Δεν έχετε ενεργή συνδρομή και δεν μπορείτε να δείτε κρυφά αντικείμενα.

Προγνωστικά ποδοσφαίρου

Προγνωστικά για το ποδόσφαιρο από την υπηρεσία μας σε όλα τα παγκόσμια πρωταθλήματα, όπως τα πρωταθλήματα της Αγγλίας, της Ισπανίας, της Γερμανίας, της Ιταλίας, της Γαλλίας και της Ρωσίας. Διανομή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με προβλέψεις. Στοιχεία σάρωσης από bookmakers Pinnacle, Sbobet, Crown, bet365. Μάθετε περισσότερα για το Ασιατικό Χάντικαπ


Συνολικές τιμές: 5389 Συνολικό κέρδος: 15193.00 % ROI: +2.82 % Συνολική νίκη: 3234 Συνολικά έχασε: 1665

Νοέμβριος 2019

Σύνολο: 228Κέρδος: +1345.00 %ROI: +5.90 %Κερδίστηκε: 139Χαμένος: 69
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
Charleroi RCharleroi R - Royal Excel Mouscron ReservesHandicap 1 (0)1.62Live: 68 min20/11/2019 17:262:1
Algerian Ligue Professionnelle 2USM EL HARRACH - MO BejaiaHandicap 2 (0,25)1.6Live: 74 min0-020/11/2019 15:341:0
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Deportivo MetropolitanoHandicap 1 (-0.75)1.6120/11/2019 20:00-20/11/2019 13:444:0
Kisumu All StarsKisumu All Stars - Wazito FCTotal Over (2.75)1.48Live: 11 min0-020/11/2019 12:132:0
UEFA - EURO U21 QualifyingNorthern Ireland U21 - Romania U21Handicap 1 (0.25)1.64Live: 75 min0-019/11/2019 19:030:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Lebanon - Korea DPRHandicap 1 (0)1.58Live: 75 min0-019/11/2019 18:330:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Iraq(N) - BahrainHandicap 2 (0,25)1.6Live: 75 min0-019/11/2019 15:330:0
Grimsby Am (R)Grimsby Am (R) - Walsall ReserveHandicap 2 (-0,25)1.37Live: 18 min0-019/11/2019 14:221:1
UEFA European U-19 Football ChampionshipGibraltar U19(N) - Switzerland U19Handicap 1 (9.25)1.56Live: 42 min1-619/11/2019 14:131:16
Feyenoord ReserveFeyenoord Reserve - FC Emmen ReservesHandicap 2 (-2,00)1.65Live: 31 min0-219/11/2019 13:340:3
Salgaocar Sports ClubSalgaocar Sports Club - Guardian Angel SCHandicap 1 (-2.75)1.64Live: 54 min2-019/11/2019 11:294:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Jordan - Chinese TaipeiHandicap 1 (-3.75)1.6519/11/2019 15:59-19/11/2019 10:385:0
Arminia LudwigshafenArminia Ludwigshafen - Sportfreunde EisbachtalTotal Over (3)1.6419/11/2019 19:00-19/11/2019 10:272:1
England U23 1.LigaCrewe Alexandra U23 - Birmingham City U23Handicap 2 (0,00)1.55Live: 47 min0-018/11/2019 14:030:1
Serbia Prva LigaFK Backa Backa Palanka - Metalac Gornji MilanovacHandicap 1 (0)1.6418/11/2019 12:00-18/11/2019 11:473:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Radnicki 1923 KragujevacTotal Over (2.25)1.6118/11/2019 12:00-18/11/2019 11:030:1
CONCACAF Nations LeagueGuadeloupe - Turks Caicos IslandsHandicap 1 (-8.25)1.5Live: 65 min7-018/11/2019 00:2410:0
CONCACAF Nations LeagueGuadeloupe - Turks Caicos IslandsHandicap 1 (-7)1.5717/11/2019 23:005-017/11/2019 23:5410:0
CONCACAF Nations LeagueGuadeloupe - Turks Caicos IslandsTotal Over (6,5)1.64Live: 13 min3-017/11/2019 23:1510:0
Olimpo Bahia BlancaOlimpo Bahia Blanca - SansinenaHandicap 2 (-0,75)1.64Live: 73 min0-117/11/2019 21:440:1
CD VillacanasCD Villacanas - CD PedronerasHandicap 2 (0,25)1.63Live: 75 min0-017/11/2019 17:020:1
Russia Division 2Krasnodar III - Spartak NalchikHandicap 1 (-0.5)1.58Live: 20 min0-017/11/2019 10:220:1
A-League National Youth LeagueCanberra United FC U21 - Central Coast Mariners (Youth)Handicap 2 (-2,50)1.59Live: 22 min0-116/11/2019 23:531:3
CONCACAF Nations LeagueFrench Saint-Martin - BarbadosHandicap 2 (-1,25)1.5416/11/2019 20:000-016/11/2019 21:021:0
Colombia Copa PremierTigres Zipaquira - Deportivo PereiraHandicap 1 (0.5)1.6517/11/2019 00:00-16/11/2019 20:410:5
Al DuhailAl Duhail(N) - Al Khor SCHandicap 2 (1,25)1.6216/11/2019 15:10-16/11/2019 14:410:7
Slovenia 2.LigaRadomlje - NK RogaskaTotal Over (4.25)1.63Live: 21 min1-016/11/2019 12:525:0
Ukraine Division 2Kremin Kremenchuk - Cherkashchyna-AkademiyaHandicap 1 (-1)1.57Live: 8 min0-016/11/2019 11:112:0
Newbridge TownNewbridge Town - Malahide UnitedHandicap 2 (-1,75)1.58Live: 20 min0-115/11/2019 20:230:2
ParndorfParndorf - St MargarethenHandicap 1 (-5.25)1.61Live: 55 min5-015/11/2019 18:096:0
Austrian 3.LigaTrenkwalder Admira (Youth) - Rapid Vienna (Youth)Handicap 1 (1.25)1.6215/11/2019 18:30-15/11/2019 17:221:1
International Club FriendlyHacken - HalmstadsHandicap 2 (0,00)1.57Live: 14 min0-015/11/2019 14:170:2
International Club FriendlyHacken - HalmstadsHandicap 2 (0,25)1.5Live: 4 min0-015/11/2019 14:060:2
International Club FriendlyHacken - HalmstadsHandicap 2 (0,50)1.6515/11/2019 14:00-15/11/2019 12:440:2
CS BalotestiCS Balotesti - CSS Islla Te NaghHandicap 2 (-2,00)1.62Live: 32 min15/11/2019 12:340:2
CS BalotestiCS Balotesti - CSS Islla Te NaghTotal Over (3)1.56Live: 10 min0-015/11/2019 12:120:2
Guardian Angel SCGuardian Angel SC - FC Goa Development IIHandicap 2 (-0,50)1.58Live: 73 min1-115/11/2019 11:461:2
Vasco SCVasco SC - DempoTotal Over (3.25)1.52Live: 13 min0-015/11/2019 10:280:0
ChawnpuiChawnpui - Chanmari FCHandicap 1 (0)1.65Live: 9 min0-015/11/2019 08:430:0
African Nations CupGhana - South AfricaHandicap 2 (1,25)1.65Live: 75 min1-014/11/2019 20:332:0
CONCACAF Nations LeagueSt. Kitts and Nevis - GrenadaHandicap 2 (0,00)1.6314/11/2019 19:00-14/11/2019 16:560:0
Russia Division 2Mashuk-KMV - SKA RostovHandicap 2 (1,00)1.38Live: 39 min1-014/11/2019 12:421:1
Russia Division 2Mashuk-KMV - SKA RostovTotal Over (2.25)1.65Live: 2 min0-014/11/2019 12:061:1
Russia Division 2Mashuk-KMV - SKA RostovHandicap 2 (0,00)1.6114/11/2019 12:00-14/11/2019 11:201:1
Paduano RJPaduano RJ - Acao RJTotal Over (0,5)1.33Live: 63 min0-013/11/2019 19:270:0
Aparecida EC U20Aparecida EC U20 - Atletico GO (Youth)Handicap 1 (1)1.6413/11/2019 18:30-13/11/2019 18:121:1
International Club FriendlyDoxa Dramas - PAOK SalonikiTotal Over (2.75)1.51Live: 8 min0-013/11/2019 15:121:3
UEFA European U-19 Football ChampionshipItaly U19 - Malta U19Handicap 1 (-3)1.6313/11/2019 14:00-13/11/2019 13:492:0
International Club FriendlyOlympiakos Nicosia FC - Onisilos SotirasHandicap 2 (-0,75)1.63Live: 44 min0-113/11/2019 13:220:2
International Club FriendlyOlympiakos Nicosia FC - Onisilos SotirasHandicap 2 (0,25)1.59Live: 29 min0-013/11/2019 13:070:2
Corps of SignalsCorps of Signals - Sesa Football AcademyHandicap 2 (-1,00)1.51Live: 70 min1-213/11/2019 11:451:2
Romania - Liga 2 SeriaFC UT Arad - Gloria BuzauHandicap 1 (-1)1.6313/11/2019 12:00-13/11/2019 11:333:0
Corps of SignalsCorps of Signals - Sesa Football AcademyTotal Over (3.75)1.63Live: 50 min1-113/11/2019 11:251:2
Corps of SignalsCorps of Signals - Sesa Football AcademyHandicap 2 (0,00)1.63Live: 40 min1-113/11/2019 10:571:2
Corps of SignalsCorps of Signals - Sesa Football AcademyTotal Over (2,5)1.52Live: 15 min0-013/11/2019 10:321:2
Corps of SignalsCorps of Signals - Sesa Football AcademyHandicap 2 (0,25)1.63Live: 6 min0-013/11/2019 10:231:2
Uzbekistan Second LeagueOktepa - Sherdor SamarqandHandicap 1 (-1.5)1.64Live: 19 min0-013/11/2019 09:544:2
Uzbekistan Second LeagueShurtan Guzor - Istiklol FerganaHandicap 2 (0,00)1.63Live: 4 min0-013/11/2019 09:342:2
UEFA European U-19 Football ChampionshipCyprus U19(N) - Slovakia U19Handicap 2 (-1,00)1.6113/11/2019 11:00-13/11/2019 08:121:2
UEFA European U-19 Football ChampionshipNorth Macedonia U19 - Bosnia U19Handicap 2 (0,25)1.413/11/2019 12:00-13/11/2019 07:280:0
UEFA European U-19 Football ChampionshipAustria U19 - Gibraltar U19Handicap 1 (-5.75)1.6313/11/2019 13:30-13/11/2019 05:5214:0
Brazil Serie BPonte Preta - FigueirenseHandicap 2 (-0,75)1.61Live: 75 min1-213/11/2019 01:041:3
UEFA European Womens ChampionshipBelgium (w) - Lithuania (w)Total Over (5.75)1.612/11/2019 19:30-12/11/2019 19:106:0
UEFA European Womens ChampionshipBelgium (w) - Lithuania (w)Handicap 1 (-4.75)1.6412/11/2019 19:30-12/11/2019 16:176:0
FC Groningen ReservesFC Groningen Reserves - Feyenoord ReserveHandicap 1 (-0.5)1.6112/11/2019 14:00-12/11/2019 13:333:3
Vitesse Arnhem (Youth)Vitesse Arnhem (Youth) - SC Heerenveen ReserveHandicap 2 (0,00)1.6512/11/2019 13:00-12/11/2019 12:271:1
Deportivo Capiata ReservesDeportivo Capiata Reserves - Sol de America ReservesHandicap 2 (0,00)1.61Live: 65 min12/11/2019 12:240:2
Guardian Angel SCGuardian Angel SC - DempoTotal Over (3.75)1.65Live: 64 min0-212/11/2019 11:360:4
Panjim FootballersPanjim Footballers - Sporting Clube de GoaTotal Over (2,5)1.56Live: 40 min0-012/11/2019 10:590:3
Uzbekistan Second LeagueYashnobod - FK Rubin (UZB)Handicap 2 (-4,25)1.54Live: 54 min1-512/11/2019 10:511:6
International Club FriendlySe Wan Boy - FC West ArmeniaTotal Over (6.75)1.57Live: 75 min2-412/11/2019 10:394:4
Uzbekistan Second LeagueYashnobod - FK Rubin (UZB)Handicap 2 (-2,25)1.39Live: 39 min0-212/11/2019 10:151:6
Uzbekistan Second LeagueYashnobod - FK Rubin (UZB)Handicap 2 (-0,25)1.43Live: 13 min0-012/11/2019 09:491:6
Templeogue United FCTempleogue United FC - Ayrfield UnitedHandicap 1 (1.75)1.4Live: 65 min0-211/11/2019 21:161:2
Templeogue United FCTempleogue United FC - Ayrfield UnitedTotal Over (3,5)1.63Live: 54 min0-211/11/2019 21:141:2
Kidsgrove AthleticKidsgrove Athletic - Warrington Town AFCHandicap 1 (0.75)1.47Live: 33 min0-111/11/2019 20:192:2
Kidsgrove AthleticKidsgrove Athletic - Warrington Town AFCHandicap 1 (0)1.57Live: 10 min0-011/11/2019 19:582:2
East Stirlingshire ReservesEast Stirlingshire Reserves - BSC Glasgow (R)Handicap 1 (-3)1.61Live: 12 min2-011/11/2019 19:447:2
International FriendlyGuatemala (w) U20 - Belize (w) U20Handicap 1 (-1.75)1.6211/11/2019 21:00-11/11/2019 18:379:1
International FriendlyPanama (w) U20 - Honduras (w) U20Handicap 1 (-1.25)1.55Live: 10 min0-011/11/2019 17:111:0
Belgian U21KV Mechelen U21 - Racing Genk U21Handicap 2 (1,25)1.6411/11/2019 19:00-11/11/2019 15:593:0
Kilmarnock (R)Kilmarnock (R) - Dunfermline ReservesHandicap 2 (1,00)1.5911/11/2019 14:00-11/11/2019 13:423:1
Croatia 2.HNLHajduk Split II - MedjimurjeHandicap 1 (-1)1.5311/11/2019 12:30-11/11/2019 12:000:3
Piastovia Piastow (W)Piastovia Piastow (W) - Polonia Sroda Wlkp (W)Handicap 1 (-0.75)1.64Live: 14 min0-011/11/2019 11:500:0
Douglas HaigDouglas Haig - Sportivo Las ParejasHandicap 1 (0)1.47Live: 75 min10/11/2019 22:061:1
Primera Division de VenezuelaEstudiantes Caracas SC - Atletico VenezuelaHandicap 1 (-0.5)1.62Live: 18 min0-010/11/2019 20:261:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Academia Puerto CabelloHandicap 1 (-1)1.46Live: 11 min1-110/11/2019 20:232:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Academia Puerto CabelloHandicap 1 (0)1.46Live: 7 min0-110/11/2019 20:132:1
Paraguayan Division 2RI 3 Corrales CF - Deportivo CaaguazuHandicap 1 (-0.25)1.55Live: 8 min0-010/11/2019 20:090:0
Union HuaralUnion Huaral - CD CoopsolHandicap 1 (-0.5)1.6410/11/2019 20:00-10/11/2019 12:170:1
AFC U-19 ChampionshipIndia U19(N) - Afghanistan (U19)Handicap 2 (0,25)1.6410/11/2019 12:05-10/11/2019 12:020:3
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Japan U19Handicap 2 (-1,50)1.6210/11/2019 12:00-10/11/2019 10:340:0
Spartak Trnava (w)Spartak Trnava (w) - NMSK 1922 Bratislava WomenHandicap 1 (-0.25)1.57Live: 10 min0-010/11/2019 10:141:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaZlin B - Slovacko IIHandicap 1 (-0.25)1.51Live: 7 min0-110/11/2019 09:402:1
SoNy SugarSoNy Sugar - Mathare UnitedTotal Over (2.75)1.54Live: 29 min0-010/11/2019 09:352:3
AFC U-19 ChampionshipCambodia U19 - Brunei Darussalam U19Handicap 1 (-5.75)1.6510/11/2019 11:30-10/11/2019 05:333:0
Posta RangersPosta Rangers(N) - Chemelil SugarHandicap 1 (-3)1.5609/11/2019 11:002-009/11/2019 12:023:0
Posta RangersPosta Rangers(N) - Chemelil SugarTotal Over (3.75)1.53Live: 17 min1-009/11/2019 11:273:0
Posta RangersPosta Rangers(N) - Chemelil SugarHandicap 1 (-1)1.6309/11/2019 11:00-09/11/2019 09:273:0
Italian Serie ASassuolo - BolognaHandicap 2 (1,25)1.63Live: 70 min2-108/11/2019 21:143:1
Ukraine Division 2Metalurh Zaporizhya - Kremin KremenchukTotal Over (2,5)1.64Live: 58 min0-108/11/2019 17:472:1
Denmark Youth U19Midtjylland U19 - Odense BK U19Handicap 1 (1.25)1.6308/11/2019 17:00-08/11/2019 14:581:0
AFC U-19 ChampionshipBahrain U19 - Bhutan U18Handicap 1 (-3.5)1.6208/11/2019 15:59-08/11/2019 14:074:0
UEFA European Womens ChampionshipSlovakia (w) - Hungary (w)Handicap 2 (0,50)1.608/11/2019 15:59-08/11/2019 14:040:0
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Guam Island U19Handicap 2 (4,50)1.61Live: 66 min3-108/11/2019 13:284:1
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Guam Island U19Handicap 2 (5,25)1.65Live: 52 min3-108/11/2019 13:094:1
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Guam Island U19Handicap 1 (-6.75)1.51Live: 8 min1-008/11/2019 12:084:1
Lithuania - 1.DivisionAtlantas Klaipeda - Baltija PanevezysTotal Over (3)1.5708/11/2019 15:59-08/11/2019 11:251:4
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Guam Island U19Handicap 1 (-6)1.5908/11/2019 12:00-08/11/2019 11:084:1
AFC U-19 ChampionshipMyanmar U19 - Korea Republic U19Total Over (3.75)1.6508/11/2019 11:30-08/11/2019 11:050:3
Qaradag LokbatanQaradag Lokbatan - PFC Neftchi IIHandicap 2 (-1,75)1.59Live: 30 min0-108/11/2019 11:030:2
Georgia DivisionGuria Lanchkhuti - Baia ZugdidiHandicap 2 (-0,50)1.56Live: 31 min0-008/11/2019 10:420:1
AFC U-19 ChampionshipMyanmar U19 - Korea Republic U19Handicap 2 (-2,75)1.6108/11/2019 11:30-08/11/2019 09:580:3
Shillong Lajong FCShillong Lajong FC - Langsning SCTotal Over (3.25)1.61Live: 7 min0-008/11/2019 09:295:0
AFC U-19 ChampionshipIran U19 - Nepal U18Handicap 1 (-3.25)1.6208/11/2019 14:15-08/11/2019 09:214:0
Denmark Youth U19Aalborg BK U19 - Nordsjaelland U19Handicap 2 (-0,50)1.61Live: 28 min0-007/11/2019 16:310:0
UEFA European Womens Championshipmalta (w) - Israel (w)Handicap 1 (1.75)1.5807/11/2019 15:59-07/11/2019 14:271:1
UEFA European Womens ChampionshipAzerbaijan (w) - Czech (w)Handicap 1 (3.5)1.6307/11/2019 15:00-07/11/2019 13:210:4
UEFA European Womens Championshipmalta (w) - Israel (w)Handicap 2 (-1,75)1.6207/11/2019 15:59-07/11/2019 13:011:1
Kuwaiti Premier LeagueAl-Nasar - KazmaHandicap 1 (1)1.6507/11/2019 14:30-07/11/2019 12:041:1
Liffeys PearseLiffeys Pearse - Bluebell UnitedHandicap 2 (0,00)1.51Live: 63 min06/11/2019 21:213:6
Carrick Rangers ReservesCarrick Rangers Reserves - Linfield ReservesHandicap 2 (-4,00)1.54Live: 39 min0-206/11/2019 20:261:4
Carrick Rangers ReservesCarrick Rangers Reserves - Linfield ReservesHandicap 2 (-2,25)1.56Live: 27 min0-006/11/2019 20:141:4
Cliftonville ReservesCliftonville Reserves - Glenavon ReservesHandicap 1 (-3.5)1.63Live: 17 min2-106/11/2019 20:048:2
UEFA Youth League U19IA Akranes U19(N) - Derby County U19Handicap 2 (-2,25)1.59Live: 20 min0-106/11/2019 19:231:2
AFC U-19 ChampionshipBahrain U19 - Bangladesh U18Handicap 1 (-1.75)1.6506/11/2019 15:59-06/11/2019 16:003:0
AFC U-19 ChampionshipQatar U19 - Sri Lanka(U18)Total Over (6.25)1.6406/11/2019 16:10-06/11/2019 15:025:1
Armenia Division 2Urartu II - FC Torpedo YerevanTotal Over (2,5)1.61Live: 47 min0-006/11/2019 14:333:0
UEFA Youth League U19IA Akranes U19(N) - Derby County U19Handicap 2 (-0,75)1.6306/11/2019 19:00-06/11/2019 14:191:2
Armenia Division 2Urartu II - FC Torpedo YerevanHandicap 1 (-1.25)1.54Live: 34 min0-006/11/2019 14:053:0
Armenia Division 2Urartu II - FC Torpedo YerevanTotal Over (2.75)1.59Live: 19 min0-006/11/2019 13:503:0
UEFA Youth League U19Dinamo ZagrebU19 - FC Shakhtar Donetsk U19Handicap 1 (-1)1.5806/11/2019 13:00-06/11/2019 12:241:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Handicap 1 (-11)1.5906/11/2019 11:307-006/11/2019 12:2011:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Total Over (11,5)1.65Live: 42 min7-006/11/2019 12:1211:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Handicap 1 (-9.25)1.57Live: 33 min5-006/11/2019 12:0311:0
AFC U-19 ChampionshipChinese Taiwan U19 - Macau U19Handicap 1 (-3.5)1.59Live: 37 min2-006/11/2019 11:398:0
Armenia Division 2Pyunik B - FC AragatsHandicap 2 (0,00)1.61Live: 37 min0-006/11/2019 11:362:2
AFC U-19 ChampionshipIndonesia U19 - Timor Leste U19Total Over (3,5)1.6306/11/2019 12:00-06/11/2019 11:253:1
AFC U-19 ChampionshipChinese Taiwan U19 - Macau U19Total Over (2.75)1.63Live: 21 min0-006/11/2019 11:228:0
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος06/11/2019 11:19In progress
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος06/11/2019 11:14In progress
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - Shurtan GuzorTotal Over (2,5)1.53Live: 26 min0-006/11/2019 10:282:1
AFC U-19 ChampionshipUnited Arab Emirates U19(N) - Nepal U18Total Over (3.75)1.6306/11/2019 11:15-06/11/2019 10:224:0
AFC U-19 ChampionshipChinese Taiwan U19 - Macau U19Handicap 1 (-1.75)1.5606/11/2019 11:00-06/11/2019 10:198:0
Armenia Division 2FK Dilijan - FC West ArmeniaHandicap 1 (4.5)1.62Live: 9 min0-006/11/2019 10:090:8
AFC U-19 ChampionshipUzbekistan U19(N) - India U19Handicap 1 (-1)1.6506/11/2019 12:05-06/11/2019 08:512:0
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Mongolia U19Total Over (4.25)1.6406/11/2019 12:00-06/11/2019 08:423:0
AFC U-19 ChampionshipJordan U19(N) - Bhutan U18Handicap 1 (-3.75)1.6106/11/2019 13:15-06/11/2019 07:563:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Total Over (6)1.6106/11/2019 11:30-06/11/2019 07:2411:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Total Over (5.75)1.606/11/2019 11:30-06/11/2019 07:1011:0
AFC U-19 ChampionshipMalaysia U19(N) - Brunei Darussalam U19Handicap 1 (-4.75)1.5906/11/2019 11:30-06/11/2019 07:0111:0
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Mongolia U19Handicap 1 (-3.25)1.6306/11/2019 12:00-06/11/2019 06:563:0
AFC U-19 ChampionshipVietnam U19 - Mongolia U19Handicap 1 (-3)1.5606/11/2019 12:00-06/11/2019 06:253:0
AFC U-19 ChampionshipKorea DPR U19(N) - Hong Kong U19Handicap 1 (-2.75)1.6306/11/2019 08:30-06/11/2019 06:191:1
AFC U-19 ChampionshipAustralia U19(N) - Laos U19Handicap 1 (-3.5)1.6206/11/2019 08:00-06/11/2019 06:152:2
AFC U-19 ChampionshipIndonesia U19 - Timor Leste U19Handicap 1 (-2.5)1.606/11/2019 12:00-06/11/2019 06:093:1
AFC U-19 ChampionshipMyanmar U19 - China U19Handicap 2 (-0,50)1.6506/11/2019 08:30-06/11/2019 05:520:2
Coppa Italia Lega PROReggina - PotenzaHandicap 2 (0,75)1.6306/11/2019 19:30-06/11/2019 02:422:3
Coppa Italia Lega PROTernana - FermanaHandicap 1 (-1)1.606/11/2019 19:30-06/11/2019 02:374:1
Coppa Italia Lega PROPro Vercelli - CarpiHandicap 1 (0)1.5706/11/2019 14:00-06/11/2019 02:311:0
South Africa Premier Soccer LeagueOrlando Pirates - Maritzburg UnitedHandicap 1 (0.25)1.57Live: 65 min05/11/2019 18:550:0
FIFA U-17 World CupAngola U17(N) - Korea Republic U17Total Over (2.25)1.6205/11/2019 19:30-05/11/2019 17:230:1
Mexico Torneo InterligaCF Atlante - Venados FCHandicap 2 (1,00)1.6106/11/2019 02:00-05/11/2019 16:110:1
UEFA Youth League U19Chelsea FC U19 - Ajax U19Handicap 2 (1,00)1.6505/11/2019 15:00-05/11/2019 14:551:1
Doncaster ReserveDoncaster Reserve - Huddersfield Town (R)Handicap 1 (-5)1.55Live: 71 min6-105/11/2019 14:296:2
Doncaster ReserveDoncaster Reserve - Huddersfield Town (R)Handicap 1 (-3)1.6Live: 58 min4-105/11/2019 14:166:2
Doncaster ReserveDoncaster Reserve - Huddersfield Town (R)Handicap 1 (-1)1.58Live: 53 min2-105/11/2019 14:106:2
UEFA Youth League U19Lyon U19 - Benfica U19Handicap 2 (0,25)1.6505/11/2019 15:00-05/11/2019 12:492:3
Uzbekistan Second LeagueFC Bunyodkor II Chrichik - Lokomotiv BFKTotal Over (2,5)1.54Live: 56 min1-005/11/2019 11:122:1
UEFA Youth League U19Chelsea FC U19 - Ajax U19Handicap 2 (1,25)1.6405/11/2019 15:00-05/11/2019 09:401:1
Botola Pro 1Renaissance Zmamra - Raja Casablanca AtlhleticHandicap 2 (0,00)1.6505/11/2019 14:00-05/11/2019 07:291:2
Argentine Division 1Central Cordoba SDE - Velez SarsfieldHandicap 1 (0.25)1.65Live: 75 min0-005/11/2019 01:470:0
Dordrecht ReserveDordrecht Reserve - Fortuna Sittard ReserveHandicap 2 (-0,50)1.6Live: 24 min1-104/11/2019 17:573:4
Dordrecht ReserveDordrecht Reserve - Fortuna Sittard ReserveHandicap 2 (0,50)1.6Live: 18 min1-004/11/2019 17:523:4
Lithuania - 1.DivisionFK Riteriai - Atlantas KlaipedaTotal Over (3.25)1.64Live: 2 min0-004/11/2019 17:045:2
SC Heerenveen ReserveSC Heerenveen Reserve - Go Ahead Eagles ReserveHandicap 2 (0,50)1.604/11/2019 17:30-04/11/2019 16:530:6
San Lorenzo (w)San Lorenzo (w) - Platense (w)Handicap 2 (2,50)1.4804/11/2019 21:15-04/11/2019 16:452:2
NAC Breda ReserveNAC Breda Reserve - SBV Excelsior ReserveHandicap 2 (2,75)1.6504/11/2019 17:30-04/11/2019 16:023:1
Belgian U21KAA GentU21 - Oud Heverlee Leuven U21Handicap 1 (-1)1.6304/11/2019 18:30-04/11/2019 15:342:0
Vitesse (R)Vitesse (R) - Feyenoord ReserveHandicap 2 (-1,50)1.58Live: 24 min0-104/11/2019 14:250:2
Kilmarnock (R)Kilmarnock (R) - Motherwell FC (R)Handicap 2 (0,50)1.58Live: 12 min1-004/11/2019 14:141:2
UEFA Youth League U19Midtjylland U19 - Sheen Lensky U19Handicap 1 (-2.25)1.47Live: 17 min1-004/11/2019 13:173:1
Israel B LeagueMaccabi Kiryat Gat - Hapoel Kfar ShalemHandicap 1 (3.5)1.61Live: 35 min0-104/11/2019 12:370:4
Corps of SignalsCorps of Signals - Vasco SCHandicap 1 (1)1.55Live: 62 min1-204/11/2019 11:523:2
Corps of SignalsCorps of Signals - Vasco SCHandicap 1 (0)1.65Live: 29 min0-004/11/2019 11:033:2
AFC U-19 ChampionshipCambodia U19 - Northern Mariana Island U19Handicap 1 (-5.75)1.6104/11/2019 11:30-04/11/2019 10:339:0
Dordrecht ReserveDordrecht Reserve - Fortuna Sittard ReserveHandicap 2 (0,25)1.6204/11/2019 17:30-04/11/2019 10:203:4
UEFA Youth League U19Midtjylland U19 - Sheen Lensky U19Handicap 1 (-1.25)1.5704/11/2019 13:00-04/11/2019 10:173:1
AFC U-19 ChampionshipCambodia U19 - Northern Mariana Island U19Total Over (6.75)1.604/11/2019 11:30-04/11/2019 10:109:0
Nongrim HillsNongrim Hills - Rangdajied UnitedHandicap 2 (0,25)1.53Live: 44 min1-004/11/2019 10:053:3
Nongrim HillsNongrim Hills - Rangdajied UnitedHandicap 2 (-0,75)1.55Live: 9 min0-004/11/2019 09:323:3
UEFA Youth League U19Midtjylland U19 - Sheen Lensky U19Handicap 1 (-1)1.6204/11/2019 13:00-04/11/2019 09:263:1
FIFA U-17 World CupMexicoU17(N) - Solomon Islands U17Handicap 2 (8,50)1.59Live: 67 min5-004/11/2019 00:258:0
FIFA U-17 World CupMexicoU17(N) - Solomon Islands U17Handicap 2 (7,50)1.43Live: 39 min2-003/11/2019 23:418:0
FIFA U-17 World CupMexicoU17(N) - Solomon Islands U17Handicap 2 (7,75)1.46Live: 23 min1-003/11/2019 23:248:0
RentistasRentistas - Villa TeresaHandicap 2 (0,25)1.53Live: 33 min0-003/11/2019 19:112:1
RentistasRentistas - Villa TeresaTotal Over (2.25)1.36Live: 20 min0-003/11/2019 18:572:1
Spanish Segunda Division BHercules - LleidaHandicap 2 (0,25)1.61Live: 73 min1-103/11/2019 18:301:1
Sweden SuperettanVarbergs BoIS FC - Mjallby AIFHandicap 1 (0)1.59Live: 75 min1-103/11/2019 15:351:1
Primera Division de VenezuelaMonagas SC - Portuguesa FCHandicap 2 (0,25)1.6303/11/2019 20:00-03/11/2019 13:460:2
Slovenia 1.LigaTabor Sezana - NK Rudar VelenjeHandicap 1 (-1)1.53Live: 35 min0-003/11/2019 13:351:1
Germany RegionalligaHannover 96 Am - HavelseHandicap 2 (0,00)1.59Live: 75 min03/11/2019 13:302:3
Real Betis BReal Betis B - Coria CFHandicap 1 (-0.75)1.6503/11/2019 15:00-03/11/2019 13:074:1
SD LogronesSD Logrones - NaxaraHandicap 1 (-0.5)1.6403/11/2019 15:59-03/11/2019 12:442:1
Russia Division 2Stavropolye-2009 - Spartak VladikavkazHandicap 1 (-2.25)1.6503/11/2019 11:001-003/11/2019 11:505:0
Russia Division 2Stavropolye-2009 - Spartak VladikavkazHandicap 1 (-1.75)1.59Live: 11 min0-003/11/2019 11:135:0
Hong Kong First Division LeagueHong Kong Sapling - Wong Tai SinHandicap 1 (-2.75)1.59Live: 34 min3-103/11/2019 08:069:3
Bosnia and Herzegovina Premier LeagueSarajevo - NK Siroki BrijegTotal Over (2.25)1.5202/11/2019 15:59-02/11/2019 14:173:0
Chemelil SugarChemelil Sugar - Kisumu All StarsTotal Over (3)1.62Live: 72 min1-102/11/2019 13:341:1
Bosnia and Herzegovina Premier LeagueFK Velez Mostar - SlobodaHandicap 1 (-2)1.59Live: 40 min1-002/11/2019 13:092:2
Chemelil SugarChemelil Sugar - Kisumu All StarsHandicap 1 (-1.25)1.6102/11/2019 12:001-002/11/2019 13:031:1
Russia Division 2Sokol - Zorkyi KrasnogorskHandicap 1 (-2.75)1.51Live: 68 min2-002/11/2019 12:574:0
Armenia CupSe Wan Boy - Yerevan FCTotal Over (1,5)1.53Live: 62 min1-002/11/2019 11:522:0
Russia Division 2Rotor Volgograd B - FC Ararat MoscowHandicap 1 (-0.25)1.47Live: 8 min0-002/11/2019 10:124:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaJablonec B - Pardubice BTotal Over (3,5)1.64Live: 10 min0-002/11/2019 09:342:0
Universitatea Galati (w)Universitatea Galati (w) - Uni Alexandria (w)Handicap 1 (-2)1.65Live: 24 min0-002/11/2019 09:304:0
AFC U-19 ChampionshipNorthern Mariana Island U19(N) - Brunei Darussalam U19Handicap 2 (-1,75)1.6502/11/2019 08:30-02/11/2019 07:563:4
Central Norte SaltaCentral Norte Salta - Crucero del NorteTotal Over (2)1.502/11/2019 01:00-02/11/2019 00:551:0
Spanish Segunda DivisionReal Oviedo - AlmeriaHandicap 2 (0,25)1.62Live: 75 min0-001/11/2019 21:330:0
Atlas U20Atlas U20 - San Luis U20Total Over (5.25)1.51Live: 66 min3-101/11/2019 16:534:1
Malaga U19Malaga U19 - Pena Barcelonista U19Handicap 1 (-5.75)1.62Live: 29 min2-001/11/2019 16:0111:0
Czech Republic U19 LeagueMFK Karvina U19 - Banik Ostrava U19Total Over (4.25)1.52Live: 29 min0-101/11/2019 13:340:3
Czech Republic U19 LeagueMFK Karvina U19 - Banik Ostrava U19Total Over (3.25)1.55Live: 8 min0-001/11/2019 13:120:3
SKM Liptovsky HradokSKM Liptovsky Hradok - SK Pramen KovacovaTotal Over (2)1.65Live: 19 min0-001/11/2019 12:561:0
CD ValdefierroCD Valdefierro - AD AlmudevarHandicap 2 (0,00)1.5Live: 70 min01/11/2019 12:032:0
FC AgsuFC Agsu - Turan TovuzHandicap 2 (2,00)1.51Live: 71 min3-101/11/2019 12:003:1
FC AgsuFC Agsu - Turan TovuzTotal Over (4.75)1.59Live: 46 min2-101/11/2019 11:353:1
Keshla FK IIKeshla FK II - Qarabag IIHandicap 1 (0)1.65Live: 9 min0-001/11/2019 10:412:1
Racing BRacing B - SD TorinaHandicap 2 (0,25)1.5801/11/2019 15:30-01/11/2019 09:410:2
Defensa y Justicia ReservesDefensa y Justicia Reserves - Argentinos Jrs ReservesHandicap 2 (0,25)1.601/11/2019 12:00-01/11/2019 09:120:1

Οκτώβριο 2019

Σύνολο: 444Κέρδος: +1202.50 %ROI: +2.71 %Κερδίστηκε: 270Χαμένος: 142
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
Monarcas Morelia U20Monarcas Morelia U20 - FC Juarez U20Total Over (3.25)1.4431/10/2019 15:00-31/10/2019 15:001:0
FK Kapaz GancaFK Kapaz Ganca - Zira FK IITotal Over (2.75)1.61Live: 19 min0-031/10/2019 10:523:0
Turkey CupKirklarelispor - AnkaragucuHandicap 1 (1)1.6531/10/2019 11:30-31/10/2019 10:421:0
Poland CupWidzew lodz - Legia WarszawaHandicap 2 (-0,75)1.6430/10/2019 19:30-30/10/2019 19:132:3
Moldova CUPCS Petrocub - Zimbru ChisinauTotal Over (4)1.45Live: 72 min2-130/10/2019 16:563:1
Moldova CUPCS Petrocub - Zimbru ChisinauTotal Over (3.75)1.57Live: 62 min1-130/10/2019 16:463:1
Moldova CUPCS Petrocub - Zimbru ChisinauHandicap 1 (-1.5)1.4830/10/2019 15:300-030/10/2019 16:293:1
Moldova CUPCS Petrocub - Zimbru ChisinauTotal Over (2,5)1.64Live: 37 min0-030/10/2019 16:093:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipRomania U17 - San Marino U17Handicap 1 (-4)1.4430/10/2019 15:59-30/10/2019 15:576:0
Moldova CUPCS Petrocub - Zimbru ChisinauTotal Over (2.75)1.32Live: 21 min0-030/10/2019 15:513:1
Venezuela CupDeportivo La Guaira - Monagas SCHandicap 1 (-0.5)1.61Live: 12 min0-030/10/2019 15:142:1
Botola Pro 1CAYB Club Athletic Youssoufia - Maghrib Association TetouanHandicap 1 (0)1.6430/10/2019 15:59-30/10/2019 14:421:1
Cyprus CupOnisilos Sotiras - Ethnikos Achnas FCTotal Over (3.75)1.62Live: 45 min0-030/10/2019 13:361:5
Cyprus CupOnisilos Sotiras - Ethnikos Achnas FCTotal Over (2.75)1.5730/10/2019 12:300-030/10/2019 13:251:5
Greece CupOlympiakos Volou - PanioniosHandicap 2 (-0,75)1.6230/10/2019 13:00-30/10/2019 12:520:3
Armenia Division 2BKMA - Se Wan BoyTotal Over (3,5)1.64Live: 48 min1-130/10/2019 12:072:4
Armenia Division 2FC Torpedo Yerevan - MasisHandicap 1 (-1.5)1.61Live: 7 min0-030/10/2019 11:102:0
Turkey CupBursa Niluferspor AS - TuzlasporHandicap 1 (0.75)1.6330/10/2019 11:00-30/10/2019 10:201:3
AFC U-19 Women’s ChampionshipVietnam (w) U19(N) - Korea DPR (w) U19Handicap 2 (-3,00)1.630/10/2019 09:00-30/10/2019 07:000:3
Romania CupCS Mioveni - AFC HermannstadtHandicap 2 (-1,00)1.6Live: 75 min0-129/10/2019 17:490:2
Scunthorpe (R)Scunthorpe (R) - Walsall ReserveHandicap 1 (-1.25)1.31Live: 27 min0-029/10/2019 14:314:1
Scunthorpe (R)Scunthorpe (R) - Walsall ReserveTotal Over (3.25)1.59Live: 18 min0-029/10/2019 14:224:1
Greece CupApollon Larissas - SKODA XanthiTotal Over (3.75)1.61Live: 58 min1-129/10/2019 14:172:1
Greece CupApollon Larissas - SKODA XanthiHandicap 2 (-1,75)1.6Live: 22 min0-029/10/2019 13:212:1
Uzbek LeagueSogdiana Jizak - Dinamo SamarqandTotal Over (2.75)1.57Live: 23 min0-029/10/2019 12:243:0
Armenia Division 2FK Van - Urartu IIHandicap 1 (-1.25)1.61Live: 31 min0-029/10/2019 11:292:0
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - FK DilijanTotal Over (5,5)1.56Live: 5 min0-029/10/2019 11:097:1
Rangdajied UnitedRangdajied United - Laban SCHandicap 1 (-4.5)1.52Live: 61 min3-029/10/2019 10:416:0
Rangdajied UnitedRangdajied United - Laban SCTotal Over (5)1.59Live: 52 min2-029/10/2019 10:286:0
Rangdajied UnitedRangdajied United - Laban SCHandicap 1 (-4.25)1.4629/10/2019 09:152-029/10/2019 10:186:0
Rangdajied UnitedRangdajied United - Laban SCHandicap 1 (-3.75)1.64Live: 35 min1-029/10/2019 09:526:0
Rangdajied UnitedRangdajied United - Laban SCTotal Over (4)1.58Live: 11 min0-029/10/2019 09:296:0
Vietnamese professional leagueThanh Hoa(N) - Pho HienHandicap 1 (-0.25)1.4629/10/2019 09:00-29/10/2019 08:491:0
International Club FriendlyThanh Hoa - Pho HienHandicap 1 (0)1.6329/10/2019 09:00-29/10/2019 06:461:0
Alloa Athletic (R)Alloa Athletic (R) - BSC Glasgow (R)Handicap 1 (-4)1.65Live: 59 min4-028/10/2019 21:044:4
Alloa Athletic (R)Alloa Athletic (R) - BSC Glasgow (R)Total Over (5,5)1.3428/10/2019 19:453-028/10/2019 20:474:4
England U23 Premier LeagueWest Bromwich U23 - Swansea City U23Handicap 1 (-0.5)1.52Live: 7 min0-028/10/2019 19:092:0
England U23 Premier LeagueWest Bromwich U23 - Swansea City U23Handicap 1 (-0.25)1.4528/10/2019 19:00-28/10/2019 18:062:0
Albania Super leagueFlamurtari - Skenderbeu KorcaHandicap 1 (0.25)1.44Live: 12 min0-028/10/2019 17:121:1
Albania Super leagueFlamurtari - Skenderbeu KorcaHandicap 2 (-0,25)1.43Live: 4 min0-028/10/2019 17:041:1
Albania Super leagueFlamurtari - Skenderbeu KorcaHandicap 2 (0,00)1.6228/10/2019 17:00-28/10/2019 16:561:1
Armenia Division 2Rail Locomotive - Lernayin ArtsakhTotal Over (2.75)1.55Live: 22 min0-028/10/2019 11:223:0
Armenia Division 2Rail Locomotive - Lernayin ArtsakhHandicap 1 (-1.75)1.61Live: 1 min0-028/10/2019 11:013:0
UEFA European U-17 Football ChampionshipGibraltar U17 - Cyprus U17Handicap 2 (-3,00)1.6228/10/2019 13:00-28/10/2019 10:450:3
Albania Super leaguePartizani Tirana - KS Perparimi KukesiHandicap 2 (0,50)1.6528/10/2019 17:00-28/10/2019 10:410:0
AFC U-19 Women’s ChampionshipJapan (w) U19(N) - Myanmar (w) U19Handicap 1 (-5.25)1.57Live: 2 min0-028/10/2019 09:035:0
Capital FF (w)Capital FF (w) - WaiBOP FF WomenHandicap 1 (-8.5)1.62Live: 55 min7-028/10/2019 01:158:0
Capital FF (w)Capital FF (w) - WaiBOP FF WomenHandicap 1 (-5.75)1.65Live: 32 min4-028/10/2019 00:318:0
Capital FF (w)Capital FF (w) - WaiBOP FF WomenHandicap 1 (-4.75)1.56Live: 23 min3-028/10/2019 00:238:0
Primera Division de VenezuelaDeportivo Lara - Academia Puerto CabelloHandicap 1 (0)1.62Live: 66 min0-027/10/2019 21:281:1
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos - Santa Rosa PucallpaHandicap 1 (-1.5)1.29Live: 45 min2-127/10/2019 21:194:1
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos - Santa Rosa PucallpaTotal Over (3.75)1.42Live: 38 min2-027/10/2019 21:094:1
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos - Santa Rosa PucallpaTotal Over (3)1.32Live: 28 min1-027/10/2019 20:594:1
Deportivo FATICDeportivo FATIC - Vaca DiezHandicap 1 (-3)1.6Live: 68 min2-027/10/2019 20:564:0
Comerciantes UnidosComerciantes Unidos - Santa Rosa PucallpaHandicap 1 (-2)1.57Live: 15 min1-027/10/2019 20:464:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo Lara - Academia Puerto CabelloTotal Over (2.75)1.65Live: 13 min0-027/10/2019 20:141:1
Deportivo FATICDeportivo FATIC - Vaca DiezHandicap 1 (-1)1.53Live: 12 min0-027/10/2019 19:444:0
Alianza Atletico SullanaAlianza Atletico Sullana - CD CoopsolHandicap 1 (-2)1.64Live: 74 min3-127/10/2019 19:344:1
Sofapaka FCSofapaka FC - AFC Leopards SCHandicap 1 (2)1.44Live: 66 min0-227/10/2019 14:361:2
Sofapaka FCSofapaka FC - AFC Leopards SCHandicap 1 (1)1.51Live: 31 min0-127/10/2019 13:491:2
Thai Division 1 LeagueJL Angmai Lian Zhi - Udon ThaniHandicap 1 (-0.5)1.64Live: 41 min1-127/10/2019 11:523:1
Thai Division 1 LeagueJL Angmai Lian Zhi - Udon ThaniTotal Over (3)1.6527/10/2019 11:00-27/10/2019 10:483:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaUnicov - OtrokoviceHandicap 1 (-2.75)1.51Live: 47 min1-027/10/2019 10:183:1
Thai Division 1 LeagueBEC Tero Sasana - Rayong FCHandicap 1 (0)1.6427/10/2019 11:00-27/10/2019 10:017:0
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaUnicov - OtrokoviceTotal Over (4,5)1.62Live: 41 min1-027/10/2019 09:583:1
Primera Division de VenezuelaCarabobo FC - Monagas SCHandicap 1 (-0.5)1.63Live: 15 min0-026/10/2019 20:235:1
Russia Division 2FC Ararat Moscow - SokolTotal Over (1.25)1.5Live: 51 min0-026/10/2019 11:120:3
Russia Division 2FC Ararat Moscow - SokolHandicap 1 (0.25)1.62Live: 29 min0-026/10/2019 10:320:3
Lithuania - 1.DivisionAtlantas Klaipeda - FK PalangaTotal Over (4.25)1.63Live: 29 min0-126/10/2019 10:290:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaBenesov - Sokol HostounTotal Over (4,5)1.57Live: 47 min0-226/10/2019 09:280:2
Germany Youth U19 LeagueDynamo Dresden U19 - Hamburger SV U19Handicap 2 (0,00)1.63Live: 4 min0-026/10/2019 09:060:4
Chinese Football Association Jia LeagueXinjiang Tianshan Leopard - Shanxi Chang An Athletic FCHandicap 1 (-0.75)1.6526/10/2019 06:300-026/10/2019 07:171:1
Slovenia 2.LigaFC Koper - Jadran DekaniTotal Over (3)1.57Live: 13 min0-025/10/2019 16:134:0
UEFA European U-17 Football ChampionshipCyprus U17 - France U17Handicap 1 (3)1.64Live: 19 min0-025/10/2019 12:180:2
Sabayi IISabayi II - Qaradag LokbatanHandicap 1 (-2.25)1.6225/10/2019 10:301-025/10/2019 11:255:0
Zira FK IIZira FK II - PFC Neftchi IITotal Over (3)1.29Live: 41 min0-125/10/2019 11:120:1
Mexico Primera Divison ACF Atlante - Celaya FCHandicap 2 (0,25)1.61Live: 74 min25/10/2019 02:312:1
Italy C1Carpi - ModenaHandicap 1 (0)1.63Live: 66 min24/10/2019 20:130:1
Bulgaria B PFGBotev Galabovo - Chernomorets BalchikHandicap 2 (2,00)1.65Live: 44 min2-024/10/2019 15:432:1
UEFA Youth League U19HonkaU19(N) - Sogndal U19Handicap 1 (1)1.6524/10/2019 15:30-24/10/2019 14:191:1
Albania Super leaguePartizani Tirana - Skenderbeu KorcaTotal Over (3.25)1.64Live: 30 min2-024/10/2019 13:333:1
Slavia Sofia U19Slavia Sofia U19 - Septemvri Sofia U19Handicap 2 (-0,25)1.62Live: 12 min0-024/10/2019 12:213:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipRussia U17(N) - San Marino U17Total Over (4.75)1.624/10/2019 12:00-24/10/2019 11:547:0
Albania Super leaguePartizani Tirana - Skenderbeu KorcaHandicap 1 (-0.75)1.524/10/2019 13:00-24/10/2019 11:253:1
UEFA Youth League U19HonkaU19(N) - Sogndal U19Handicap 1 (1.25)1.6324/10/2019 15:30-24/10/2019 11:151:1
FC AgsuFC Agsu - Standard Sumgayit IITotal Over (5,5)1.47Live: 8 min2-024/10/2019 10:373:0
International Club FriendlyBashundhara Kings - Chennai CityTotal Over (3,5)1.54Live: 13 min1-024/10/2019 10:143:2
Albania Super leaguePartizani Tirana - Skenderbeu KorcaTotal Over (2)1.3324/10/2019 13:00-24/10/2019 09:053:1
Albania Super leaguePartizani Tirana - Skenderbeu KorcaHandicap 2 (0,75)1.4124/10/2019 13:00-24/10/2019 08:593:1
Estonia CupFC Maardu - FC Flora TallinnHandicap 2 (-2,75)1.6323/10/2019 15:59-23/10/2019 14:090:7
Lechia Tomaszow MazowieckiLechia Tomaszow Mazowiecki - Legia Warszawa BHandicap 2 (-0,50)1.6223/10/2019 13:00-23/10/2019 12:160:1
UEFA Youth League U19Shkendija U19 - Dinamo KyivU19Handicap 2 (-2,75)1.5623/10/2019 12:30-23/10/2019 12:132:2
Armenia Division 2Masis - FK VanHandicap 2 (-3,50)1.61Live: 9 min0-023/10/2019 11:390:3
International Club FriendlyTC Sports Club - Mohun Bagan(Ind)Handicap 2 (-1,50)1.5723/10/2019 10:000-123/10/2019 10:560:2
KitcheeKitchee - LeeManHandicap 2 (1,50)1.5923/10/2019 11:00-23/10/2019 10:332:2
Vietnamese professional leagueThan Quang Ninh - T T HanoiHandicap 1 (0)1.6123/10/2019 10:00-23/10/2019 09:594:2
Laban SCLaban SC - Shillong Lajong FCHandicap 2 (-2,75)1.62Live: 17 min0-123/10/2019 09:470:6
Albania Super leagueKS Perparimi Kukesi - LuftetariHandicap 2 (0,75)1.5123/10/2019 11:00-23/10/2019 09:414:1
Vietnamese professional leagueXM Hai Phong FC - CLB TPHCMHandicap 1 (0)1.5423/10/2019 10:00-23/10/2019 09:381:2
Vietnamese professional leagueThan Quang Ninh - T T HanoiHandicap 1 (0.25)1.6423/10/2019 10:00-23/10/2019 08:304:2
KitcheeKitchee - LeeManHandicap 2 (1,75)1.623/10/2019 11:00-23/10/2019 07:572:2
Vietnamese professional leagueXM Hai Phong FC - CLB TPHCMHandicap 1 (0.25)1.5823/10/2019 10:00-23/10/2019 07:371:2
FC Eindhoven ReservesFC Eindhoven Reserves - NEC Nijmegen ReserveHandicap 2 (-2,75)1.65Live: 19 min0-222/10/2019 16:521:7
FC Eindhoven ReservesFC Eindhoven Reserves - NEC Nijmegen ReserveHandicap 2 (-0,50)1.6522/10/2019 16:30-22/10/2019 16:131:7
St. Mirren (R)St. Mirren (R) - Dundee United (R)Handicap 2 (-1,00)1.65Live: 11 min0-022/10/2019 13:152:2
UEFA Youth League U19Club Brugge U19 - Paris Saint Germain U19Handicap 1 (0.5)1.622/10/2019 14:00-22/10/2019 12:492:0
Finland - Kakkonen LohkoRoPS 2 - SC KuFu-98Handicap 2 (0,75)1.6422/10/2019 15:00-22/10/2019 08:351:5
Albion ReservesAlbion Reserves - Airdrieonians ReservesHandicap 1 (-1.75)1.53Live: 30 min1-021/10/2019 19:142:1
BSC Glasgow (R)BSC Glasgow (R) - East Stirlingshire ReservesHandicap 2 (-0,50)1.62Live: 20 min1-021/10/2019 19:092:3
BSC Glasgow (R)BSC Glasgow (R) - East Stirlingshire ReservesHandicap 2 (-1,25)1.55Live: 9 min0-021/10/2019 18:582:3
VVV Venlo ReserveVVV Venlo Reserve - Dordrecht ReserveHandicap 1 (-2.75)1.52Live: 41 min2-021/10/2019 17:154:0
VVV Venlo ReserveVVV Venlo Reserve - Dordrecht ReserveHandicap 1 (-1.75)1.37Live: 32 min1-021/10/2019 17:064:0
Hvidovre IF U21Hvidovre IF U21 - AB Tarnby U21Handicap 2 (-1,00)1.65Live: 26 min0-121/10/2019 16:580:2
Hvidovre IF U21Hvidovre IF U21 - AB Tarnby U21Handicap 2 (0,00)1.56Live: 16 min0-021/10/2019 16:470:2
SBV Excelsior ReserveSBV Excelsior Reserve - Roda JC Kerkrade ReserveHandicap 1 (1.25)1.61Live: 5 min0-021/10/2019 16:353:1
Jong FC Zwolle ReserveJong FC Zwolle Reserve - FC Emmen ReservesHandicap 2 (1,25)1.6321/10/2019 16:30-21/10/2019 16:043:3
SBV Excelsior ReserveSBV Excelsior Reserve - Roda JC Kerkrade ReserveHandicap 1 (1.75)1.4421/10/2019 16:30-21/10/2019 14:033:1
VVV Venlo ReserveVVV Venlo Reserve - Dordrecht ReserveHandicap 1 (-0.75)1.5621/10/2019 16:30-21/10/2019 13:524:0
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Istiklol FerganaTotal Over (3.25)1.63Live: 55 min2-021/10/2019 12:412:0
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - OktepaHandicap 1 (0.5)1.41Live: 52 min0-121/10/2019 12:111:2
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - OktepaTotal Over (3.75)1.41Live: 12 min0-021/10/2019 11:151:2
Denmark Reserves LeagueHorsens Reserve - Odense BK ReserveHandicap 2 (0,00)1.5821/10/2019 11:00-21/10/2019 10:081:1
Argentina Prim C MetropolitanaCA San Miguel - SacachispasHandicap 2 (0,25)1.53Live: 72 min1-120/10/2019 20:011:1
Russia Division 2FK Makhachkala - Stavropolye-2009Handicap 1 (-0.5)1.6Live: 14 min0-020/10/2019 12:052:0
USL First DivisionSan Antonio - Colorado Springs Switchbacks FCTotal Over (3)1.5520/10/2019 00:30-20/10/2019 00:112:2
Georgia Primera DivisionTorpedo Kutaisi - FC Saburtalo TbilisiHandicap 2 (-1,25)1.519/10/2019 11:00-19/10/2019 10:290:2
Vietnamese professional leagueT T Hanoi - Quang NamHandicap 1 (-0.75)1.6Live: 24 min0-019/10/2019 10:242:2
Finland - Kakkonen LohkoJakobstads Bollklubb - SJK AkatemiaHandicap 1 (0.5)1.6119/10/2019 11:00-19/10/2019 09:051:3
Vietnamese professional leagueCLB TPHCM - Hoang Anh Gia LaiHandicap 2 (0,50)1.6419/10/2019 10:00-19/10/2019 08:591:2
Welsh Premier LeagueCarmarthen - Aberystwyth TownHandicap 1 (0)1.6518/10/2019 19:00-18/10/2019 18:470:0
Czech Republic 2.LigaBrno - SK Slovan VarnsdorfHandicap 1 (-1.5)1.6518/10/2019 17:00-18/10/2019 16:364:1
Finland - Kakkonen LohkoKaarinan Pojat - Ilves Tampere IIHandicap 1 (-1)1.5718/10/2019 15:59-18/10/2019 15:530:2
Ludogorets Razgrad U19Ludogorets Razgrad U19 - Pirin Blagoevgrad U19Total Over (5,5)1.63Live: 30 min2-018/10/2019 12:597:2
Armenia Division 2Rail Locomotive - Shirak Gjumri BTotal Over (3.75)1.5118/10/2019 11:002-118/10/2019 11:562:1
Israel B LeagueMaccabi Kiryat Gat - Hapoel AzorHandicap 2 (-2,50)1.59Live: 8 min0-118/10/2019 11:440:6
SC BacauSC Bacau - FC Ozana Targu NeamtHandicap 2 (1,00)1.618/10/2019 12:00-18/10/2019 11:231:3
Russia Division 2Veles - FC Pskov 747Total Over (3)1.6318/10/2019 12:00-18/10/2019 09:546:0
Russia Division 2Veles - FC Pskov 747Handicap 1 (-1.75)1.6218/10/2019 12:00-18/10/2019 09:316:0
Hong Linh Ha Tinh U21Hong Linh Ha Tinh U21 - Pho Hien U21Handicap 1 (-0.5)1.6518/10/2019 08:30-18/10/2019 07:540:1
Burgan SCBurgan SC(N) - KhaitanHandicap 2 (1,00)1.4817/10/2019 14:451-017/10/2019 15:503:0
Georgia DivisionGuria Lanchkhuti - FC Kolkheti PotiTotal Over (3.25)1.62Live: 17 min0-017/10/2019 11:183:0
USL First DivisionNew Mexico United - Tacoma DefianceHandicap 1 (-1.25)1.56Live: 5 min0-017/10/2019 01:121:1
USL First DivisionNew Mexico United - Tacoma DefianceHandicap 1 (-0.75)1.6317/10/2019 01:00-16/10/2019 23:461:1
Venezuela CupMonagas SC - Angostura FCHandicap 1 (0.25)1.61Live: 32 min1-216/10/2019 21:351:2
Venezuela CupMonagas SC - Angostura FCTotal Over (2,5)1.6516/10/2019 21:00-16/10/2019 20:511:2
Venezuela CupMonagas SC - Angostura FCHandicap 1 (-0.75)1.6516/10/2019 21:00-16/10/2019 20:241:2
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisHandicap 1 (-10)1.49Live: 54 min8-016/10/2019 17:4215:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisTotal Over (10.75)1.62Live: 46 min6-016/10/2019 17:3515:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisHandicap 1 (-8.25)1.4616/10/2019 16:306-016/10/2019 17:2915:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisTotal Over (10)1.63Live: 44 min5-016/10/2019 17:1915:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisHandicap 1 (-6.25)1.49Live: 39 min4-016/10/2019 17:1215:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisTotal Over (7.25)1.57Live: 28 min3-016/10/2019 17:0215:1
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisTotal Over (6,5)1.5Live: 13 min2-016/10/2019 16:4715:1
UEFA WomenBreidablik (w) - Paris Saint Germain (w)Handicap 2 (-3,00)1.6216/10/2019 18:30-16/10/2019 16:270:4
Lithuania - 2.DivisionTaip - FC PakruojisTotal Over (4,5)1.4916/10/2019 16:30-16/10/2019 15:3715:1
Wofoo Tai Po (R)Wofoo Tai Po (R) - R F ReservesHandicap 1 (-1.25)1.53Live: 57 min1-016/10/2019 13:482:0
Wofoo Tai Po (R)Wofoo Tai Po (R) - R F ReservesHandicap 1 (-0.25)1.36Live: 12 min0-016/10/2019 12:462:0
Guardian Angel SCGuardian Angel SC - Panjim FootballersHandicap 1 (-0.5)1.59Live: 55 min0-016/10/2019 11:481:0
Guardian Angel SCGuardian Angel SC - Panjim FootballersTotal Over (1,5)1.5816/10/2019 10:350-016/10/2019 11:301:0
Indonesia Super LeaguePersija Jakarta - Semen PadangHandicap 1 (-1)1.58Live: 53 min1-016/10/2019 09:421:2
Vietnam Championship U21TP Ho Chi Minh U21 - Pho Hien U21Handicap 2 (-0,75)1.6416/10/2019 09:00-16/10/2019 07:512:2
Vietnam Championship U21T T Hanoi U21 - Sanna Khanh Hoa U21Total Over (2,5)1.5816/10/2019 09:00-16/10/2019 07:272:1
UEFA WomenBIIK Shymkent (w) - Bayern Munchen (w)Handicap 1 (1.75)1.6416/10/2019 08:00-16/10/2019 07:250:5
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Orebro U21Total Over (9.75)1.61Live: 73 min2-615/10/2019 16:252:10
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Norrkoping IFK U21Handicap 2 (-4,00)1.54Live: 13 min0-215/10/2019 16:121:4
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Norrkoping IFK U21Handicap 2 (-2,00)1.6215/10/2019 15:59-15/10/2019 15:581:4
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Orebro U21Total Over (8.75)1.65Live: 38 min2-215/10/2019 15:362:10
Sweden Folksam U21 SuperettanJonkopings Sodra U21 - Varbergs BoIS U21Total Over (5.25)1.59Live: 23 min1-015/10/2019 15:223:0
Sweden Folksam U21 SuperettanJonkopings Sodra U21 - Varbergs BoIS U21Total Over (4.25)1.55Live: 10 min0-015/10/2019 15:113:0
Sweden Folksam U21 SuperettanJonkopings Sodra U21 - Varbergs BoIS U21Handicap 1 (-1.75)1.6315/10/2019 15:00-15/10/2019 14:583:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Jordan - NepalHandicap 1 (-3.25)1.6515/10/2019 15:59-15/10/2019 14:453:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Syrian(N) - Guam IslandHandicap 1 (-4.75)1.59Live: 3 min1-015/10/2019 14:044:0
UEFA European U-19 Football ChampionshipSan Marino Calcio U19(N) - Azerbaijan U19Handicap 2 (-2,50)1.6315/10/2019 13:00-15/10/2019 13:000:2
Bristol Rovers ReserveBristol Rovers Reserve - Forest Green Rovers(R)Handicap 1 (-3.25)1.62Live: 23 min2-015/10/2019 12:234:1
Uzbekistan Second LeagueZaamin - ZirabuloqTotal Over (3.75)1.62Live: 48 min1-015/10/2019 12:103:2
Uzbekistan Second LeagueZaamin - ZirabuloqTotal Over (2,5)1.5315/10/2019 10:000-015/10/2019 12:033:2
Uzbekistan Second LeagueFK Gijduvon - Aral NukusHandicap 1 (1.5)1.51Live: 57 min1-315/10/2019 11:543:3
Uzbekistan Second LeagueLokomotiv BFK - Rash MilkTotal Over (4.75)1.62Live: 67 min3-115/10/2019 11:305:2
Uzbekistan Second LeagueFK Gijduvon - Aral NukusTotal Over (5,5)1.62Live: 33 min1-215/10/2019 11:153:3
Uzbekistan Second LeagueLokomotiv BFK - Rash MilkTotal Over (3.75)1.4715/10/2019 10:001-115/10/2019 11:075:2
DempoDempo - Velsao SCCTotal Over (4)1.52Live: 32 min1-015/10/2019 10:586:0
Uzbekistan Second LeagueLokomotiv BFK - Rash MilkHandicap 2 (0,50)1.61Live: 37 min1-115/10/2019 10:445:2
Nongrim HillsNongrim Hills - Ryntih SCHandicap 2 (-2,00)1.51Live: 45 min0-215/10/2019 10:340:2
Uzbekistan Second LeagueLokomotiv BFK - Rash MilkHandicap 1 (-1.5)1.57Live: 19 min1-015/10/2019 10:265:2
Nongrim HillsNongrim Hills - Ryntih SCHandicap 2 (-1,00)1.6Live: 40 min0-115/10/2019 10:230:2
Uzbekistan Second LeagueLokomotiv BFK - Rash MilkTotal Over (2,5)1.65Live: 8 min0-015/10/2019 10:145:2
Nongrim HillsNongrim Hills - Ryntih SCHandicap 2 (0,00)1.45Live: 9 min0-015/10/2019 09:480:2
FIFA World Cup qualification (AFC)Chinese Taipei - AustraliaHandicap 2 (-4,00)1.6415/10/2019 11:40-15/10/2019 05:341:7
FIFA World Cup qualification (AFC)Jordan - NepalHandicap 1 (-3)1.6415/10/2019 15:59-15/10/2019 02:343:0
FIFA World Cup qualification (AFC)Syrian(N) - Guam IslandTotal Over (4.25)1.6115/10/2019 14:00-15/10/2019 02:324:0
Copa Libertadores FemeninoSantiago Morning (w)(N) - UAI Urquiza (w)Handicap 1 (0)1.64Live: 58 min2-214/10/2019 23:172:2
Copa Libertadores FemeninoSantiago Morning (w)(N) - UAI Urquiza (w)Handicap 1 (-1)1.61Live: 53 min2-114/10/2019 23:112:2
Copa Libertadores FemeninoSantiago Morning (w)(N) - UAI Urquiza (w)Handicap 1 (-2)1.6414/10/2019 22:002-014/10/2019 23:012:2
Argentina Ding Group Tebolidun League ManchesterCentro Espanol - Deportivo MunizHandicap 2 (0,25)1.64Live: 72 min0-014/10/2019 20:060:0
Frederiksberg Alliancen 2000 U21Frederiksberg Alliancen 2000 U21 - Hvidovre IF U21Handicap 1 (-3.5)1.6Live: 38 min3-014/10/2019 18:084:2
Frederiksberg Alliancen 2000 U21Frederiksberg Alliancen 2000 U21 - Hvidovre IF U21Handicap 1 (-2.5)1.63Live: 24 min2-014/10/2019 17:544:2
UEFA European WomenScotland (w) U17 - Northern Ireland (w) U17Handicap 1 (-5.5)1.56Live: 30 min4-014/10/2019 17:014:1
UEFA European WomenScotland (w) U17 - Northern Ireland (w) U17Handicap 1 (-4.5)1.65Live: 25 min3-014/10/2019 16:564:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadTotal Over (2,5)1.52Live: 48 min0-114/10/2019 14:132:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadTotal Over (2.75)1.59Live: 43 min0-114/10/2019 13:492:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadTotal Over (3)1.62Live: 35 min0-114/10/2019 13:412:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadHandicap 1 (0.5)1.65Live: 19 min0-114/10/2019 13:252:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadHandicap 1 (-0.5)1.62Live: 3 min0-014/10/2019 13:102:1
Serbia Prva LigaSemendrija 1924 - Kabel Novi SadHandicap 1 (-0.25)1.5914/10/2019 13:00-14/10/2019 12:392:1
Vietnam Championship U21Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh U21Total Over (3.75)1.62Live: 74 min1-214/10/2019 10:061:2
Vietnam Championship U21Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh U21Handicap 1 (0)1.34Live: 9 min0-014/10/2019 08:421:2
Vietnam Championship U21Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh U21Handicap 1 (0.25)1.51Live: 3 min0-014/10/2019 08:361:2
Vietnam Championship U21Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh U21Total Over (2.75)1.6414/10/2019 08:30-14/10/2019 08:291:2
Vietnam Championship U21Sanna Khanh Hoa U21 - TP Ho Chi Minh U21Total Over (2,5)1.4314/10/2019 08:30-14/10/2019 08:251:2
Chile Primera BUnion San Felipe - Deportes Santa CruzHandicap 2 (1,25)1.61Live: 70 min1-013/10/2019 21:423:0
Maritimo BMaritimo B - CD CerveiraHandicap 1 (0)1.6113/10/2019 15:001-213/10/2019 15:512:2
Maritimo BMaritimo B - CD CerveiraHandicap 1 (1)1.64Live: 28 min0-213/10/2019 15:272:2
Sweden Division 1Vasalunds IF - FC Linkoping CityHandicap 2 (-0,50)1.6Live: 22 min0-013/10/2019 15:240:3
SintrenseSintrense - Esp. LagosHandicap 1 (-0.75)1.64Live: 4 min0-013/10/2019 14:071:1
Vietnam Championship U21Viettel FC U21(N) - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (0.25)1.63Live: 73 min0-013/10/2019 10:060:1
Vietnam Championship U21Viettel FC U21(N) - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 2 (-0,25)1.49Live: 23 min0-013/10/2019 08:560:1
Vietnam Championship U21Viettel FC U21(N) - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 2 (0,00)1.5913/10/2019 08:30-13/10/2019 07:010:1
USL First DivisionLouisville City FC - Swope Park RangersTotal Over (3.25)1.6212/10/2019 23:00-12/10/2019 21:088:3
PRS Futebol Clube U19PRS Futebol Clube U19 - Nova Prata U19Total Over (2.75)1.6312/10/2019 19:001-012/10/2019 20:061:2
Al-SailiyaAl-Sailiya(N) - Qatar SCHandicap 2 (-1,75)1.63Live: 57 min0-212/10/2019 17:570:4
Al-SailiyaAl-Sailiya(N) - Qatar SCHandicap 2 (-1,50)1.48Live: 45 min0-212/10/2019 17:270:4
Al DuhailAl Duhail(N) - Al-GarrafaHandicap 2 (0,75)1.6312/10/2019 16:40-12/10/2019 16:192:2
Al-SailiyaAl-Sailiya(N) - Qatar SCHandicap 2 (0,50)1.5312/10/2019 16:40-12/10/2019 16:130:4
Finland - Kakkonen LohkoRoPS 2 - Jakobstads BollklubbHandicap 1 (-0.5)1.6312/10/2019 13:00-12/10/2019 11:555:0
Russia Division 2Inter Cherkessk - Volgar AstrakhanHandicap 2 (-1,50)1.5512/10/2019 11:000-012/10/2019 11:480:3
Russia Division 2Inter Cherkessk - Volgar AstrakhanTotal Over (3)1.53Live: 7 min0-012/10/2019 11:090:3
UEFA European U-17 Football ChampionshipSlovenia U17(N) - Kosovo U17Handicap 2 (1,50)1.5512/10/2019 11:00-12/10/2019 10:482:0
UEFA European U-19 Football ChampionshipNorway U19(N) - San Marino Calcio U19Handicap 1 (-4.75)1.5912/10/2019 13:00-12/10/2019 10:378:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipBelgium U17(N) - Macedonia U17Handicap 2 (4,00)1.58Live: 70 min3-012/10/2019 10:303:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipBelgium U17(N) - Macedonia U17Handicap 2 (2,75)1.61Live: 26 min1-012/10/2019 09:303:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipBelgium U17(N) - Macedonia U17Handicap 2 (2,50)1.61Live: 17 min0-012/10/2019 09:213:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipBelgium U17(N) - Macedonia U17Handicap 2 (3,00)1.56Live: 8 min0-012/10/2019 09:123:1
UEFA European U-17 Football ChampionshipBelgium U17(N) - Macedonia U17Handicap 2 (3,75)1.5612/10/2019 09:00-12/10/2019 08:283:1
UEFA European U-19 Football ChampionshipGeorgia U19(N) - Kazakhstan U19Handicap 1 (-1)1.6112/10/2019 12:00-12/10/2019 07:283:1
Chinese Football Association Yi LeagueShenzhen Pengcheng - Yanbian BeiguoHandicap 1 (-1.5)1.53Live: 27 min0-012/10/2019 07:255:0
Chinese Football Association Yi LeagueShenzhen Pengcheng - Yanbian BeiguoTotal Over (3)1.61Live: 21 min0-012/10/2019 07:205:0
USL First DivisionPortland Timbers Reserve - San AntonioTotal Over (3.25)1.6212/10/2019 02:00-12/10/2019 00:163:4
CA FurrialCA Furrial(N) - Gran Valencia FCHandicap 1 (-4)1.6Live: 40 min3-011/10/2019 20:336:1
CA FurrialCA Furrial(N) - Gran Valencia FCHandicap 1 (-3)1.65Live: 33 min2-011/10/2019 20:266:1
CA FurrialCA Furrial(N) - Gran Valencia FCHandicap 1 (-2)1.62Live: 29 min1-011/10/2019 20:216:1
CA FurrialCA Furrial(N) - Gran Valencia FCTotal Over (2.75)1.65Live: 25 min0-011/10/2019 20:176:1
CA FurrialCA Furrial(N) - Gran Valencia FCHandicap 1 (-1)1.6Live: 20 min0-011/10/2019 20:126:1
FC OberneulandFC Oberneuland - BTS NeustadtHandicap 1 (-3.5)1.6511/10/2019 17:30-11/10/2019 17:277:0
Scotland Bells Challenge CupStenhousemuir - Waterford UnitedHandicap 2 (0,00)1.6411/10/2019 18:35-11/10/2019 17:163:2
CONCACAF Nations LeagueAntigua Barbuda - GuyanaHandicap 2 (0,00)1.6111/10/2019 21:00-11/10/2019 17:092:1
International Club FriendlyAgia Napa - Olympiakos Nicosia FCTotal Over (3.75)1.61Live: 67 min3-011/10/2019 15:333:0
International Club FriendlyAgia Napa - Olympiakos Nicosia FCHandicap 1 (-2)1.51Live: 49 min2-011/10/2019 15:123:0
Al-SaddAl-Sadd - Al-WakraHandicap 1 (1)1.6Live: 11 min0-011/10/2019 14:421:5
International Club FriendlyKarmiotissa Polemidion - AEL LimassolHandicap 2 (-5,25)1.6Live: 65 min0-411/10/2019 14:401:6
International Club FriendlyKarmiotissa Polemidion - AEL LimassolHandicap 2 (-4,50)1.56Live: 56 min0-311/10/2019 14:311:6
International Club FriendlyKarmiotissa Polemidion - AEL LimassolTotal Over (5,5)1.63Live: 52 min0-311/10/2019 14:261:6
Israel B LeagueAS Nordia Jerusalem - Hapoel Marmorek lrony RehovotHandicap 2 (0,00)1.45Live: 73 min11/10/2019 13:112:1
Israel B LeagueHapoel Kfar Shalem - Hapoel Bikat HayardenHandicap 1 (-3)1.61Live: 73 min4-111/10/2019 13:066:1
Israel B LeagueHapoel Kfar Shalem - Hapoel Bikat HayardenHandicap 1 (-2)1.55Live: 68 min3-111/10/2019 13:016:1
Ukraine Division 2Kremin Kremenchuk - FC Inhulets PetroveHandicap 2 (-0,75)1.41Live: 30 min0-011/10/2019 12:410:3
Ukraine Division 2Kremin Kremenchuk - FC Inhulets PetroveTotal Over (2.75)1.53Live: 27 min0-011/10/2019 12:350:3
ACS Viitorul SelimbarACS Viitorul Selimbar - FC Ariesu TurdaHandicap 1 (-1)1.61Live: 13 min0-011/10/2019 12:171:1
FCM AlexandriaFCM Alexandria - CS BalotestiTotal Over (3.25)1.65Live: 9 min0-011/10/2019 12:083:1
International Club FriendlySK Slovan Varnsdorf(N) - Slovan LiberecHandicap 2 (-1,00)1.65Live: 20 min0-011/10/2019 09:220:0
International Club FriendlyBanik Ostrava - VitkoviceHandicap 1 (-1.25)1.5711/10/2019 09:00-11/10/2019 08:162:1
Scotland Bells Challenge CupStenhousemuir - Waterford UnitedHandicap 2 (0,25)1.6311/10/2019 18:35-11/10/2019 02:313:2
FIFA World Cup qualification (AFC)Iran - CambodiaHandicap 1 (-3.75)1.6510/10/2019 13:30-10/10/2019 11:0014:0
Denmark Reserves LeagueKobenhavn Reserve - Lyngby ReserveHandicap 2 (1,25)1.6210/10/2019 11:00-10/10/2019 10:121:1
Laban SCLaban SC - Nongrim HillsHandicap 1 (0)1.58Live: 23 min0-010/10/2019 09:542:4
FIFA World Cup qualification (AFC)Australia - NepalHandicap 1 (-4.75)1.6510/10/2019 09:00-10/10/2019 07:495:0
Venezuela CupAngostura FC - Monagas SCHandicap 2 (-0,25)1.62Live: 29 min0-009/10/2019 20:321:2
Venezuela CupAngostura FC - Monagas SCTotal Over (2,5)1.4Live: 12 min0-009/10/2019 20:121:2
Coppa Italia Lega PRONovara - AlessandriaHandicap 2 (-0,75)1.61Live: 75 min0-109/10/2019 20:060:1
FSV DuisburgFSV Duisburg - TSV MeerbuschHandicap 2 (-3,25)1.64Live: 59 min1-409/10/2019 18:462:4
Sport Club Recife (Youth)Sport Club Recife (Youth) - Retro FC Brasil U20Handicap 1 (-0.5)1.56Live: 18 min0-009/10/2019 18:181:0
Rather SVRather SV - TVD VelbertHandicap 2 (-1,75)1.62Live: 38 min0-109/10/2019 18:110:2
FSV DuisburgFSV Duisburg - TSV MeerbuschHandicap 1 (0.75)1.63Live: 19 min0-009/10/2019 17:512:4
AB Tarnby U21AB Tarnby U21 - Nykobing U21Handicap 2 (-0,50)1.61Live: 31 min0-009/10/2019 17:003:0
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisHandicap 1 (-7.5)1.4Live: 71 min8-109/10/2019 16:5711:1
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisHandicap 1 (-6.5)1.37Live: 59 min6-009/10/2019 16:4511:1
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisHandicap 1 (-3.5)1.28Live: 47 min3-009/10/2019 16:3311:1
AB Tarnby U21AB Tarnby U21 - Nykobing U21Handicap 2 (0,50)1.6109/10/2019 16:30-09/10/2019 16:253:0
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisHandicap 1 (-2.5)1.34Live: 43 min2-009/10/2019 16:1311:1
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisTotal Over (4)1.44Live: 24 min1-009/10/2019 15:5611:1
Lithuania - 2.DivisionHegelmann Litauen - FC PakruojisTotal Over (3)1.5Live: 5 min0-009/10/2019 15:3611:1
International Club FriendlyApollon Larissas - Aris ThessalonikiTotal Over (5.75)1.62Live: 42 min1-209/10/2019 12:471:3
Serbia CupProleter - Habitpharm JavorHandicap 1 (-0.5)1.6509/10/2019 13:00-09/10/2019 12:402:1
International Club FriendlyApollon Larissas - Aris ThessalonikiHandicap 2 (-1,50)1.57Live: 23 min1-109/10/2019 12:291:3
Start Kristiansand U19Start Kristiansand U19 - Bodo Glimt U19Handicap 1 (-0.75)1.63Live: 16 min0-009/10/2019 12:271:3
International Club FriendlyApollon Larissas - Aris ThessalonikiHandicap 2 (-1,75)1.6309/10/2019 12:00-09/10/2019 11:541:3
J-League CupGamba Osaka - Consadole SapporoHandicap 2 (1,25)1.59Live: 74 min1-009/10/2019 11:342:1
Olympics(N And C American) Quali-WomanCuba (w)(N) - Saint Lucia (w)Handicap 1 (-5)1.65Live: 55 min4-008/10/2019 22:126:1
Winchester CityWinchester City - Farnborough TownHandicap 1 (-2)1.54Live: 45 min2-008/10/2019 20:330:0
Winchester CityWinchester City - Farnborough TownHandicap 1 (-1.25)1.5208/10/2019 18:451-008/10/2019 19:360:0
Winchester CityWinchester City - Farnborough TownHandicap 1 (-0.25)1.56Live: 3 min0-008/10/2019 18:480:0
Winchester CityWinchester City - Farnborough TownHandicap 1 (0)1.6508/10/2019 18:45-08/10/2019 14:580:0
European WomenPoland (w) U19 - Scotland (w) U19Handicap 1 (1)1.61Live: 59 min0-108/10/2019 14:230:1
UEFA European Womens ChampionshipItaly (w) - Bosnia and Herzegovina (w)Handicap 2 (3,25)1.6508/10/2019 15:30-08/10/2019 14:182:0
International Club FriendlyAlmere City FC - FC Utrecht (Youth)Handicap 2 (1,75)1.61Live: 51 min3-108/10/2019 11:443:2
European WomenAlbania U19(w)(N) - Azerbaijan (w) U19Handicap 1 (1.25)1.65Live: 72 min0-108/10/2019 11:340:1
European WomenBelarus (w) U19 - Cyprus (w) U19Handicap 1 (-2)1.6108/10/2019 11:00-08/10/2019 10:576:0
International Club FriendlyAlmere City FC - FC Utrecht (Youth)Handicap 2 (0,75)1.54Live: 15 min1-008/10/2019 10:483:2
International Club FriendlyAlmere City FC - FC Utrecht (Youth)Handicap 2 (0,00)1.4Live: 6 min0-008/10/2019 10:383:2
Albion ReservesAlbion Reserves - East Stirlingshire ReservesHandicap 1 (-3)1.59Live: 34 min2-007/10/2019 19:233:1
Albion ReservesAlbion Reserves - East Stirlingshire ReservesHandicap 1 (-2)1.55Live: 29 min1-007/10/2019 19:183:1
Albion ReservesAlbion Reserves - East Stirlingshire ReservesTotal Over (4.25)1.61Live: 22 min1-007/10/2019 19:123:1
Novo HorizonteNovo Horizonte - Aimore RSTotal Over (2)1.6507/10/2019 18:000-007/10/2019 19:103:1
Albion ReservesAlbion Reserves - East Stirlingshire ReservesTotal Over (3.25)1.56Live: 6 min0-007/10/2019 18:553:1
Belgian U21Roeselare U21 - Cercle Brugge U21Handicap 2 (-1,25)1.64Live: 28 min0-007/10/2019 18:322:0
Go Ahead Eagles ReserveGo Ahead Eagles Reserve - De Graafschap (R)Handicap 2 (1,00)1.6107/10/2019 16:30-07/10/2019 16:294:1
NEC Nijmegen ReserveNEC Nijmegen Reserve - Willem II ReservesHandicap 2 (0,50)1.6407/10/2019 16:30-07/10/2019 15:132:3
JunkerenJunkeren - Ullensaker/Kisa BHandicap 1 (-0.25)1.46Live: 12 min0-007/10/2019 15:122:3
Sweden Folksam U21 SuperettanVarbergs BoIS U21 - Gais Goteborg U21Handicap 1 (-1.75)1.6107/10/2019 15:00-07/10/2019 14:374:2
European WomenLatvia (w) U19(N) - Israel (w) U19Handicap 1 (3)1.5607/10/2019 14:00-07/10/2019 12:561:5
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - St. Mirren (R)Handicap 1 (-1)1.6307/10/2019 13:00-07/10/2019 12:252:2
European WomenMacedonia (w) U19 - Romania (w) U19Handicap 2 (-3,25)1.65Live: 9 min0-107/10/2019 09:120:3
Primera Division de VenezuelaAcademia Puerto Cabello - LALA FCHandicap 1 (0.25)1.6Live: 31 min0-106/10/2019 22:310:1
Primera Division de VenezuelaAcademia Puerto Cabello - LALA FCTotal Over (2.75)1.65Live: 14 min0-006/10/2019 22:190:1
Primera Division de VenezuelaAcademia Puerto Cabello - LALA FCHandicap 1 (-0.75)1.64Live: 11 min0-006/10/2019 22:120:1
Peru Primera DivisionDeportivo Union Comercio - Deportivo MunicipalHandicap 1 (-1)1.5Live: 75 min2-106/10/2019 19:502:1
Spanish Segunda Division BSCR Pena Deportiva - Las RozasHandicap 1 (-1)1.65Live: 68 min2-106/10/2019 11:352:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaChlumec nad Cidlinou - Sokol BrozanyTotal Over (5.25)1.64Live: 49 min2-006/10/2019 09:275:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaChlumec nad Cidlinou - Sokol BrozanyHandicap 1 (-1.75)1.57Live: 5 min0-006/10/2019 08:255:1
International Club FriendlyWellington Phoenix - Team WellingtonHandicap 1 (-1.75)1.62Live: 19 min1-006/10/2019 01:262:0
Paulista(SP)Paulista(SP) - Assisense SPHandicap 2 (1,25)1.63Live: 73 min1-005/10/2019 20:342:0
Scottish Premier LeagueRoss County - Saint JohnstoneHandicap 2 (0,25)1.55Live: 74 min2-205/10/2019 15:372:2
Russian National Football LeagueMordovya Saransk - Rotor VolgogradHandicap 2 (-0,75)1.605/10/2019 14:00-05/10/2019 14:140:1
Russia Division 2FC Ararat Moscow - Dinamo BrianskHandicap 2 (0,50)1.63Live: 21 min1-005/10/2019 12:252:3
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος05/10/2019 11:46In progress
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος05/10/2019 11:45In progress
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος05/10/2019 11:23In progress
European WomenBelgium (w) U19(N) - Armenia (w) U19Total Over (12.75)1.53Live: 36 min7-005/10/2019 09:3617:0
European WomenBelgium (w) U19(N) - Armenia (w) U19Handicap 1 (-8.75)1.4Live: 10 min3-005/10/2019 09:1017:0
European WomenBelgium (w) U19(N) - Armenia (w) U19Total Over (6.25)1.5905/10/2019 09:00-05/10/2019 08:2717:0
European WomenBelgium (w) U19(N) - Armenia (w) U19Handicap 1 (-5.25)1.5905/10/2019 09:00-05/10/2019 07:2017:0
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Llaneros de Guanare FCHandicap 1 (-1.75)1.62Live: 34 min1-004/10/2019 22:394:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Llaneros de Guanare FCHandicap 1 (-2)1.64Live: 17 min1-004/10/2019 22:214:1
USL First DivisionLoudoun United - Tampa Bay RowdiesTotal Over (3)1.6504/10/2019 23:30-04/10/2019 21:182:0
Northern Ireland Premier LeagueGlentoran FC - CliftonvilleHandicap 2 (0,00)1.5Live: 69 min04/10/2019 20:130:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo Tachira - Llaneros de Guanare FCHandicap 1 (-1)1.6404/10/2019 22:00-04/10/2019 19:324:1
UEFA European Womens ChampionshipSpain (w) - Azerbaijan (w)Handicap 1 (-5.75)1.6504/10/2019 19:30-04/10/2019 16:294:0
UEFA European Womens Championshipmalta (w) - Italy (w)Handicap 1 (2.75)1.5604/10/2019 15:300-004/10/2019 16:250:2
Persian Gulf Pro LeaguePadideh Mashhad - PersepolisHandicap 1 (0.25)1.61Live: 74 min0-004/10/2019 16:221:0
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlavia Kromeriz - Dolni BenesovTotal Over (4)1.55Live: 11 min0-004/10/2019 16:153:2
Oman Professional LeagueMrbat - Al-SeebHandicap 2 (0,50)1.65Live: 34 min1-004/10/2019 16:131:2
UEFA European Womens Championshipmalta (w) - Italy (w)Handicap 1 (3.75)1.61Live: 34 min0-004/10/2019 16:040:2
UEFA European Womens Championshipmalta (w) - Italy (w)Handicap 1 (4.25)1.51Live: 26 min0-004/10/2019 15:560:2
UEFA European Womens ChampionshipAlbania (w) - Portugal (w)Handicap 1 (4.25)1.6404/10/2019 15:59-04/10/2019 14:410:1
Serbia Prva LigaDinamo Vranje - Novi PazarHandicap 1 (0)1.57Live: 50 min0-004/10/2019 14:080:0
Armenia Division 2Alashkert B Martuni - FC Torpedo YerevanHandicap 1 (-2.25)1.36Live: 73 min3-104/10/2019 13:345:1
CSS Islla Te NaghCSS Islla Te Nagh - CS BlejoiHandicap 1 (-0.75)1.6104/10/2019 12:000-004/10/2019 12:542:0
Cluj IICluj II - ACS Viitorul SelimbarHandicap 2 (-1,25)1.6504/10/2019 12:0004/10/2019 12:521:1
ACSO FiliasiACSO Filiasi - CNS Cetate DevaHandicap 1 (-1)1.6104/10/2019 13:00-04/10/2019 12:441:0
Zira FK IIZira FK II - Sabayi IIHandicap 2 (-2,00)1.61Live: 53 min0-104/10/2019 12:411:5
European WomenSlovakia (w) U19 - Macedonia (w) U19Handicap 2 (4,75)1.6304/10/2019 13:30-04/10/2019 12:316:0
Armenia Division 2Alashkert B Martuni - FC Torpedo YerevanHandicap 1 (-0.5)1.56Live: 4 min0-004/10/2019 12:095:1
Cluj IICluj II - ACS Viitorul SelimbarHandicap 2 (0,00)1.6404/10/2019 12:00-04/10/2019 12:011:1
Israel B LeagueMaccabi Kiryat Gat - AS Nordia JerusalemTotal Over (3.25)1.63Live: 9 min0-004/10/2019 11:561:3
Zaqatala FKZaqatala FK - Qaradag LokbatanHandicap 1 (-1.75)1.65Live: 28 min0-004/10/2019 11:542:0
AFC U-19 ChampionshipLebanon U19 - Tajikistan U19Handicap 2 (-1,00)1.6404/10/2019 14:00-04/10/2019 11:260:1
Israel B LeagueHapoel Asi Gilboa - Hapoel Migdal HaEmekHandicap 2 (-1,00)1.63Live: 9 min0-004/10/2019 08:580:1
Joinville SCJoinville SC - Almte Barosso SCHandicap 2 (0,25)1.65Live: 54 min0-004/10/2019 00:221:0
Deportivo ZuliaDeportivo Zulia - Atletico El VigiaTotal Over (7.75)1.64Live: 70 min3-403/10/2019 21:093:4
Deportivo ZuliaDeportivo Zulia - Atletico El VigiaTotal Over (3,5)1.45Live: 29 min2-003/10/2019 20:093:4
Deportivo ZuliaDeportivo Zulia - Atletico El VigiaHandicap 1 (-1.25)1.49Live: 12 min1-003/10/2019 19:523:4
Deportivo ZuliaDeportivo Zulia - Atletico El VigiaHandicap 1 (-0.25)1.58Live: 3 min0-003/10/2019 19:433:4
Sweden Div 3 MellerstaVanersborg FK - IFK AmalHandicap 1 (-2)1.49Live: 74 min2-003/10/2019 18:313:1
Spanish Federacion CupMostoles - Union VieraHandicap 1 (-1)1.4Live: 72 min1-003/10/2019 18:282:0
Deportivo ZuliaDeportivo Zulia - Atletico El VigiaHandicap 2 (0,00)1.6103/10/2019 19:30-03/10/2019 17:403:4
Botev Plovdiv U19Botev Plovdiv U19 - Yantra Gabrovo U19Handicap 1 (-6)1.65Live: 47 min3-003/10/2019 13:366:0
BandariBandari - Posta RangersHandicap 1 (-0.75)1.503/10/2019 12:001-103/10/2019 12:551:1
Botev Plovdiv U19Botev Plovdiv U19 - Yantra Gabrovo U19Handicap 1 (-4.75)1.57Live: 16 min0-003/10/2019 12:506:0
BandariBandari - Posta RangersTotal Over (3)1.62Live: 42 min0-103/10/2019 12:481:1
BandariBandari - Posta RangersHandicap 1 (0)1.53Live: 35 min0-103/10/2019 12:401:1
BandariBandari - Posta RangersTotal Over (3.25)1.62Live: 19 min0-103/10/2019 12:241:1
FC AgsuFC Agsu - FK MOIK BakuTotal Over (3,5)1.5303/10/2019 11:300-203/10/2019 12:220:4
BandariBandari - Posta RangersTotal Over (2.25)1.56Live: 8 min0-003/10/2019 12:131:1
FC AgsuFC Agsu - FK MOIK BakuTotal Over (2.75)1.61Live: 12 min0-003/10/2019 11:420:4
CLB TPHCM (W) BCLB TPHCM (W) B - Son La (w)Handicap 2 (0,25)1.62Live: 60 min0-003/10/2019 10:160:0
USL First DivisionOttawa Fury - Indy ElevenHandicap 1 (-1)1.55Live: 61 min1-003/10/2019 00:241:0
Dynamo Puerto FCDynamo Puerto FC - Diamantes de GuayanaHandicap 1 (0.5)1.54Live: 64 min1-202/10/2019 20:202:2
Dynamo Puerto FCDynamo Puerto FC - Diamantes de GuayanaTotal Over (3,5)1.6102/10/2019 19:000-202/10/2019 19:522:2
Spanish Segunda DivisionMirandes - CD LugoHandicap 1 (1)1.58Live: 72 min0-102/10/2019 18:271:1
European WomenNetherlands (w) U19 - Montenegro (W) U19Handicap 1 (-7.75)1.6402/10/2019 17:00-02/10/2019 16:579:0
Lithuania - 1.DivisionSuduva - FK PalangaHandicap 1 (-3.5)1.54Live: 46 min1-002/10/2019 16:305:0
UEFA Youth League U19IA Akranes U19 - Levadia Tallinn U19Handicap 1 (-2)1.58Live: 15 min0-002/10/2019 16:194:0
UEFA Youth League U19Rennes U19 - FK Brodarac U19Handicap 1 (-1.75)1.61Live: 20 min0-002/10/2019 15:212:1
AFC U-19 ChampionshipTajikistan U19 - Maldives U19Total Over (8.75)1.57Live: 29 min4-002/10/2019 14:309:0
AFC U-19 ChampionshipTajikistan U19 - Maldives U19Total Over (8.25)1.52Live: 12 min2-002/10/2019 14:189:0
European WomenSpain (w) U19(N) - Kazakhstan (w) U19Handicap 1 (-9)1.5802/10/2019 17:00-02/10/2019 13:2814:0
European WomenAzerbaijan (w) U19 - Portugal (w) U19Handicap 2 (-5,00)1.65Live: 17 min0-102/10/2019 13:220:6
European WomenAzerbaijan (w) U19 - Portugal (w) U19Handicap 2 (-4,00)1.65Live: 11 min0-002/10/2019 13:140:6
European WomenItaly (w) U19 - Estonia (w) U19Handicap 1 (-9.75)1.6Live: 6 min2-002/10/2019 13:075:0
A.C. Crema 1908A.C. Crema 1908 - ASD FanfullaHandicap 1 (-0.5)1.6502/10/2019 18:30-02/10/2019 12:551:0
UEFA Youth League U19FC Porto U19 - Liepaja Metalurgs U19Handicap 1 (-4)1.6302/10/2019 14:00-02/10/2019 12:324:2
UEFA Youth League U19Zenit St.Petersburg U19 - Benfica U19Handicap 2 (-0,75)1.6502/10/2019 11:00-02/10/2019 09:491:7
European WomenDenmark (w) U19(N) - Kosovo U19(w)Handicap 1 (-4)1.6202/10/2019 10:30-02/10/2019 09:388:0
UEFA Youth League U19Rennes U19 - FK Brodarac U19Handicap 1 (-1.25)1.6202/10/2019 15:00-02/10/2019 08:192:1
UEFA Youth League U19Slavia Praha U19 - Borussia Dortmund U19Handicap 2 (-1,00)1.5802/10/2019 12:00-02/10/2019 08:181:0
Greece CupIalysos - KerkyraHandicap 1 (0.5)1.4602/10/2019 11:30-02/10/2019 07:491:0
Thai Premier LeagueSukhothai - Ratchaburi FCHandicap 1 (-0.75)1.6402/10/2019 13:00-02/10/2019 07:272:2
South Africa Premier Soccer LeagueChippa United(N) - Bidvest WitsHandicap 2 (0,00)1.65Live: 72 min0-001/10/2019 18:580:1
South Africa Premier Soccer LeagueChippa United(N) - Bidvest WitsHandicap 1 (0.25)1.65Live: 69 min0-001/10/2019 18:550:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (-1,25)1.6Live: 14 min0-101/10/2019 15:130:2
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (0,00)1.5Live: 10 min0-001/10/2019 15:090:2
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (0,25)1.5101/10/2019 15:00-01/10/2019 14:500:2
Cambridge Utd ReserveCambridge Utd Reserve - Southend Utd Am.Handicap 1 (-1.75)1.6201/10/2019 13:002-001/10/2019 14:003:1
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Total Over (5,5)1.53Live: 66 min4-001/10/2019 13:525:0
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Total Over (5.75)1.54Live: 57 min4-001/10/2019 13:435:0
Cambridge Utd ReserveCambridge Utd Reserve - Southend Utd Am.Handicap 1 (-0.75)1.62Live: 20 min1-001/10/2019 13:223:1
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Handicap 1 (-5.5)1.54Live: 34 min4-001/10/2019 13:085:0
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Total Over (6.25)1.51Live: 30 min3-001/10/2019 13:045:0
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Total Over (4,5)1.53Live: 18 min1-001/10/2019 12:525:0
Armenia Division 2Rail Locomotive - Urartu IIHandicap 1 (-1.5)1.5Live: 45 min1-001/10/2019 12:512:0
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - Se Wan BoyHandicap 1 (-1)1.56Live: 42 min1-001/10/2019 12:421:1
Feyenoord U19Feyenoord U19 - N.E.C. Nijmegen (Youth)Handicap 2 (0,75)1.6401/10/2019 17:00-01/10/2019 12:402:2
Armenia Division 2Ararat Yerevan II - MasisHandicap 1 (-2.75)1.59Live: 26 min1-001/10/2019 12:287:2
Armenia Division 2Ararat Yerevan II - MasisHandicap 1 (-1.75)1.62Live: 19 min0-001/10/2019 12:227:2
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - Se Wan BoyHandicap 1 (0)1.57Live: 11 min0-001/10/2019 12:131:1
Armenia Division 2Ararat Yerevan II - MasisTotal Over (4)1.6Live: 8 min0-001/10/2019 12:127:2
Laban SCLaban SC - Langsning SCHandicap 2 (-0,75)1.64Live: 37 min0-001/10/2019 10:120:0
Laban SCLaban SC - Langsning SCTotal Over (2.75)1.63Live: 23 min0-001/10/2019 09:590:0
Cong An Nhan Dan U21Cong An Nhan Dan U21 - Pho Hien U21Handicap 2 (-2,50)1.62Live: 34 min0-101/10/2019 09:481:1
European WomenSwitzerland (w) U19(N) - Latvia (w) U19Handicap 1 (-7.25)1.65Live: 29 min4-001/10/2019 09:287:0
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Total Over (3,5)1.6101/10/2019 12:00-01/10/2019 09:245:0
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 2 (-5,50)1.55Live: 47 min0-501/10/2019 09:160:5
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Total Over (7.25)1.6501/10/2019 08:000-401/10/2019 09:110:5
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Total Over (6.25)1.6501/10/2019 08:000-401/10/2019 09:080:5
TTBD Phu Dong (U21)TTBD Phu Dong (U21) - SQC Binh Dinh U21Handicap 1 (-1.5)1.6101/10/2019 12:00-01/10/2019 08:595:0
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 2 (-4,50)1.6301/10/2019 08:000-401/10/2019 08:570:5
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-10,75)1.5Live: 71 min0-901/10/2019 08:560:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-10,00)1.61Live: 66 min0-801/10/2019 08:510:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (9,5)1.41Live: 52 min0-601/10/2019 08:370:10
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (0.75)1.46Live: 18 min0-001/10/2019 08:270:5
European WomenSwitzerland (w) U19(N) - Latvia (w) U19Handicap 1 (-3.5)1.6401/10/2019 09:00-01/10/2019 08:227:0
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (8,5)1.6201/10/2019 07:300-501/10/2019 08:210:10
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (1)1.65Live: 11 min0-001/10/2019 08:180:5
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-7,75)1.6101/10/2019 07:300-501/10/2019 08:170:10
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (1.25)1.62Live: 5 min0-001/10/2019 08:130:5
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (7.75)1.56Live: 42 min0-401/10/2019 08:120:10
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (1.5)1.61Live: 2 min0-001/10/2019 08:090:5
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (8)1.51Live: 37 min0-401/10/2019 08:060:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (7)1.44Live: 33 min0-301/10/2019 08:020:10
SHB Da Nang U21SHB Da Nang U21 - Hong Linh Ha Tinh U21Handicap 1 (1.75)1.5301/10/2019 08:00-01/10/2019 07:590:5
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-6,25)1.56Live: 28 min0-301/10/2019 07:580:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (6)1.34Live: 26 min0-201/10/2019 07:560:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-5,25)1.56Live: 24 min0-201/10/2019 07:530:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (5)1.51Live: 16 min0-101/10/2019 07:460:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Total Over (5.25)1.46Live: 8 min0-101/10/2019 07:380:10
Ben Tre U21Ben Tre U21 - Dong Thap U21Handicap 2 (-4,25)1.57Live: 6 min0-101/10/2019 07:360:10
Cong An Nhan Dan U21Cong An Nhan Dan U21 - Pho Hien U21Handicap 2 (-1,25)1.6301/10/2019 09:00-01/10/2019 07:311:1
European WomenRomania (w) U19(N) - Slovakia (w) U19Handicap 2 (-0,75)1.6301/10/2019 09:00-01/10/2019 06:151:1

Σεπτέμβριο 2019

Σύνολο: 457Κέρδος: +209.00 %ROI: +0.46 %Κερδίστηκε: 271Χαμένος: 154
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2019

Σύνολο: 461Κέρδος: +1147.50 %ROI: +2.49 %Κερδίστηκε: 283Χαμένος: 148
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούλιο 2019

Σύνολο: 180Κέρδος: +443.50 %ROI: +2.46 %Κερδίστηκε: 108Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2019

Σύνολο: 210Κέρδος: -1817.50 %ROI: -8.65 %Κερδίστηκε: 113Χαμένος: 78
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2019

Σύνολο: 347Κέρδος: +810.00 %ROI: +2.33 %Κερδίστηκε: 209Χαμένος: 105
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2019

Σύνολο: 255Κέρδος: -1658.00 %ROI: -6.50 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 87
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2019

Σύνολο: 155Κέρδος: -1474.50 %ROI: -9.51 %Κερδίστηκε: 80Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Φεβρουάριος 2019

Σύνολο: 116Κέρδος: +401.50 %ROI: +3.46 %Κερδίστηκε: 64Χαμένος: 31
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2019

Σύνολο: 145Κέρδος: +2122.00 %ROI: +14.63 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 34
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2018

Σύνολο: 119Κέρδος: +137.50 %ROI: +1.16 %Κερδίστηκε: 76Χαμένος: 38
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +341.00 %ROI: +1.84 %Κερδίστηκε: 117Χαμένος: 57
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2018

Σύνολο: 236Κέρδος: +114.00 %ROI: +0.48 %Κερδίστηκε: 146Χαμένος: 73
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: -484.00 %ROI: -2.30 %Κερδίστηκε: 124Χαμένος: 69
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +1449.50 %ROI: +7.84 %Κερδίστηκε: 122Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούλιο 2018

Σύνολο: 186Κέρδος: +2158.00 %ROI: +11.60 %Κερδίστηκε: 118Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2018

Σύνολο: 100Κέρδος: +529.50 %ROI: +5.30 %Κερδίστηκε: 58Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: +1523.50 %ROI: +7.25 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 60
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2018

Σύνολο: 177Κέρδος: +656.50 %ROI: +3.71 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2018

Σύνολο: 46Κέρδος: +511.00 %ROI: +11.11 %Κερδίστηκε: 28Χαμένος: 12
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2018

Σύνολο: 92Κέρδος: -273.00 %ROI: -2.97 %Κερδίστηκε: 47Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2017

Σύνολο: 79Κέρδος: +666.50 %ROI: +8.44 %Κερδίστηκε: 48Χαμένος: 23
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2017

Σύνολο: 116Κέρδος: +330.00 %ROI: +2.84 %Κερδίστηκε: 68Χαμένος: 37
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2017

Σύνολο: 208Κέρδος: +2120.00 %ROI: +10.19 %Κερδίστηκε: 137Χαμένος: 61
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2017

Σύνολο: 215Κέρδος: +2651.50 %ROI: +12.33 %Κερδίστηκε: 139Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2017

Σύνολο: 7Κέρδος: +30.5 %ROI: +4.36 %Κερδίστηκε: 3Χαμένος: 1
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα