08:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesEkaterina Yashina - Stephanie J Visscher21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesDea Herdzelas - Eliessa Vanlangendonck21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesKseniya Sundin - Jamilah Snells21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesLinn Svaerd - Wilma Bergqvist21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesSara Salemyr - Victoria Carlsten21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesAnastasiya Shoshyna - Clemence Fayol21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesSalma Djoubri - Naomi Broady21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesFrida Bostrand - Maja Radenkovic21/10/2019 08:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Qualifying MatchesIllya Marchenko - Jules Okala21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Qualifying MatchesMaxime Hamou - Evan Furness21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesMartina Di Giuseppe - Bianka Bekefi21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesFanni Gecsek - Alexandra Cadantu21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesMagdalena Frech - Barbora Miklova21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesIlona G Ghioroaie - Elisabetta Cocciaretto21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Lagos - FinalRiya Bhatia - Nastja Kolar21/10/2019 09:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesAnastasia Veselova - Johanna Strom21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesLouise Wikander - Karolina Jaskiewicz21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesVilena Petrova - Nathalie Johansson21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesGozal Ainitdinova - Evgeniya Burdina21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Qualifying MatchesPolina Leykina - Victoria Muntean21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesRadu Albot - Dusan Lajovic21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesMarius Copil - Roberto Bautista-Agut21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesPablo Cuevas - Stan Wawrinka21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesLaslo Djere - Filip Krajinovic21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesTaylor Fritz - Alexander Zverev21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesCristian Garin - Reilly Opelka21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesDavid Goffin - Marin Cilic21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesJuan Ignacio Londero - Richard Gasquet21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesBenoit Paire - Henri Laaksonen21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesJan-Lennard Struff - Miomir Kecmanovic21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesFrances Tiafoe - Daniel Evans21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesStefanos Tsitsipas - Albert Ramos-Vinolas21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Round 1 MatchesDaria Kudashova - Lesley Pattinama Kerkhove21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesLeticia Temirhanova - Olivia Malm21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesMathilde Dury - Irina Ramialison21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesMagali Kempen - Evita Ramirez21/10/2019 10:00:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesTeymuraz Gabashvili - Jurij Rodionov21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesNina Potocnik - Victoria Kan21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesMaja Chwalinska - Adrienn Nagy21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesJesika Maleckova - Simona Waltert21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesNino Serdarusic - Geoffrey Blancaneaux21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesOlga Govortsova - Georgia Andreea Craciun21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M25 Lagos - FinalAldin Setkic - Calvin Hemery21/10/2019 10:30:00startedκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesHedda Gurholt - Kathleen Kanev21/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesIne Soltveit Stange - Aneta Laboutkova21/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesMaximilian Neuchrist - Andrea Pellegrino21/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesSara Gambogi - Maria Manilova21/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesJulia Terziyska - Schena Benamar21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesYana Morderger - Lucie Wargnier21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesAlisa Rastegaeva - Sofiya Chekhlystova21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul WD - Round 1 MatchesCaregaro/Ferrando - Cengiz/Herdzelas21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul - Round 1 MatchesSofya Lansere - Richel Hogenkamp21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesHilda Lundstedt - Martina Petrovic21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesIsabelle Haverlag - Tuva Wallin21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Stockholm - Qualifying MatchesAnette Munozova - Ruya Mavi21/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesHanyi Liu - Florian Fallert21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesIgor Dudun - Francis Casey Alcantara21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesSebastian Pjontek - Joao M Nusdeo21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesJulia Grabher - Greta Arn21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesRayane Roumane - Evgeny Karlovskiy21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesAkgul Amanmuradova - Lea Boskovic21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesTessah Andrianjafitrimo - Irina Fetecau21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesDorka D Szabo - Maryna Chernyshova21/10/2019 12:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesLajovic/Ramos-Vinolas - Gonzalez/Qureshi21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesAleksandr Nedovyesov - Tobias Kamke21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesFlood/Haseth - Morton/Morton21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesAhti/Vehvilainen - Lenngren/Norin21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesHaagensen/V. Frogner - Jastrzebska/Nuudi21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesArthur Reymond - Maxime Janvier21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesEmilie Elde - Marina Yudanov21/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul WD - Round 1 MatchesKubareva/Sonmez - Akyurek/Kavran21/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul WD - Round 1 MatchesLeykina/Pribylova - Bandecchi/Piter21/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesMargot Yerolymos - Karen Marthiens21/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesShereen Peterson-Paul - Noelly L Nsimba21/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesKriti Williams - Ty Ana Williams21/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesDespina Papamichail - Vivien Juhaszova21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesNicoleta-Catalina Dascalu - Marie Benoit21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesMaryna Zanevska - Miriam B Bulgaru21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W100 Szekesfehervar - Qualifying MatchesNika Radisic - Georgina Garcia-Perez21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesFrancis Pare - Vital Flurin Leuch21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesMarek Semjan - Anurag Agarwal21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesSam Taylor - Samuel Edwards21/10/2019 13:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesZdenek Kolar - James Ward21/10/2019 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesKatarina Jokic - Rasheeda McAdoo21/10/2019 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesGabriella Price - Joelle Kissell21/10/2019 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesAnastasia E Nefedova - Estela Perez-Somarriba21/10/2019 14:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Qualifying MatchesCamilo Ugo Carabelli - Rodrigo Sanchez21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Qualifying MatchesWilson Leite - Alejandro Gonzalez21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesMia Kupres - Louise Kwong21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesTereza Susen - Shatoo Mohamad21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesAlexandre Muller - Blaz Kavcic21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul WD - Round 1 MatchesOz/Sezer - Muntean/Visscher21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesEden Silva - Mylene Halemai21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesEmma Lene - Sara Cakarevic21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesFrancisco Cerundolo - Ulises Blanch21/10/2019 14:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg - Round 1 MatchesBernabe Zapata Miralles - Mischa Zverev21/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesNikita Chuev - Alexander Jhun21/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesAleksei Khomich - Mohammad Khingi21/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesErik Helin - Leopold Zima21/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF M15 Doha - Qualifying MatchesMohammed Abdulla - Muzammil Murtaza21/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesGrigor Dimitrov - Damir Dzumhur21/10/2019 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesMarco Trungelliti - Hugo Grenier21/10/2019 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesAndrea R Villarreal - Shelby Prince21/10/2019 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesK Companion - Emerald Able21/10/2019 15:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesOfner/Weissborn - Bambridge/Mclachlan21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesSylvia Schenck - Steffi Carruthers21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesMarina Stakusic - Oleksandra Gorchanyuk21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W25 Istanbul WD - Round 1 MatchesAinitdinova/Hatouka - Lansere/Rakhimova21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesOriol Roca Batalla - Thiago Seyboth Wild21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesMaxime Chazal - Roberto Quiroz21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesGonzalo Escobar - Mauricio Echazu21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesAlice Rame - Lucia Cortez Llorca21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesAlicia Martial - Angelica Moratelli21/10/2019 16:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesElliot Benchetrit - Aslan Karatsev21/10/2019 16:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesCorentin Denolly - Pedro Cachin21/10/2019 17:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesRoger Federer - Peter Gojowczyk21/10/2019 17:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesAnna Baranovski - Beatrice Gumulya21/10/2019 17:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesIngrid Neel - Carly Briggs21/10/2019 17:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesRachel Gailis - Andie K. Daniell21/10/2019 17:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Saguenay - Qualifying MatchesSarah-M Fortin - Holly Verner21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesJustina Mikulskyte - Loudmilla Bencheikh21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Poitiers - Qualifying MatchesLucrezia Stefanini - Ekaterina Ovcharenko21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesMartin Cuevas - Renzo Olivo21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesDaniel Elahi Galan - Diego Hidalgo21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesInigo Cervantes - Felipe M R Alves21/10/2019 17:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesDan Added - Mathias Bourgue21/10/2019 18:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesAlex De Minaur - Hugo Dellien21/10/2019 18:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesEpiphany B. Turner - Peyton Stearns21/10/2019 18:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesSanaz Marand - Victoria Flores21/10/2019 18:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesElysia Bolton - Kenya Jones21/10/2019 18:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W80 Macon - Qualifying MatchesKeisha R. Clousing - Jessy Rompies21/10/2019 18:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesPedja Krstin - Gonzalo Villanueva21/10/2019 19:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesChristian Lindell - Orlando Luz21/10/2019 19:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesJose Hernandez-Fernandez - Pedro Sakamoto21/10/2019 19:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesJuan Pablo Ficovich - Agustin Velotti21/10/2019 22:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon - Round 1 MatchesBrandon Walkin - Blake Mott21/10/2019 23:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesHaruna Arakawa - Ramona Mataruga21/10/2019 23:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesErina Hayashi - Laura Ashley21/10/2019 23:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesTereza Mihalikova - Naoko Eto21/10/2019 23:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesAlana Parnaby - Evana Bowell21/10/2019 23:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesBozicevic/Poulos - Ashley/Lawless22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesArakawa/Muramatsu - Hon/Sanders22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesInglis/McPhee - Hayashi/Okamura22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesBozovic/Marshall - Elie/Jovanovic22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesHozumi/Muhammad - Bai/Da Silva Fick22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesPuttergill/Walkin - Gonzales/Vukic22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesBains/Mihalikova - Parnaby/Smith22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesImanishi/Kuwata - Aiava/Cabrera22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo WD - Round 1 MatchesTomic/Zlochova - Myers/Woolcock22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesClarke/Grills - R'Watana/R'Watana22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesCastelnuovo/Heliovara - Harris/Santillan22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesBolt/Reid - Moriya/Watanuki22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesPurcell/Saville - Taylor/Taylor22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesSchoolkate/Sweeny - Klein/Puodziunas22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon MD - Round 1 MatchesFancutt/Mousley - Banes/Bourchier22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesNicolas Alvarez - Oscar Jose Gutierrez22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon - Round 1 MatchesMaverick Banes - Alexis Musialek22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon - Round 1 MatchesAlexander Crnokrak - Luke Saville22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon - Round 1 MatchesAaron Addison - Harri Heliovaara22/10/2019 00:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesGabriella Da Silva Fick - Taylah Lawless22/10/2019 00:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Traralgon - Round 1 MatchesJames Ibrahim - Evan King22/10/2019 00:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesAlexandra Bozovic - Amber Marshall22/10/2019 00:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesJennifer Elie - Meeka Marshall22/10/2019 00:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W60 Bendigo - Qualifying MatchesEmily Fanning - Storm Sanders22/10/2019 00:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesBarrientos/Li - Gao/Wang22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesWang/Xiao - Nam/Song22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesLee/Oliveira - Bai/Chung22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesDoumbia/Reboul - Matsui/Vardhan22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesEubanks/Uchida - Diez/Safwat22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou MD - Round 1 MatchesGoransson/Rungkat - Sun/Wu22/10/2019 04:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
WTA Zhuhai - Round Robin MatchesAryna Sabalenka - Maria Sakkari22/10/2019 06:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
WTA Zhuhai - Round Robin MatchesKiki Bertens - Donna Vekic22/10/2019 07:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg MD - Round 1 MatchesBegemann/Mergea - Junaid/Raja22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg MD - Round 1 MatchesKamke/Reister - Menendez-Maceiras/Stakhovsky22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Hamburg MD - Round 1 MatchesWessels/Zverev - Basic/Milojevic22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest MD - Round 1 MatchesBrkic/Pavic - Benchetrit/Guinard22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest MD - Round 1 MatchesGrenier/Janvier - Bonzi/Hoang22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest MD - Round 1 MatchesErlich/Harris - Arneodo/Nys22/10/2019 08:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesFabien Reboul - Yecong He22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesJi Sung Nam - Kaichi Uchida22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesKhumoyun Sultanov - Aoran Wang22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesMakoto Ochi - Sadio Doumbia22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesNicolas Barrientos - Fajing Sun22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesXin Gao - Sidharth Rawat22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesZihao Xia - Rio Noguchi22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesBorna Gojo - Tim Van Rijthoven22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesRenta Tokuda - Jie Cui22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesDanylo Kalenichenko - Yusuke Takahashi22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesGoncalo Oliveira - Konstantin Kravchuk22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Liuzhou - Round 1 MatchesYunseong Chung - Takuto Niki22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesTristan Lamasine - Viktor Durasovic22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesCarlos Taberner - Benjamin Bonzi22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Brest - Round 1 MatchesPavel Kotov - Manuel Guinard22/10/2019 09:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesMalene Helgo - Nora Niedmers22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesSofia Milatova - Lilly Elida Haseth22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo - Round 1 MatchesKatriin Saar - Maria Vittoria Viviani22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesAndrey Rublev - Felix Auger Aliassime22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesFeliciano Lopez - Gilles Simon22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesSam Querrey - Adrian Mannarino22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesDiego Schwartzman - Pierre-Hugues Herbert22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesNikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesMatteo Berrettini - Kyle Edmund22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesPablo Carreno-Busta - Denis Shapovalov22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesHyeon Chung - Milos Raonic22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesMikhail Kukushkin - Borna Coric22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesHubert Hurkacz - Karen Khachanov22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesDominic Thiem - Jo-Wilfried Tsonga22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesDennis Novak - Gael Monfils22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesGuido Pella - Aljaz Bedene22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesAlexei Popyrin - Fabio Fognini22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel - Round 1 MatchesRicardas Berankis - Pablo Andujar22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesGarin/Paire - Klaasen/Venus22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesGranollers/Zeballos - Gasquet/Roger-Vasselin22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesKoolhof/Tsitsipas - Fritz/Opelka22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesKrawietz/Mies - Chardy/Martin22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesMektic/Skugor - Rojer/Tecau22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesMargaroli/Struff - Dodig/Polasek22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Basel MD - Round 1 MatchesMurray/Skupski - Ehrat/Huesler22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesMarton Fucsovics - Lorenzo Sonego22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna - Round 1 MatchesJannik Sinner - Philipp Kohlschreiber22/10/2019 11:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
WTA Zhuhai - Round Robin MatchesMadison Keys - Saisai Zheng22/10/2019 11:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesHedrzak/Jelen - Kuznetsova/Milatova22/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesMeliss/Viviani - Gurholt/Stange22/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesDapkute/Vojcinakova - Faureng/Koussenkova22/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ITF W15 Oslo WD - Round 1 MatchesBurylo/Wiersholm - Hajkova/Laboutkova22/10/2019 12:30:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesHerbert/Mahut - Dimitrov/Lopez22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesDaniell/Oswald - Gille/Vliegen22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesKhachanov/Rublev - Ram/Salisbury22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesKontinen/Peers - Pavic/Soares22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesKubot/Melo - Gonzalez/Pella22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesMarach/Melzer - Bopanna/Shapovalov22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
ATP Vienna MD - Round 1 MatchesMolteni/Schwartzman - Inglot/Krajicek22/10/2019 13:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesArklon H D P Cordova - Tomas Martin Etcheverry22/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima - Round 1 MatchesGuilherme Clezar - Jorge Panta22/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima MD - Round 1 MatchesMartinez/M R Alves - Cervantes/Roca Batalla23/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος
Challenger Lima MD - Round 1 MatchesMerino/Olivo - Luz/Matos23/10/2019 15:00:00κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος