Δεν έχετε ενεργή συνδρομή και δεν μπορείτε να δείτε κρυφά αντικείμενα.
UTC

Προγνωστικά ποδοσφαίρου

Προγνωστικά για το ποδόσφαιρο από την υπηρεσία μας σε όλα τα παγκόσμια πρωταθλήματα, όπως τα πρωταθλήματα της Αγγλίας, της Ισπανίας, της Γερμανίας, της Ιταλίας, της Γαλλίας και της Ρωσίας. Διανομή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με προβλέψεις. Στοιχεία σάρωσης από bookmakers Pinnacle, Sbobet, Crown, bet365. Μάθετε περισσότερα για το Ασιατικό Χάντικαπ


Συνολικές τιμές: 4547 Συνολικό κέρδος: 11057.00 % ROI: +2.43 % Συνολική νίκη: 2717 Συνολικά έχασε: 1407

Σεπτέμβριο 2019

Σύνολο: 291Κέρδος: -1379.50 %ROI: -4.74 %Κερδίστηκε: 163Χαμένος: 107
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος21/09/2019 02:33In progress
OFC Olympic Qualifying TournamentSamoa U23(N) - New Zealand U23Handicap 2 (-5,50)1.6121/09/2019 03:00-21/09/2019 02:291:6
Argentine Division 1Union Santa Fe - Rosario CentralHandicap 2 (0,25)1.59Live: 74 min0-020/09/2019 23:320:0
German BundesligaSchalke 04 - FSV Mainz 05Handicap 1 (0)1.61Live: 75 min1-120/09/2019 20:052:1
Skedsmo U19Skedsmo U19 - Krakeroy U19Handicap 1 (-1.5)1.56Live: 40 min1-020/09/2019 17:462:0
Russia Division 2KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Lada TogliattiTotal Over (3.25)1.5920/09/2019 15:30-20/09/2019 15:274:0
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlavia Kromeriz - Banik Ostrava BTotal Over (3.25)1.65Live: 29 min0-020/09/2019 15:010:2
Qatar LeagueAl-Sailiya(N) - Qatar SCHandicap 1 (0)1.6520/09/2019 15:59-20/09/2019 14:551:0
Russia Division 2KAMAZ Naberezhnye Chelny - FC Lada TogliattiHandicap 1 (-2)1.6420/09/2019 15:30-20/09/2019 12:374:0
Israel B LeagueMaccabi Kabilio Jaffa - AS Nordia JerusalemTotal Over (3)1.65Live: 14 min0-020/09/2019 12:160:0
Armenia Division 2FK Dilijan - BKMATotal Over (5.25)1.4Live: 17 min1-020/09/2019 12:153:2
Israel B LeagueMaccabi Kabilio Jaffa - AS Nordia JerusalemTotal Over (2.75)1.62Live: 4 min0-020/09/2019 12:070:0
CLB TPHCM (W) BCLB TPHCM (W) B - Ha Noi (w)Handicap 2 (-4,50)1.63Live: 26 min0-220/09/2019 09:580:6
AryanAryan - Southern SamityHandicap 2 (-1,25)1.4620/09/2019 09:000-120/09/2019 09:571:1
AryanAryan - Southern SamityTotal Over (2)1.64Live: 31 min0-020/09/2019 09:451:1
AryanAryan - Southern SamityHandicap 2 (-0,25)1.65Live: 27 min0-020/09/2019 09:341:1
South Asian Championship U19Nepal U19 - Maldives U19Handicap 1 (-0.5)1.6120/09/2019 09:15-20/09/2019 09:071:1
Ukraine Division 2Ahrobiznes TSK Romny - FK Avanhard KramatorskTotal Over (2,5)1.6120/09/2019 13:00-20/09/2019 08:502:1
Argentina CupEstudiantes de San Luis - Barracas CentralHandicap 1 (0.25)1.65Live: 74 min0-019/09/2019 21:422:0
Primera Division de UruguayDanubio FC - Plaza ColoniaHandicap 2 (0,25)1.63Live: 74 min0-019/09/2019 20:340:1
HooGeeHooGee - PK-35 VantaaTotal Over (6.75)1.56Live: 75 min0-619/09/2019 18:480:6
Rosenborg U19Rosenborg U19 - Kristiansund BK U19Total Over (7.25)1.63Live: 23 min3-019/09/2019 14:266:1
Russia Womens Premier LeagueTorpedo Izhevsk (w) - Lokomotiv Moscow (w)Total Over (6)1.65Live: 38 min0-319/09/2019 12:381:4
Finland - Kakkonen LohkoPEPO Lappeenranta - SudetHandicap 1 (-1.75)1.5519/09/2019 15:30-19/09/2019 12:138:1
Standard Sumgayit IIStandard Sumgayit II - FK MOIK BakuHandicap 1 (-0.25)1.65Live: 6 min0-019/09/2019 11:400:0
Phong Phu Ha Nam (w)Phong Phu Ha Nam (w) - Son La (w)Handicap 1 (-4)1.61Live: 19 min1-119/09/2019 09:167:1
International Club FriendlyTigres UANL(N) - CDSyC Cruz AzulHandicap 2 (-0,75)1.62Live: 73 min0-119/09/2019 04:121:2
Brazil Copa VerdeGoias - CuiabaHandicap 1 (0)1.618/09/2019 22:00-18/09/2019 18:581:0
Skjold U21Skjold U21 - Skovlunde U21Handicap 1 (-9.25)1.58Live: 73 min9-018/09/2019 17:2311:0
Skjold U21Skjold U21 - Skovlunde U21Handicap 1 (-8.25)1.45Live: 58 min8-018/09/2019 17:0911:0
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serrano RJ U20Total Over (2.75)1.63Live: 57 min1-018/09/2019 17:061:1
Skjold U21Skjold U21 - Skovlunde U21Handicap 1 (-2.25)1.56Live: 27 min2-018/09/2019 16:3811:0
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serrano RJ U20Handicap 2 (-0,75)1.61Live: 42 min1-018/09/2019 16:321:1
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serrano RJ U20Total Over (3.25)1.36Live: 28 min0-018/09/2019 16:181:1
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serrano RJ U20Total Over (3,5)1.54Live: 10 min0-018/09/2019 16:001:1
Bosnia and Herzegovina CupJedinstvo Bihac - Mladost Doboj KakanjHandicap 1 (-1.25)1.65Live: 67 min1-018/09/2019 15:571:2
Bosnia and Herzegovina CupZvijezda Gradacac - HSK Zrinjski MostarHandicap 2 (-2,50)1.55Live: 21 min0-118/09/2019 14:510:4
Bosnia and Herzegovina CupJedinstvo Bihac - Mladost Doboj KakanjHandicap 1 (-0.25)1.43Live: 17 min0-018/09/2019 14:501:2
TSW Pegasus ReservesTSW Pegasus Reserves - Happy Valley (R)Handicap 1 (0.5)1.33Live: 46 min0-118/09/2019 13:322:4
AFC U-16 Women’s ChampionshipThailand (w) U16 - Australia (w) U16Handicap 2 (-6,25)1.63Live: 52 min0-518/09/2019 13:121:6
Uzbekistan Second LeagueShurtan Guzor - Xorazm UrganchTotal Over (3)1.58Live: 44 min0-018/09/2019 12:542:1
Biu Chun Rangers ReserveBiu Chun Rangers Reserve - Wofoo Tai Po (R)Handicap 1 (-3)1.3Live: 68 min3-018/09/2019 11:554:2
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Handicap 1 (-5.5)1.6518/09/2019 11:004-018/09/2019 11:497:0
Uzbekistan Second LeagueIftixor FK - Mashal MuborakTotal Over (4.75)1.52Live: 26 min0-118/09/2019 11:452:3
Biu Chun Rangers ReserveBiu Chun Rangers Reserve - Wofoo Tai Po (R)Handicap 1 (-2)1.47Live: 59 min2-018/09/2019 11:444:2
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Handicap 1 (-4.5)1.49Live: 33 min3-018/09/2019 11:347:0
Uzbekistan Second LeagueIftixor FK - Mashal MuborakTotal Over (3.75)1.57Live: 14 min0-018/09/2019 11:332:3
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Total Over (6)1.63Live: 25 min3-018/09/2019 11:267:0
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Handicap 1 (-3.5)1.62Live: 19 min2-018/09/2019 11:227:0
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Handicap 1 (-2.5)1.57Live: 6 min1-018/09/2019 11:067:0
AFC U-16 ChampionshipVietnam U16 - Mongolia U16Handicap 1 (-1.5)1.5718/09/2019 11:00-18/09/2019 11:007:0
Biu Chun Rangers ReserveBiu Chun Rangers Reserve - Wofoo Tai Po (R)Handicap 1 (0)1.47Live: 27 min0-018/09/2019 10:594:2
Brazil YouthCruzeiro (Youth) - Internacional (RS) YouthHandicap 2 (0,50)1.6318/09/2019 22:00-18/09/2019 10:532:2
Colombia Copa PremierFortaleza F.C - Valledupar FCHandicap 1 (0)1.6118/09/2019 19:30-18/09/2019 10:230:0
AFC U-16 Women’s ChampionshipBangladesh (w) U16(N) - Japan (w) U16Total Over (8,5)1.5318/09/2019 09:000-518/09/2019 09:550:9
AFC U-16 Women’s ChampionshipBangladesh (w) U16(N) - Japan (w) U16Handicap 2 (-6,75)1.59Live: 32 min0-418/09/2019 09:330:9
AFC U-16 Women’s ChampionshipBangladesh (w) U16(N) - Japan (w) U16Total Over (7,5)1.57Live: 23 min0-418/09/2019 09:260:9
AFC U-16 Women’s ChampionshipBangladesh (w) U16(N) - Japan (w) U16Handicap 2 (-5,75)1.55Live: 19 min0-318/09/2019 09:190:9
AFC U-16 Women’s ChampionshipBangladesh (w) U16(N) - Japan (w) U16Handicap 2 (-4,75)1.62Live: 11 min0-218/09/2019 09:120:9
USA WomenNorth Carolina (w) - Houston Dash (w)Total Over (3)1.6417/09/2019 23:30-17/09/2019 22:591:0
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Syrianska FC U21Handicap 2 (-3,75)1.51Live: 70 min0-417/09/2019 17:280:8
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraVasteras SK FK U21 - Syrianska FC U21Handicap 2 (-2,75)1.63Live: 47 min0-317/09/2019 17:060:8
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraElfsborg U21 - Falkenbergs FF U21Handicap 1 (3)1.49Live: 71 min0-317/09/2019 16:270:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraElfsborg U21 - Falkenbergs FF U21Handicap 1 (-0.75)1.6117/09/2019 15:00-17/09/2019 15:000:3
Malaysia CupSelangor PKNS - TerengganuTotal Over (2,5)1.56Live: 66 min0-217/09/2019 14:270:2
FCI Tallinn U19FCI Tallinn U19 - Tartu FC Helios/Jogeva Noorus 96 U19Handicap 1 (-1.25)1.65Live: 14 min0-017/09/2019 14:163:1
International FriendlyCyprus U17 - Armenia U17Handicap 1 (-2.75)1.5917/09/2019 13:002-017/09/2019 13:484:0
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος17/09/2019 12:00In progress
NAC Breda ReserveNAC Breda Reserve - NEC Nijmegen ReserveHandicap 1 (0)1.6117/09/2019 16:30-17/09/2019 11:412:0
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος17/09/2019 11:31In progress
Hearts U20Hearts U20 - Dunfermline Athletic U20Handicap 1 (-1.25)1.5517/09/2019 13:00-17/09/2019 11:123:2
SC HauensteinSC Hauenstein - FK PirmasensHandicap 2 (-1,25)1.6317/09/2019 17:00-17/09/2019 09:190:1
UEFA Youth League U19Red Bull Salzburg U19 - KRC Genk U19Handicap 1 (-0.75)1.5817/09/2019 13:00-17/09/2019 08:351:1
UEFA Youth League U19Red Bull Salzburg U19 - KRC Genk U19Handicap 1 (-0.5)1.617/09/2019 13:00-17/09/2019 06:301:1
A.C. Crema 1908A.C. Crema 1908 - AC Calvina SportTotal Over (2.25)1.39Live: 51 min1-016/09/2019 19:461:0
SC Heerenveen ReserveSC Heerenveen Reserve - Cambuur ReserveHandicap 1 (-4.5)1.63Live: 20 min4-016/09/2019 16:537:3
Roda JC Kerkrade ReserveRoda JC Kerkrade Reserve - FC Eindhoven ReservesHandicap 1 (0)1.56Live: 19 min0-116/09/2019 16:494:1
Roda JC Kerkrade ReserveRoda JC Kerkrade Reserve - FC Eindhoven ReservesHandicap 1 (-1)1.51Live: 7 min0-016/09/2019 16:374:1
Roda JC Kerkrade ReserveRoda JC Kerkrade Reserve - FC Eindhoven ReservesHandicap 1 (-0.75)1.616/09/2019 16:30-16/09/2019 16:114:1
Serbia Prva LigaFK Zarkovo - Radnicki 1923 KragujevacHandicap 1 (-1)1.47Live: 62 min1-016/09/2019 15:492:0
RKC Waalwijk ReserveRKC Waalwijk Reserve - SBV Excelsior ReserveHandicap 2 (2,00)1.6116/09/2019 16:30-16/09/2019 14:596:1
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - Hamilton FC (R)Handicap 1 (-2)1.61Live: 53 min2-016/09/2019 14:122:2
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - Hamilton FC (R)Handicap 1 (-1)1.616/09/2019 13:001-016/09/2019 13:522:2
Armenia Division 2Rail Locomotive - Ani YerevanHandicap 2 (2,75)1.55Live: 54 min2-016/09/2019 13:442:0
Queen of South (R)Queen of South (R) - Kilmarnock (R)Handicap 2 (-3,25)1.6Live: 38 min0-216/09/2019 13:400:4
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - Hamilton FC (R)Handicap 1 (-0.75)1.64Live: 21 min1-016/09/2019 13:232:2
Armenia Division 2Rail Locomotive - Ani YerevanHandicap 2 (2,00)1.5516/09/2019 12:301-016/09/2019 13:192:0
Queen of South (R)Queen of South (R) - Kilmarnock (R)Total Over (3.75)1.57Live: 10 min0-016/09/2019 13:120:4
Armenia Division 2Rail Locomotive - Ani YerevanHandicap 2 (1,25)1.41Live: 33 min0-016/09/2019 13:052:0
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - Hamilton FC (R)Handicap 1 (0.5)1.6216/09/2019 13:000-016/09/2019 13:012:2
Armenia Division 2Shirak Gjumri B - FK DilijanHandicap 1 (-2.25)1.59Live: 21 min0-016/09/2019 12:547:1
Armenia Division 2Rail Locomotive - Ani YerevanHandicap 2 (1,50)1.65Live: 16 min0-016/09/2019 12:482:0
Israel CupHapoel Asi Gilboa - Maccabi Tzur ShalomHandicap 2 (-2,50)1.44Live: 55 min0-216/09/2019 12:460:3
Armenia Division 2Pyunik B - Se Wan BoyHandicap 1 (1.25)1.61Live: 8 min0-116/09/2019 12:402:4
Armenia Division 2Rail Locomotive - Ani YerevanHandicap 2 (2,25)1.54Live: 4 min0-016/09/2019 12:392:0
FC Groningen ReservesFC Groningen Reserves - Jong FC Zwolle ReserveHandicap 1 (0)1.48Live: 22 min1-116/09/2019 12:243:1
Israel CupHapoel Asi Gilboa - Maccabi Tzur ShalomTotal Over (3)1.5316/09/2019 11:300-116/09/2019 12:230:3
Israel CupHapoel Asi Gilboa - Maccabi Tzur ShalomHandicap 2 (-1,50)1.61Live: 40 min0-116/09/2019 12:130:3
Queen of South (R)Queen of South (R) - Kilmarnock (R)Handicap 2 (-1,50)1.616/09/2019 13:00-16/09/2019 12:080:4
FC Groningen ReservesFC Groningen Reserves - Jong FC Zwolle ReserveHandicap 1 (-1)1.65Live: 2 min1-016/09/2019 12:053:1
Norway 2.LigaAsane Fotball - Odd Grenland 2Handicap 1 (-1.25)1.6316/09/2019 15:00-16/09/2019 11:592:0
Israel CupHapoel Asi Gilboa - Maccabi Tzur ShalomHandicap 2 (-0,50)1.37Live: 21 min0-016/09/2019 11:580:3
Motherwell FC (R)Motherwell FC (R) - Hamilton FC (R)Handicap 1 (0.75)1.6316/09/2019 13:00-16/09/2019 11:462:2
Israel CupHapoel Asi Gilboa - Maccabi Tzur ShalomTotal Over (2,5)1.47Live: 9 min0-016/09/2019 11:410:3
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Handicap 2 (-3,75)1.57Live: 34 min0-216/09/2019 11:361:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Handicap 2 (-4,00)1.62Live: 30 min0-216/09/2019 11:321:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Total Over (5.25)1.42Live: 15 min0-216/09/2019 11:161:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Handicap 2 (-3,00)1.42Live: 10 min0-116/09/2019 11:131:2
Norway 2.LigaAsane Fotball - Odd Grenland 2Handicap 1 (-1)1.6516/09/2019 15:00-16/09/2019 11:092:0
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Total Over (4.25)1.41Live: 5 min0-116/09/2019 11:051:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Total Over (3.25)1.4516/09/2019 11:00-16/09/2019 10:541:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Total Over (3)1.516/09/2019 11:00-16/09/2019 10:511:2
AFC U-16 ChampionshipMongolia U16(N) - Australia U16Handicap 2 (-1,75)1.6116/09/2019 11:00-16/09/2019 10:481:2
AFC U-16 ChampionshipMacau U16(N) - Timor Leste U16Handicap 2 (-3,50)1.61Live: 48 min0-316/09/2019 10:061:6
AFC U-16 ChampionshipMacau U16(N) - Timor Leste U16Handicap 2 (-2,50)1.54Live: 40 min0-216/09/2019 09:421:6
AFC U-16 Women’s ChampionshipNorth Korea (w) U16(N) - Vietnam (w) U16Handicap 2 (3,25)1.51Live: 33 min1-016/09/2019 09:3310:0
AFC U-16 Women’s ChampionshipNorth Korea (w) U16(N) - Vietnam (w) U16Handicap 2 (3,75)1.55Live: 26 min1-016/09/2019 09:2610:0
AFC U-16 Women’s ChampionshipNorth Korea (w) U16(N) - Vietnam (w) U16Handicap 2 (4,00)1.61Live: 21 min1-016/09/2019 09:2210:0
AFC U-16 ChampionshipMacau U16(N) - Timor Leste U16Handicap 2 (-1,50)1.4Live: 9 min0-116/09/2019 09:101:6
AFC U-16 ChampionshipMacau U16(N) - Timor Leste U16Total Over (2,5)1.4Live: 6 min0-016/09/2019 09:071:6
Primera Division de VenezuelaZamora Barinas - Portuguesa FCTotal Over (3.25)1.61Live: 34 min1-015/09/2019 22:373:1
Sarmiento ResistenciaSarmiento Resistencia - Juventud U.GualeguaychuHandicap 1 (-1)1.62Live: 59 min1-015/09/2019 21:281:1
Primera Division de VenezuelaZamora Barinas - Portuguesa FCTotal Over (2.25)1.5915/09/2019 22:00-15/09/2019 21:013:1
Colombia Copa PremierReal Santander - Llaneros FCHandicap 1 (0)1.5915/09/2019 20:30-15/09/2019 20:030:1
Argentina Prim C MetropolitanaDefensores Unidos - CA San MiguelHandicap 2 (0,25)1.65Live: 72 min0-015/09/2019 19:580:2
Club Deportivo PilmahueClub Deportivo Pilmahue - Ferroviarios de ChileHandicap 1 (-1)1.61Live: 17 min0-015/09/2019 19:232:0
Bolivia Primera DivisionSan Jose - DestroyersHandicap 1 (-2.25)1.6415/09/2019 19:00-15/09/2019 18:327:0
Botola Pro 1CAYB Club Athletic Youssoufia - Renaissance ZmamraHandicap 1 (0)1.63Live: 74 min1-115/09/2019 17:401:2
Turkey 2 Ligi AAdanaspor - Adana DemirsporHandicap 2 (0,00)1.34Live: 72 min15/09/2019 17:380:0
English Premier LeagueWatford - ArsenalTotal Over (4)1.58Live: 53 min1-215/09/2019 16:432:2
UEFA European WomenBelarus (w) U17 - Iceland (w) U17Handicap 2 (-8,75)1.47Live: 67 min0-815/09/2019 16:251:10
UEFA European WomenBelarus (w) U17 - Iceland (w) U17Handicap 2 (-6,50)1.3815/09/2019 15:000-515/09/2019 16:021:10
UEFA European WomenBelarus (w) U17 - Iceland (w) U17Total Over (7.25)1.44Live: 24 min0-415/09/2019 15:261:10
Thai Division 1 LeagueArmy United F.C. - Samut SakhonHandicap 1 (-1.25)1.57Live: 9 min0-015/09/2019 12:104:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlovacko II - OtrokoviceTotal Over (1.75)1.65Live: 47 min0-015/09/2019 09:170:0
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlovacko II - OtrokoviceHandicap 1 (-0.5)1.48Live: 44 min0-015/09/2019 09:010:0
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlovacko II - OtrokoviceHandicap 1 (-0.75)1.42Live: 6 min0-015/09/2019 08:280:0
Chinese Football Association Yi LeagueShenyang City Public - Hebei JingyingHandicap 1 (-1)1.56Live: 71 min1-015/09/2019 08:261:0
Chinese Football Association Yi LeagueJiangxi Liansheng - Lhasa ChengtouTotal Over (3)1.6Live: 23 min0-015/09/2019 07:231:0
USL First DivisionSwope Park Rangers - North CarolinaHandicap 1 (1.25)1.6414/09/2019 21:00-14/09/2019 18:441:0
Turkish Super LigaAntalyaspor - KayserisporHandicap 1 (0)1.61Live: 74 min2-214/09/2019 18:392:2
England ConferenceWrexham - Sutton UnitedHandicap 1 (1)1.47Live: 63 min0-114/09/2019 17:421:1
Roi UnitedRoi United - PS Kemi AcademyTotal Over (7)1.5114/09/2019 11:002-214/09/2019 11:592:6
Northern Ireland Premier LeagueLinfield FC - Glentoran FCHandicap 2 (1,25)1.6214/09/2019 14:00-14/09/2019 11:401:0
Roi UnitedRoi United - PS Kemi AcademyHandicap 2 (-3,50)1.62Live: 22 min0-114/09/2019 11:242:6
Mexico Primera Divison AMineros de Zacatecas - UAEM PotrosHandicap 1 (-1.75)1.65Live: 75 min2-014/09/2019 01:343:0
France Ligue 2Sochaux - ValenciennesHandicap 2 (0,25)1.63Live: 72 min0-013/09/2019 19:280:0
USL First DivisionNew York Red Bulls B - Charlotte IndependenceTotal Over (3.25)1.613/09/2019 23:00-13/09/2019 18:422:0
HPSHPS - Toolon TaistoTotal Over (3,5)1.6413/09/2019 15:59-13/09/2019 15:333:1
Serbia Prva LigaFK Sindelic Nis - Semendrija 1924Total Over (2.25)1.64Live: 25 min0-013/09/2019 14:561:3
USL First DivisionNew York Red Bulls B - Charlotte IndependenceHandicap 2 (1,50)1.613/09/2019 23:00-13/09/2019 13:472:0
FK MOIK BakuFK MOIK Baku - Keshla FK IIHandicap 1 (-0.25)1.6513/09/2019 12:001-113/09/2019 12:573:2
Slovenia 1.LigaNK Rudar Velenje - ASK Bravo PublikumHandicap 2 (0,00)1.6413/09/2019 15:59-13/09/2019 12:371:4
Phong Phu Ha Nam (w)Phong Phu Ha Nam (w) - TNG Thai Nguyen (w)Handicap 1 (-5.5)1.57Live: 58 min3-013/09/2019 10:195:0
Phong Phu Ha Nam (w)Phong Phu Ha Nam (w) - TNG Thai Nguyen (w)Total Over (5.75)1.5Live: 47 min3-013/09/2019 10:085:0
Phong Phu Ha Nam (w)Phong Phu Ha Nam (w) - TNG Thai Nguyen (w)Total Over (4.75)1.51Live: 30 min1-013/09/2019 09:335:0
UEFA WomenFcf Rapid Lugano (w) - Manchester City (w)Handicap 2 (-3,00)1.5512/09/2019 19:00-12/09/2019 18:421:7
Kiisto VaasaKiisto Vaasa - KPV/AkatemiaTotal Over (2.75)1.5612/09/2019 15:590-012/09/2019 16:572:1
UEFA WomenBraga (w) - Paris Saint Germain (w)Handicap 2 (-2,50)1.6412/09/2019 19:00-12/09/2019 16:470:7
UEFA WomenFcf Rapid Lugano (w) - Manchester City (w)Handicap 2 (-2,75)1.6412/09/2019 19:00-12/09/2019 16:281:7
Brazil Copa VerdeCuiaba - Costa Rica MSHandicap 1 (-1)1.6411/09/2019 23:30-11/09/2019 21:312:1
Linfield ReservesLinfield Reserves - Cliftonville ReservesHandicap 2 (-0,25)1.65Live: 34 min0-011/09/2019 19:280:1
UEFA WomenJuventus (w) - Barcelona (w)Total Over (2.75)1.5611/09/2019 18:30-11/09/2019 18:020:2
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Duque de Caxias RJ U20Handicap 2 (-1,25)1.58Live: 49 min11/09/2019 16:580:5
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Duque de Caxias RJ U20Handicap 2 (-2,00)1.61Live: 31 min0-111/09/2019 16:190:5
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Duque de Caxias RJ U20Handicap 2 (-1,00)1.48Live: 22 min0-011/09/2019 16:110:5
UEFA WomenKFF Mitrovica Women - VfL Wolfsburg (w)Handicap 2 (-7,00)1.5611/09/2019 15:59-11/09/2019 15:460:10
UEFA WomenVllaznia Shkoder (w) - Fortuna Hjorring (w)Handicap 1 (3.5)1.5611/09/2019 15:59-11/09/2019 15:090:1
Sao GoncaloSao Goncalo - Itaborai RJTotal Over (6.25)1.6Live: 59 min4-111/09/2019 14:235:3
Slovakia CupTatran Krasno nad Kysucou - Spartak TrnavaTotal Over (3.75)1.63Live: 13 min0-011/09/2019 14:130:4
Primera Division de VenezuelaLALA FC - Llaneros de Guanare FCHandicap 1 (-0.25)1.6111/09/2019 20:00-11/09/2019 13:540:4
Turkey CupSile Yildizspor - Bursa Niluferspor ASHandicap 2 (0,25)1.6111/09/2019 12:301-011/09/2019 13:291:1
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Shurtan GuzorHandicap 1 (-1.5)1.64Live: 56 min1-011/09/2019 13:242:0
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Shurtan GuzorTotal Over (2.75)1.62Live: 50 min1-011/09/2019 13:132:0
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - Istiklol FerganaHandicap 2 (1,00)1.65Live: 45 min1-011/09/2019 12:513:1
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - Istiklol FerganaTotal Over (2.75)1.49Live: 32 min0-011/09/2019 12:353:1
Uzbekistan Second LeagueXorazm Urganch - Istiklol FerganaTotal Over (3)1.62Live: 20 min0-011/09/2019 12:283:1
Molde U19Molde U19 - Bodo Glimt U19Handicap 1 (-4.5)1.57Live: 16 min2-011/09/2019 12:155:1
Turkey CupKelkit Belediye Hurriyet - OfsporTotal Over (2.25)1.31Live: 9 min0-011/09/2019 11:381:0
Hungary Womens Division 1 LeagueTaksony (w) - Viktoria FC Szombathely (w)Handicap 1 (0.75)1.5311/09/2019 14:30-11/09/2019 11:170:3
Slovenia CupTolmin - NK Publikum CeljeHandicap 2 (-2,25)1.6311/09/2019 13:30-11/09/2019 11:140:6
North TexasNorth Texas - Richmond KickersTotal Over (2,5)1.6111/09/2019 00:00-10/09/2019 19:154:0
International Club FriendlyOlympiakos N. - Akritas ChlorakaHandicap 1 (-5)1.59Live: 57 min4-010/09/2019 16:195:3
International Club FriendlyOlympiakos N. - Akritas ChlorakaTotal Over (5)1.53Live: 48 min2-010/09/2019 16:095:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraHackenU21 - Trelleborg U21Handicap 1 (2.25)1.56Live: 51 min0-210/09/2019 16:070:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraDegerfors IF U21 - Syrianska FC U21Handicap 1 (-6.75)1.41Live: 58 min6-010/09/2019 16:0413:1
International Club FriendlyOlympiakos N. - Akritas ChlorakaTotal Over (5.25)1.4210/09/2019 15:002-010/09/2019 15:515:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraDegerfors IF U21 - Syrianska FC U21Handicap 1 (-5)1.6Live: 41 min4-010/09/2019 15:4113:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraDegerfors IF U21 - Syrianska FC U21Total Over (5.75)1.36Live: 30 min1-010/09/2019 15:3013:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSK Rakovnik - DomazliceHandicap 2 (0,25)1.6510/09/2019 14:301-010/09/2019 15:271:0
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraHackenU21 - Trelleborg U21Handicap 1 (1.25)1.57Live: 8 min0-110/09/2019 15:130:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraDegerfors IF U21 - Syrianska FC U21Handicap 1 (-2)1.57Live: 12 min1-010/09/2019 15:1013:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraHackenU21 - Trelleborg U21Handicap 1 (0.25)1.6110/09/2019 15:00-10/09/2019 14:590:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraHackenU21 - Trelleborg U21Handicap 1 (0.75)1.4110/09/2019 15:00-10/09/2019 14:490:3
Uzbekistan Second LeagueAral Nukus - FK GijduvonTotal Over (3.75)1.58Live: 63 min1-110/09/2019 13:253:1
Uzbekistan Second LeagueAral Nukus - FK GijduvonHandicap 1 (-0.75)1.56Live: 43 min1-110/09/2019 12:473:1
Uzbekistan Second LeagueAral Nukus - FK GijduvonHandicap 1 (-1.75)1.53Live: 33 min1-010/09/2019 12:373:1
Uzbekistan Second LeagueAral Nukus - FK GijduvonTotal Over (3,5)1.46Live: 10 min0-010/09/2019 12:183:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraNorrkoping IFK U21 - Djurgardens U21Handicap 1 (-2)1.59Live: 22 min2-110/09/2019 11:553:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraNorrkoping IFK U21 - Djurgardens U21Handicap 1 (-1)1.52Live: 13 min0-010/09/2019 11:463:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraNorrkoping IFK U21 - Djurgardens U21Handicap 1 (-0.75)1.3110/09/2019 11:30-10/09/2019 11:293:3
International FriendlyPortugal (w) U19 - Turkey (w) U19Handicap 1 (-1.25)1.6310/09/2019 10:15-10/09/2019 07:563:0
FCV Dender EH ReservesFCV Dender EH Reserves - KV Mechelen RHandicap 2 (-1,00)1.64Live: 17 min0-009/09/2019 18:190:1
Serbia Prva LigaFK Backa Backa Palanka - FK ZarkovoHandicap 1 (-1.5)1.6209/09/2019 17:00-09/09/2019 16:420:2
Primera Division de VenezuelaZamora Barinas - Estudiantes Caracas SCHandicap 2 (1,00)1.6509/09/2019 23:00-09/09/2019 14:016:1
Juventus RJJuventus RJ(N) - CEAC/AraruamaTotal Over (3.75)1.5808/09/2019 18:000-208/09/2019 19:010:6
Juventus RJJuventus RJ - CEAC/AraruamaTotal Over (3.25)1.6108/09/2019 18:00-08/09/2019 16:110:6
English FA Womens Premier LeagueLondon City Lionesses (w) - Leicester City (w)Handicap 1 (-1.25)1.61Live: 13 min0-008/09/2019 13:203:1
Lithuania - 2.DivisionLietava Jonava - FC PakruojisHandicap 1 (-2.75)1.61Live: 60 min2-108/09/2019 12:217:1
AC BarcaAC Barca - Jyvaskyla JKHandicap 2 (-2,25)1.62Live: 4 min0-008/09/2019 12:040:5
Lithuania - 2.DivisionLietava Jonava - FC PakruojisHandicap 1 (-4.25)1.61Live: 39 min2-008/09/2019 11:437:1
CD ColungaCD Colunga - UrracaHandicap 1 (0)1.5808/09/2019 10:00-08/09/2019 08:342:1
Czech Republic Ceska Fotbalova LigaSlovan Liberec II - Mlada Boleslav BTotal Over (3,5)1.63Live: 9 min0-008/09/2019 08:291:2
USL First DivisionPhoenix Rising FC - San AntonioTotal Over (3)1.608/09/2019 02:30-08/09/2019 02:051:0
CONCACAF Nations LeagueCanada - cubaHandicap 1 (-4.25)1.6308/09/2019 00:00-07/09/2019 21:016:0
USA WomenSeattle Reign (w) - Orlando Pride (w)Handicap 1 (-0.75)1.6408/09/2019 02:00-07/09/2019 18:343:1
KyPaKyPa - Kumu STPSTotal Over (4,5)1.63Live: 7 min0-007/09/2019 12:082:0
Czech Republic U19 LeagueTescoma Zlin U19 - Meteor Praha(U19)Handicap 1 (-0.5)1.63Live: 12 min0-107/09/2019 10:152:4
Chinese Football Association Yi LeagueDalian Chanjoy - Shenyang City PublicHandicap 1 (2)1.59Live: 71 min0-207/09/2019 09:021:2
UEFA European ChampionshipTurkey - AndorraHandicap 1 (-2.75)1.6207/09/2019 18:45-07/09/2019 04:071:0
Argentine Division 2Barracas Central - Estudiantes de CaserosHandicap 2 (0,25)1.65Live: 71 min2-206/09/2019 20:043:4
International FriendlyItaly U19 - Netherlands U19Handicap 1 (0.25)1.59Live: 75 min2-206/09/2019 19:342:2
UEFA - EURO U21 QualifyingTurkey U21 - England U21Handicap 2 (0,00)1.57Live: 74 min2-206/09/2019 19:162:3
JäPS/47JäPS/47 - FC KontuHandicap 1 (1.75)1.606/09/2019 15:59-06/09/2019 15:495:3
Armenia CupFC Torpedo Yerevan - MasisHandicap 1 (-1.25)1.56Live: 66 min1-006/09/2019 14:283:0
Armenia CupFC Aragats - FK VanHandicap 2 (-1,25)1.62Live: 12 min0-006/09/2019 13:130:5
Russia Division 2FC Zvezda Perm - TyumenHandicap 2 (0,00)1.6506/09/2019 14:00-06/09/2019 12:580:0
Russia Division 2Sokol - Strogino MoscowHandicap 1 (-2)1.6406/09/2019 15:00-06/09/2019 10:501:1
Scotland Bells Challenge CupWaterford United - Hearts U21Handicap 2 (0,00)1.6106/09/2019 18:45-06/09/2019 09:323:1
International Club FriendlyMarila Pribram - Dukla PragueTotal Over (3)1.6206/09/2019 09:00-06/09/2019 07:461:3
CONCACAF Nations LeagueGrenada - St. Kitts and NevisHandicap 1 (-0.5)1.54Live: 20 min1-005/09/2019 22:212:1
CONCACAF Nations LeagueGrenada - St. Kitts and NevisHandicap 1 (0.5)1.54Live: 13 min0-005/09/2019 22:152:1
CONCACAF Nations LeagueGrenada - St. Kitts and NevisHandicap 1 (0.75)1.62Live: 6 min0-005/09/2019 22:072:1
CONCACAF Nations LeagueGrenada - St. Kitts and NevisHandicap 1 (1)1.58Live: 2 min0-005/09/2019 22:042:1
Bela VistaBela Vista - Queimados RJTotal Over (5,5)1.59Live: 45 min0-405/09/2019 19:390:4
Bela VistaBela Vista - Queimados RJHandicap 2 (-3,25)1.64Live: 38 min0-305/09/2019 18:400:4
Bela VistaBela Vista - Queimados RJHandicap 2 (-2,25)1.52Live: 29 min0-205/09/2019 18:330:4
Bela VistaBela Vista - Queimados RJTotal Over (4)1.62Live: 21 min0-105/09/2019 18:250:4
Bela VistaBela Vista - Queimados RJTotal Over (3)1.54Live: 4 min0-005/09/2019 18:060:4
CONCACAF Nations LeagueGrenada - St. Kitts and NevisHandicap 1 (1.25)1.6405/09/2019 22:00-05/09/2019 17:032:1
International Club FriendlyNea Salamis - XylotympouTotal Over (4.75)1.61Live: 25 min1-105/09/2019 16:275:2
International Club FriendlyNea Salamis - XylotympouTotal Over (4)1.46Live: 17 min0-105/09/2019 16:205:2
International Club FriendlyNea Salamis - XylotympouTotal Over (3)1.57Live: 9 min0-005/09/2019 16:115:2
International Club FriendlySlavia Praha(N) - ChrudimHandicap 1 (-4)1.65Live: 43 min3-005/09/2019 15:485:3
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraFalkenbergs FF U21 - Halmstads U21Handicap 2 (0,75)1.64Live: 39 min1-005/09/2019 15:391:1
International Club FriendlySlavia Praha(N) - ChrudimHandicap 1 (-3)1.64Live: 29 min2-005/09/2019 15:295:3
International Club FriendlyE.N.Paralimniou - Agia NapaHandicap 1 (-0.75)1.4Live: 24 min0-005/09/2019 15:270:2
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraFalkenbergs FF U21 - Halmstads U21Handicap 2 (-0,25)1.5105/09/2019 15:00-05/09/2019 14:541:1
International Club FriendlySlavia Praha(N) - ChrudimHandicap 1 (-1)1.6505/09/2019 15:00-05/09/2019 14:365:3
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος05/09/2019 13:58In progress
Russia Division 2Lada SOK Dimitrovgrad - KAMAZ Naberezhnye ChelnyHandicap 2 (-0,50)1.6405/09/2019 13:30-05/09/2019 13:180:4
Sokol Aleksandrow LodzkiSokol Aleksandrow Lodzki - Concordia ElblagHandicap 2 (0,25)1.65Live: 61 min05/09/2019 12:244:1
International FriendlyChina U22 - North Korea U22Handicap 1 (1)1.56Live: 68 min0-105/09/2019 11:291:1
FIFA World Cup qualification (AFC)Guam Island - MaldivesHandicap 1 (0)1.605/09/2019 05:30-05/09/2019 02:310:1
International Club FriendlyAuto Esporte Clube PB - Internacional PBHandicap 1 (-2.5)1.65Live: 41 min2-004/09/2019 23:553:1
Artsul RJArtsul RJ - Duque de Caxias RJHandicap 1 (0)1.65Live: 67 min0-004/09/2019 19:280:0
Skedsmo U19Skedsmo U19 - Raufoss U19Handicap 2 (-6,50)1.55Live: 10 min0-304/09/2019 18:411:8
PRS Futebol Clube U19PRS Futebol Clube U19 - Torino FC U19Handicap 2 (-3,25)1.65Live: 38 min0-304/09/2019 18:380:6
PRS Futebol Clube U19PRS Futebol Clube U19 - Torino FC U19Handicap 2 (-2,25)1.57Live: 30 min0-204/09/2019 18:300:6
Serbia Prva LigaKolubara - Radnicki PirotTotal Over (2.75)1.65Live: 18 min0-004/09/2019 18:211:0
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Campos AA U20Handicap 2 (-2,00)1.54Live: 68 min1-304/09/2019 17:131:3
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Campos AA U20Total Over (3.25)1.36Live: 53 min1-104/09/2019 17:021:3
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Campos AA U20Handicap 2 (0,00)1.5104/09/2019 15:451-104/09/2019 16:411:3
VPV Pallo-VeikotVPV Pallo-Veikot - Narpes KraftTotal Over (4.25)1.41Live: 42 min0-104/09/2019 16:143:2
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Campos AA U20Handicap 2 (1,00)1.51Live: 7 min1-004/09/2019 15:561:3
GalantaGalanta - Nove MestoHandicap 1 (-0.5)1.6504/09/2019 15:000-004/09/2019 15:531:1
Serbia Prva LigaZlatibor Cajetina - FK Backa Backa PalankaHandicap 2 (0,50)1.6404/09/2019 14:30-04/09/2019 13:271:0
Uzbekistan Second LeagueShurtan Guzor - Sherdor SamarqandHandicap 1 (-1.75)1.59Live: 13 min0-004/09/2019 13:150:0
Serbia Prva LigaFK Buducnost Dobanovci - ZemunHandicap 2 (0,00)1.5704/09/2019 14:30-04/09/2019 09:511:1
Olimpia Cluj (w)Olimpia Cluj (w) - Selena SN Constanta WomenHandicap 1 (-2.75)1.6304/09/2019 08:00-04/09/2019 07:439:0
Brazil YouthSantos (Youth) - Corinthians Paulista (Youth)Handicap 2 (-0,50)1.6503/09/2019 19:30-03/09/2019 19:220:0
GoncalenseGoncalense - Itaborai RJTotal Over (2.75)1.6203/09/2019 18:00-03/09/2019 16:180:0
GoncalenseGoncalense - Itaborai RJHandicap 1 (0)1.603/09/2019 18:00-03/09/2019 16:050:0
UEFA European Womens ChampionshipIsrael (w) - Denmark (w)Handicap 1 (3)1.5603/09/2019 15:59-03/09/2019 13:400:3
Omani Federation CupMuscat - Oman ClubHandicap 1 (-0.25)1.6203/09/2019 13:40-03/09/2019 13:254:3
St. Mirren (R)St. Mirren (R) - Dunfermline ReservesHandicap 1 (-1)1.6303/09/2019 13:00-03/09/2019 12:352:0
UEFA European Womens ChampionshipWales (w) - Northern Ireland (w)Handicap 1 (-1.5)1.6303/09/2019 18:05-03/09/2019 12:052:2
UEFA European Womens ChampionshipAustria (w) - North Macedonia (w)Total Over (5.75)1.6103/09/2019 15:59-03/09/2019 11:083:0
UEFA European Womens ChampionshipGeorgia (w) - Italy (w)Handicap 2 (-5,75)1.6303/09/2019 12:15-03/09/2019 09:370:1
UEFA European Womens ChampionshipLatvia (w) - Sweden (w)Handicap 2 (-5,75)1.6103/09/2019 15:59-03/09/2019 09:191:4
UEFA European Womens ChampionshipAustria (w) - North Macedonia (w)Handicap 1 (-4.75)1.6403/09/2019 15:59-03/09/2019 09:093:0
Primera Division de EcuadorMushuc Runa - MacaraHandicap 2 (-0,50)1.6303/09/2019 00:15-02/09/2019 22:051:1
East Stirlingshire ReservesEast Stirlingshire Reserves - Airdrieonians ReservesHandicap 1 (1)1.63Live: 73 min2-302/09/2019 20:033:3
Barcelona ECBarcelona EC - Mageense FCHandicap 1 (0.25)1.64Live: 45 min02/09/2019 19:480:5
Sweden Div 3 MellerstaIFK Malmo FK - KSF Prespa BirlikHandicap 1 (-0.5)1.52Live: 17 min0-002/09/2019 17:160:0
Brann 2Brann 2 - Stromsgodset BHandicap 1 (-1.5)1.59Live: 16 min2-102/09/2019 15:485:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraOrebro U21 - Djurgardens U21Handicap 2 (-0,25)1.6402/09/2019 12:30-02/09/2019 12:200:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraOrebro U21 - Djurgardens U21Handicap 2 (0,00)1.6302/09/2019 12:30-02/09/2019 10:010:1
USL First DivisionBethlehem Steel - Swope Park RangersTotal Over (3)1.6201/09/2019 22:00-01/09/2019 21:432:0
Aimore RSAimore RS - Novo HorizonteTotal Over (3.75)1.55Live: 9 min0-001/09/2019 19:105:0
Iceland Premier DivisionKR Reykjavik - AkranesHandicap 1 (-1)1.61Live: 68 min1-001/09/2019 18:272:0
Finland - Kakkonen LohkoJS Hercules - VIFKTotal Over (3.25)1.6501/09/2019 15:30-01/09/2019 12:021:1
UEFA European Womens ChampionshipKazakhstan (w) - Serbia (w)Handicap 2 (-1,25)1.6301/09/2019 10:00-01/09/2019 09:590:3
Independenta Baia Mare (w)Independenta Baia Mare (w) - Becicherecu Mic (w)Handicap 2 (-2,50)1.59Live: 54 min1-301/09/2019 09:171:4
Tormenta FCTormenta FC - Richmond KickersTotal Over (4.75)1.62Live: 22 min1-201/09/2019 00:291:4

Αύγουστος 2019

Σύνολο: 461Κέρδος: +1147.50 %ROI: +2.49 %Κερδίστηκε: 283Χαμένος: 148
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
USL First DivisionColorado Springs Switchbacks FC - Phoenix Rising FCHandicap 1 (1.75)1.6301/09/2019 00:00-31/08/2019 23:490:3
ChapulinerosChapulineros - Deportivo CafessaHandicap 2 (0,25)1.6331/08/2019 21:000-031/08/2019 22:000:1
ChapulinerosChapulineros - Deportivo CafessaHandicap 1 (-0.5)1.51Live: 14 min0-031/08/2019 21:240:1
Batatais FC YouthBatatais FC Youth - Desportiva Ferroviaria U20Handicap 2 (-5,75)1.65Live: 50 min0-531/08/2019 19:130:7
Batatais FC YouthBatatais FC Youth - Desportiva Ferroviaria U20Total Over (2,5)1.48Live: 3 min0-031/08/2019 18:100:7
Finland - Kakkonen LohkoGnistan Helsinki - SalPaHandicap 1 (0)1.55Live: 67 min1-131/08/2019 16:562:1
Serbian SuperligaFK Spartak Zlatibor Voda - FK Vozdovac BeogradHandicap 1 (-0.25)1.6531/08/2019 18:00-31/08/2019 15:322:1
Sweden Div 3 MellerstaSkiljebo SK - SundbybergsHandicap 1 (-0.5)1.64Live: 24 min0-031/08/2019 11:254:1
Finland - Kakkonen LohkoNJS - Kiffen HelsinkiHandicap 2 (0,50)1.6131/08/2019 14:00-31/08/2019 11:040:0
Vietnamese First DivisionCan Tho - Huda HueTotal Over (3.25)1.5531/08/2019 10:00-31/08/2019 09:382:1
NK Dugopolje U19NK Dugopolje U19 - ZNK Osijek U19Handicap 2 (-1,00)1.65Live: 74 min1-231/08/2019 09:351:2
cavershamcaversham - Cashmere TechnicalHandicap 2 (0,25)1.6331/08/2019 02:45-31/08/2019 00:181:1
UEFA European Womens ChampionshipScotland (w) - Cyprus (w)Total Over (5,5)1.6530/08/2019 18:35-30/08/2019 18:208:0
UEFA European Womens ChampionshipScotland (w) - Cyprus (w)Handicap 1 (-4.75)1.5630/08/2019 18:35-30/08/2019 17:478:0
Unirea DejUnirea Dej - Metalurgistul CugirHandicap 2 (0,25)1.62Live: 74 min0-030/08/2019 16:310:0
UEFA European Womens ChampionshipEstonia (w) - Netherland (w)Total Over (5.75)1.6530/08/2019 15:59-30/08/2019 15:220:7
Hrvatski Dragovoljac U19Hrvatski Dragovoljac U19 - Hajduk Split U19Total Over (3.75)1.37Live: 9 min0-030/08/2019 15:121:4
HPSHPS - BK-46 Karis KarjaaHandicap 1 (-0.75)1.5330/08/2019 15:59-30/08/2019 15:062:1
Russia Division 2Znamya Truda - FC Pskov 747Total Over (2.75)1.54Live: 69 min1-130/08/2019 15:032:3
Georgia DivisionSamtredia - FC Kolkheti PotiHandicap 1 (-3.5)1.61Live: 65 min2-030/08/2019 14:243:0
NuPSNuPS - HIKHandicap 1 (-2.25)1.5530/08/2019 15:00-30/08/2019 14:184:2
Russia Division 2Znamya Truda - FC Pskov 747Handicap 1 (-0.5)1.57Live: 44 min1-130/08/2019 14:152:3
Unirea BascovUnirea Bascov - CS Universitatea Craiova BHandicap 2 (0,50)1.5530/08/2019 15:00-30/08/2019 13:542:2
Georgia DivisionSamtredia - FC Kolkheti PotiHandicap 1 (-2.75)1.55Live: 24 min1-030/08/2019 13:283:0
Hrvatski Dragovoljac U19Hrvatski Dragovoljac U19 - Hajduk Split U19Handicap 2 (-2,00)1.6530/08/2019 15:00-30/08/2019 13:211:4
Lithuania - 2.DivisionTaip - kupiskisHandicap 1 (-0.25)1.62Live: 45 min0-030/08/2019 13:182:0
Lithuania - 2.DivisionTaip - kupiskisHandicap 2 (0,25)1.56Live: 9 min0-030/08/2019 12:412:0
Kazakhstan Division 1Zhetysu II - Akademiya OntustikHandicap 1 (-2.5)1.64Live: 39 min2-030/08/2019 11:463:1
Kazakhstan Division 1Zhetysu II - Akademiya OntustikHandicap 1 (-0.5)1.55Live: 19 min0-030/08/2019 11:253:1
International Club FriendlyBrisbane Roar - Perth GloryHandicap 2 (-1,50)1.6330/08/2019 08:30-30/08/2019 08:291:0
UEFA European Womens ChampionshipEstonia (w) - Netherland (w)Handicap 2 (-4,75)1.6130/08/2019 15:59-30/08/2019 07:520:7
Skeid Oslo U19Skeid Oslo U19 - Strommen U19Total Over (3.25)1.63Live: 68 min1-129/08/2019 19:394:1
Professional Tunisian League 1US Ben Guerdane - J.S. KairouanaiseHandicap 2 (-0,75)1.65Live: 75 min0-129/08/2019 17:110:1
JoKiJoKi - Futura PorvooHandicap 2 (-3,00)1.56Live: 17 min0-029/08/2019 15:471:1
Tsarsko Selo U19Tsarsko Selo U19 - Ludogorets Razgrad U19Handicap 2 (-2,00)1.65Live: 24 min0-129/08/2019 15:251:3
Sabah IISabah II - Zira FK IIHandicap 1 (-1.25)1.62Live: 75 min2-129/08/2019 14:062:1
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchHandicap 1 (-0.75)1.5929/08/2019 13:000-029/08/2019 14:032:2
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchTotal Over (2.25)1.62Live: 39 min0-029/08/2019 13:402:2
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchTotal Over (2,5)1.62Live: 27 min0-029/08/2019 13:342:2
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchTotal Over (2.75)1.42Live: 27 min0-029/08/2019 13:282:2
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchTotal Over (3)1.57Live: 20 min0-029/08/2019 13:212:2
Sabah IISabah II - Zira FK IIHandicap 1 (-0.5)1.61Live: 45 min0-129/08/2019 13:172:1
Uzbekistan Second LeagueMashal Muborak - Xorazm UrganchHandicap 1 (-1)1.59Live: 5 min0-029/08/2019 13:082:2
Sabah IISabah II - Zira FK IIHandicap 1 (-1.5)1.64Live: 27 min0-029/08/2019 12:592:1
Uzbekistan Second LeagueNeftchi Fargona - Shurtan GuzorHandicap 1 (-1.5)1.6Live: 45 min2-129/08/2019 12:472:1
Uzbekistan Second LeagueNeftchi Fargona - Shurtan GuzorTotal Over (3)1.57Live: 41 min0-129/08/2019 12:422:1
Uzbekistan Second LeagueNeftchi Fargona - Shurtan GuzorHandicap 1 (0.5)1.59Live: 25 min0-129/08/2019 12:262:1
Uzbekistan Second LeagueNeftchi Fargona - Shurtan GuzorHandicap 1 (-0.25)1.65Live: 14 min0-029/08/2019 12:172:1
Spartak Trnava BSpartak Trnava B - KFC Kalna nad HronomHandicap 1 (-0.75)1.32Live: 13 min0-029/08/2019 09:132:1
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (0.5)1.52Live: 31 min2-128/08/2019 22:443:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (0.75)1.56Live: 24 min2-128/08/2019 22:363:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (1)1.6Live: 19 min2-128/08/2019 22:313:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (1.25)1.42Live: 11 min1-028/08/2019 22:233:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (1.5)1.48Live: 7 min1-028/08/2019 22:193:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (1.75)1.56Live: 3 min1-028/08/2019 22:163:3
International FriendlyEl Salvador (w) - Guatemala (w)Handicap 1 (3)1.6528/08/2019 22:00-28/08/2019 21:573:3
USL First DivisionAtlanta United FC II - Memphis 901Total Over (2,5)1.6428/08/2019 23:30-28/08/2019 20:591:2
Ciudad VinotintoCiudad Vinotinto - Fundacion AIFITotal Over (1,5)1.64Live: 60 min1-028/08/2019 20:232:0
TPV/2TPV/2 - FJKHandicap 1 (-0.5)1.6Live: 17 min0-028/08/2019 17:192:0
Albania Super leagueFlamurtari - KS Perparimi KukesiHandicap 2 (-0,25)1.4828/08/2019 17:00-28/08/2019 16:450:3
Romania CupACS KSE Targu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate RasnovHandicap 2 (0,25)1.58Live: 57 min0-028/08/2019 15:510:2
Czech Republic CupStechovice - FK Banik SokolovTotal Over (3)1.63Live: 9 min0-028/08/2019 15:421:4
OTPOTP - HauPaTotal Over (3.75)1.51Live: 36 min0-028/08/2019 15:390:1
Romania CupACS KSE Targu Secuiesc - ACS Olimpic Cetate RasnovHandicap 1 (-0.25)1.5628/08/2019 14:300-028/08/2019 15:360:2
Albania Super leagueKS Bylis - Vllaznia ShkoderHandicap 2 (0,25)1.62Live: 72 min0-028/08/2019 15:310:0
Hungary NB ⅡVasas - KazincbarcikaHandicap 1 (-0.5)1.6528/08/2019 17:00-28/08/2019 15:241:1
Czech Republic CupFrydek-Mistek - MFK KarvinaTotal Over (3,5)1.65Live: 8 min0-028/08/2019 15:201:3
Czech Republic CupFrydek-Mistek - MFK KarvinaHandicap 2 (-1,00)1.65Live: 5 min0-028/08/2019 15:101:3
Romania CupCeahlaul Piatra Neamt - FK Csikszereda Miercurea CiucTotal Over (2.25)1.61Live: 17 min0-028/08/2019 14:480:1
Croatia CupBjelovar - NK OpatijaHandicap 2 (-1,50)1.49Live: 28 min0-128/08/2019 14:300:3
Croatia CupBjelovar - NK OpatijaHandicap 2 (-0,50)1.59Live: 16 min0-028/08/2019 14:150:3
FC Twente U19FC Twente U19 - FC Groningen U19Handicap 1 (0)1.6328/08/2019 14:00-28/08/2019 13:191:3
Albania Super leagueKF Laci - Skenderbeu KorcaTotal Over (2.25)1.5828/08/2019 14:00-28/08/2019 12:591:2
Albania Super leagueFlamurtari - KS Perparimi KukesiHandicap 2 (0,00)1.6428/08/2019 17:00-28/08/2019 10:490:3
Brazil YouthVitoria Salvador (Youth) - America MG YouthHandicap 1 (0)1.6328/08/2019 18:00-28/08/2019 07:051:2
Primera Division de MexicoAtlas - Tigres UANLHandicap 2 (1,00)1.65Live: 75 min1-028/08/2019 01:351:1
CONCACAF LeagueCD Motagua(N) - Managua FCHandicap 1 (-1.5)1.6228/08/2019 02:00-28/08/2019 01:081:1
CONCACAF LeagueCD Motagua - Managua FCHandicap 1 (-1.25)1.6528/08/2019 02:00-27/08/2019 23:501:1
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serra Macaense U20Handicap 2 (-1,50)1.43Live: 63 min0-127/08/2019 19:210:3
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serra Macaense U20Handicap 2 (-1,75)1.4627/08/2019 18:000-127/08/2019 19:000:3
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serra Macaense U20Handicap 2 (-2,00)1.51Live: 40 min0-127/08/2019 18:380:3
Nova Cidade U20Nova Cidade U20 - Serra Macaense U20Handicap 2 (-1,00)1.63Live: 16 min0-027/08/2019 18:140:3
All Africa SoccerBurkina Faso U20(N) - Senegal U20Handicap 1 (-0.75)1.65Live: 75 min1-027/08/2019 17:321:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (-1,50)1.39Live: 58 min1-327/08/2019 16:124:5
Iceland Division 2Throttur Vogum - Tindastoll SaudaHandicap 1 (-1.5)1.6527/08/2019 18:00-27/08/2019 16:032:0
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Total Over (6)1.62Live: 41 min1-127/08/2019 15:424:5
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (0,50)1.41Live: 38 min1-127/08/2019 15:374:5
Ukraine CupCherkashchyna-Akademiya - Kremin KremenchukTotal Over (2.75)1.55Live: 23 min0-027/08/2019 15:241:2
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (1,75)1.36Live: 23 min1-027/08/2019 15:224:5
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (0,75)1.56Live: 15 min0-027/08/2019 15:144:5
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraSyrianska FC U21 - Brommapojkarna U21Handicap 2 (1,00)1.54Live: 4 min0-027/08/2019 15:044:5
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraKalmar U21 - HackenU21Handicap 1 (-2)1.64Live: 51 min3-127/08/2019 15:013:2
Armenia Division 2FC Aragats - FC Torpedo YerevanTotal Over (6)1.6Live: 63 min2-327/08/2019 14:263:4
International FriendlyUkraine U17 - Azerbaijan U17Total Over (5)1.61Live: 15 min2-027/08/2019 14:154:2
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraKalmar U21 - HackenU21Handicap 1 (-1)1.49Live: 10 min1-027/08/2019 14:123:2
Edinburgh University FCEdinburgh University FC - Berwick RangersHandicap 1 (0.25)1.627/08/2019 18:45-27/08/2019 13:540:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraKalmar U21 - HackenU21Handicap 1 (0)1.5627/08/2019 14:00-27/08/2019 13:513:2
Uzbekistan Second LeagueRash Milk - Lokomotiv BFKHandicap 1 (0)1.51Live: 45 min1-127/08/2019 13:241:2
Romania CupACS Ghiroda - FC TimisoaraHandicap 1 (-1.75)1.6427/08/2019 14:30-27/08/2019 08:086:1
Airdrieonians ReservesAirdrieonians Reserves - East Kilbride ReservesHandicap 1 (0.75)1.5426/08/2019 18:45-26/08/2019 18:055:0
UAFA Club CupAl-Arabi Club (KUW) - Al-Ittihad AlexandriaTotal Over (1.75)1.42Live: 21 min0-026/08/2019 17:430:1
Armenia Premier LeagueArarat Yerevan(N) - AlashkertHandicap 2 (0,00)1.65Live: 75 min26/08/2019 16:451:1
Sweden Folksam U21 SuperettanOsters U21 - Gais Goteborg U21Handicap 1 (-5)1.6Live: 66 min4-026/08/2019 16:215:1
England ConferenceDover Athletic - WokingHandicap 2 (0,00)1.63Live: 55 min26/08/2019 15:221:2
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος26/08/2019 15:00In progress
Dundee U20Dundee U20 - Celtic U20Handicap 2 (-1,00)1.5726/08/2019 13:000-026/08/2019 13:522:4
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - FC West ArmeniaHandicap 2 (-2,00)1.53Live: 29 min0-126/08/2019 13:301:3
St. Johnstone U20St. Johnstone U20 - Queen of South U20Handicap 1 (-3)1.5Live: 23 min1-026/08/2019 13:246:0
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - FC West ArmeniaTotal Over (4,5)1.58Live: 24 min0-126/08/2019 13:231:3
Armenia Division 2Ararat-Armenia B - FC West ArmeniaTotal Over (3.75)1.51Live: 10 min0-026/08/2019 13:081:3
Canadian Premier LeagueFC Edmonton - York 9 FCHandicap 1 (-0.25)1.62Live: 51 min1-125/08/2019 23:072:2
Gualaceo SCGualaceo SC - CD Puerto QuitoHandicap 2 (0,25)1.64Live: 74 min0-025/08/2019 22:320:0
Santa Rosa PucallpaSanta Rosa Pucallpa - Los CaimanesHandicap 1 (-1)1.52Live: 58 min1-125/08/2019 21:473:1
Primera Division de VenezuelaDeportivo La Guaira - Carabobo FCHandicap 2 (1,25)1.65Live: 70 min1-025/08/2019 21:302:0
Santa Rosa PucallpaSanta Rosa Pucallpa - Los CaimanesHandicap 1 (-0.75)1.625/08/2019 20:300-125/08/2019 21:203:1
Santa Rosa PucallpaSanta Rosa Pucallpa - Los CaimanesTotal Over (3.75)1.48Live: 31 min0-125/08/2019 21:003:1
Santa Rosa PucallpaSanta Rosa Pucallpa - Los CaimanesHandicap 1 (-1.75)1.5525/08/2019 20:300-025/08/2019 20:303:1
D. ConcepcionD. Concepcion - Deportes LimacheTotal Over (1.75)1.31Live: 13 min0-025/08/2019 20:171:1
Santa Rosa PucallpaSanta Rosa Pucallpa - Los CaimanesTotal Over (2.75)1.6425/08/2019 20:30-25/08/2019 20:103:1
Greece National AAtromitos Athens - AEL LarisaHandicap 1 (0)1.63Live: 69 min1-125/08/2019 17:241:1
Swedish AllsvenskanOstersunds FK - AIK SolnaHandicap 2 (0,00)1.63Live: 74 min1-125/08/2019 14:321:3
Sweden Division 1Assyriska Turab IK JKP - Oskarshamns AIKTotal Over (2.75)1.63Live: 20 min0-025/08/2019 13:220:0
San Juan de MozarrifarSan Juan de Mozarrifar - SD TarazonaHandicap 1 (1.25)1.61Live: 67 min0-125/08/2019 10:560:3
Santos FC LimaSantos FC Lima - CiencianoHandicap 2 (0,50)1.5825/08/2019 18:00-25/08/2019 10:522:1
Atlantis U20Atlantis U20 - SJK Akatemia U20Handicap 2 (0,75)1.5525/08/2019 11:00-25/08/2019 10:314:0
Spanish Segunda Division BCF Internacional De Madrid - Celta vigo bHandicap 1 (-0.75)1.52Live: 69 min2-125/08/2019 10:272:2
Argentine Division 2Deportivo Moron - Guillermo BrownHandicap 2 (0,25)1.63Live: 72 min0-024/08/2019 20:021:0
Serbian SuperligaHabitpharm Javor - FK Napredak KrusevacHandicap 2 (1,25)1.65Live: 72 min2-124/08/2019 19:392:2
Malta Premier LeagueGudja United - Hibernians FCTotal Over (2,5)1.63Live: 57 min1-124/08/2019 18:201:1
Womans All Africa SoccerCameroon (w)U20(N) - South Africa (w) U20Handicap 1 (-1)1.6424/08/2019 16:30-24/08/2019 15:011:0
Serbian SuperligaHabitpharm Javor - FK Napredak KrusevacHandicap 1 (0)1.5824/08/2019 18:00-24/08/2019 14:292:2
Armenia Premier LeagueLori Vanadzor - FC NoahHandicap 1 (-0.75)1.45Live: 40 min1-024/08/2019 13:381:0
Northern Ireland Premier LeagueColeraine - Institute FCHandicap 1 (-0.75)1.6224/08/2019 14:00-24/08/2019 12:071:0
Montenegro Prva Crnogorska LigaFK Iskra Danilovgrad - FK Rudar PljevljaHandicap 2 (1,50)1.6524/08/2019 15:00-24/08/2019 11:512:0
German Frauen BundesligaHoffenheim (w) - Koln (w)Handicap 1 (-3.5)1.5Live: 15 min2-024/08/2019 11:164:0
Finland - Kakkonen LohkoSJK Akatemia - JS HerculesHandicap 1 (-2)1.5524/08/2019 14:00-24/08/2019 10:193:2
Russia Youth Championship LeagueFK Krasnodar Youth - Lokomotiv Moscow YouthHandicap 2 (0,00)1.65Live: 61 min24/08/2019 09:081:2
France Ligue 2Chambly FC - ChateaurouxHandicap 2 (0,25)1.61Live: 74 min0-023/08/2019 19:320:0
FC Jyvaskyla BlackbirdFC Jyvaskyla Blackbird - AC BarcaHandicap 1 (-6.5)1.51Live: 40 min4-023/08/2019 16:428:0
FC Jyvaskyla BlackbirdFC Jyvaskyla Blackbird - AC BarcaHandicap 1 (-3)1.59Live: 8 min0-023/08/2019 16:138:0
Lithuania - 2.DivisionFK Minija - Nevezis KedainiaiHandicap 1 (-1)1.4323/08/2019 15:001-023/08/2019 15:522:0
PAVEPAVE - KuKiHandicap 1 (0.25)1.58Live: 13 min0-123/08/2019 15:461:1
CSS Islla Te NaghCSS Islla Te Nagh - CS Sporting RosioriHandicap 1 (-1.5)1.57Live: 44 min1-023/08/2019 15:451:0
Lithuania - 2.DivisionFK Minija - Nevezis KedainiaiHandicap 1 (0)1.58Live: 37 min0-023/08/2019 15:382:0
Ukraine Division 2FC Mynai - Kremin KremenchukTotal Over (2,5)1.59Live: 62 min1-023/08/2019 15:213:1
CSS Islla Te NaghCSS Islla Te Nagh - CS Sporting RosioriHandicap 1 (-0.5)1.49Live: 9 min0-023/08/2019 15:141:0
Zaqatala FKZaqatala FK - Sabah IITotal Over (0.75)1.64Live: 56 min23/08/2019 13:440:1
Russia Division 2Lada SOK Dimitrovgrad - FC Lada TogliattiHandicap 1 (0)1.56Live: 24 min0-123/08/2019 13:272:1
Omani Federation CupAl-Nahda Muscat - Sohar ClubHandicap 2 (0,00)1.6423/08/2019 13:55-23/08/2019 12:520:1
Vietnamese First DivisionPho Hien - Dak LakTotal Over (1)1.55Live: 10 min0-023/08/2019 10:132:0
Vietnamese First DivisionPho Hien - Dak LakTotal Over (2.75)1.5623/08/2019 10:00-23/08/2019 09:262:0
Ukraine Division 2Prykarpattya Ivano Frankivsk - MFK MikolaivHandicap 1 (-0.25)1.6423/08/2019 15:30-23/08/2019 09:191:1
Vietnamese First DivisionPho Hien - Dak LakHandicap 1 (-1.25)1.6523/08/2019 10:00-23/08/2019 07:392:0
CONCACAF LeagueWaterhouse FC - HeredianoHandicap 2 (0,00)1.54Live: 72 min1-122/08/2019 23:371:1
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinHandicap 2 (-8,00)1.56Live: 70 min0-722/08/2019 21:290:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinHandicap 2 (-8,50)1.61Live: 55 min0-722/08/2019 21:130:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinHandicap 2 (-8,75)1.53Live: 45 min0-722/08/2019 20:480:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinTotal Over (10,5)1.63Live: 38 min0-722/08/2019 20:380:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinHandicap 2 (-7,75)1.47Live: 33 min0-622/08/2019 20:330:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinTotal Over (8,5)1.65Live: 30 min0-522/08/2019 20:300:7
International Club FriendlyFomboni FC - C.A.BizertinTotal Over (7,5)1.53Live: 15 min0-422/08/2019 20:150:7
Strommen U19Strommen U19 - Krakeroy U19Handicap 1 (0)1.52Live: 47 min0-022/08/2019 19:220:1
Skedsmo U19Skedsmo U19 - Kongsvinger U19Total Over (5)1.41Live: 34 min0-222/08/2019 19:101:5
Ullern 2 U19Ullern 2 U19 - Baerum U19Handicap 2 (-4,00)1.65Live: 33 min0-322/08/2019 18:501:4
Lyn Fotball U19Lyn Fotball U19 - Raufoss U19Total Over (3,5)1.32Live: 32 min0-122/08/2019 18:491:2
Kremser SCKremser SC - ASV SchremsTotal Over (5.25)1.29Live: 19 min2-022/08/2019 18:375:2
Kremser SCKremser SC - ASV SchremsHandicap 2 (2,25)1.65Live: 11 min0-022/08/2019 18:285:2
RiPSRiPS - JoKiTotal Over (5)1.56Live: 40 min2-022/08/2019 16:427:0
Montana U19Montana U19 - Tsarsko Selo U19Handicap 2 (1,75)1.5422/08/2019 15:00-22/08/2019 14:460:3
Russia Womens Premier LeagueZvezda 2005 (w) - Lokomotiv Moscow (w)Handicap 1 (1)1.6122/08/2019 14:00-22/08/2019 13:561:2
Lansing Ignite FCLansing Ignite FC - North TexasHandicap 2 (0,50)1.6322/08/2019 23:00-22/08/2019 13:544:1
FK Kapaz GancaFK Kapaz Ganca - FK MOIK BakuHandicap 1 (0)1.42Live: 20 min1-122/08/2019 12:542:2
FK Kapaz GancaFK Kapaz Ganca - FK MOIK BakuHandicap 1 (1)1.61Live: 10 min0-122/08/2019 12:452:2
Ukraine U21 LigaFC Shakhtar Donetsk U21 - FC Mariupol U21Total Over (3.25)1.6222/08/2019 12:00-22/08/2019 11:543:0
Ukraine U21 LigaFC Shakhtar Donetsk U21 - FC Mariupol U21Handicap 1 (-2)1.6422/08/2019 12:00-22/08/2019 11:503:0
Colombia Copa PremierValledupar FC - Deportivo PereiraHandicap 1 (0)1.6422/08/2019 20:00-22/08/2019 10:471:1
IH HafnarfjordurIH Hafnarfjordur - KM ReykjavikHandicap 1 (-1.25)1.56Live: 61 min2-121/08/2019 21:175:2
IH HafnarfjordurIH Hafnarfjordur - KM ReykjavikHandicap 2 (1,00)1.6521/08/2019 20:002-121/08/2019 21:005:2
Universidad Central de VenezuelaUniversidad Central de Venezuela - Diamantes de GuayanaHandicap 1 (-2)1.6Live: 27 min1-021/08/2019 19:341:0
KordrengirKordrengir - Augnablik KopavogurHandicap 1 (-2.25)1.61Live: 15 min0-021/08/2019 19:152:1
Petroleros de AnzoateguiPetroleros de Anzoategui - Dynamo Puerto FCHandicap 2 (0,50)1.6321/08/2019 19:00-21/08/2019 18:482:1
Brazil YouthCR Flamengo (RJ) (Youth) - Gremio (Youth)Handicap 1 (-1)1.6521/08/2019 18:00-21/08/2019 17:541:1
FK SvidnikFK Svidnik - TeslaStropkovTotal Over (2)1.64Live: 55 min0-121/08/2019 16:171:2
NamestovoNamestovo - SKM Liptovsky HradokHandicap 2 (0,25)1.64Live: 60 min1-121/08/2019 15:501:1
Armenia Division 2Urartu II - Se Wan BoyHandicap 1 (-0.75)1.58Live: 20 min0-021/08/2019 15:392:1
Brazil YouthAtletico Paranaense (Youth) - Fluminense RJ (Youth)Handicap 1 (0)1.6321/08/2019 18:00-21/08/2019 15:164:1
NamestovoNamestovo - SKM Liptovsky HradokHandicap 1 (-0.25)1.45Live: 11 min0-021/08/2019 14:451:1
Armenia Division 2Ani Yerevan - Pyunik BHandicap 2 (-1,75)1.41Live: 74 min0-221/08/2019 14:330:3
Armenia Division 2FC Torpedo Yerevan - Ararat Yerevan IIHandicap 2 (-1,75)1.65Live: 58 min0-221/08/2019 14:192:8
Armenia Division 2FC Torpedo Yerevan - Ararat Yerevan IITotal Over (3.75)1.59Live: 50 min0-121/08/2019 14:112:8
Armenia Division 2Ani Yerevan - Pyunik BHandicap 2 (-0,75)1.59Live: 50 min0-121/08/2019 14:100:3
All Africa SoccerMali U20(N) - Burundi U20Handicap 2 (1,00)1.6121/08/2019 12:00-21/08/2019 11:243:0
Brazil YouthBotafogo RJ (Youth) - Coritiba PR (Youth)Total Over (2,5)1.5921/08/2019 18:00-21/08/2019 11:220:0
Sweden DamallsvenskanDjurgardens (w) - Orebro (w)Handicap 2 (0,00)1.5321/08/2019 17:00-21/08/2019 11:201:4
Women’s ASEAN Football ChampionshipCambodia (w)(N) - Indonesia (w)Handicap 2 (-2,25)1.63Live: 56 min0-220/08/2019 12:140:4
Women’s ASEAN Football ChampionshipCambodia (w)(N) - Indonesia (w)Handicap 2 (-2,75)1.62Live: 42 min0-220/08/2019 11:420:4
SBV Excelsior ReserveSBV Excelsior Reserve - Fortuna Sittard ReserveHandicap 1 (0.25)1.6120/08/2019 12:30-20/08/2019 11:360:4
AD Itaborai U20AD Itaborai U20 - Angra Dos Reis RJ U20Handicap 1 (1.25)1.56Live: 70 min0-119/08/2019 17:190:2
Willem II ReservesWillem II Reserves - FC Eindhoven ReservesHandicap 1 (-3.25)1.53Live: 21 min2-019/08/2019 16:573:0
Willem II ReservesWillem II Reserves - FC Eindhoven ReservesHandicap 1 (-2.25)1.61Live: 9 min1-019/08/2019 16:443:0
SC Heerenveen ReserveSC Heerenveen Reserve - FC Emmen ReservesHandicap 1 (0)1.6419/08/2019 16:30-19/08/2019 16:252:1
Lithuania - 2.DivisionBanga Gargzdai - Dziugas TelsiaiHandicap 1 (-0.25)1.6Live: 6 min0-019/08/2019 16:070:1
Lithuania - 2.DivisionBanga Gargzdai - Dziugas TelsiaiHandicap 1 (0)1.5719/08/2019 15:59-19/08/2019 15:530:1
Willem II ReservesWillem II Reserves - FC Eindhoven ReservesTotal Over (3.75)1.6419/08/2019 16:30-19/08/2019 15:313:0
Uzbek LeagueQizilqum Zarafshon - Dinamo SamarqandHandicap 1 (-0.75)1.43Live: 39 min0-018/08/2019 15:002:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueHandicap 2 (4,25)1.59Live: 68 min4-018/08/2019 11:275:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueHandicap 2 (3,25)1.5518/08/2019 10:003-018/08/2019 10:535:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueHandicap 2 (2,25)1.38Live: 39 min2-018/08/2019 10:405:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueTotal Over (3.75)1.52Live: 25 min1-018/08/2019 10:265:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueTotal Over (3)1.6Live: 11 min0-018/08/2019 10:135:1
Vietnamese First DivisionDong Tam Long An - Huda HueHandicap 1 (-1)1.6418/08/2019 10:00-18/08/2019 10:005:1
Souths United SC (w)Souths United SC (w) - Logan Lightning (W)Handicap 1 (-1)1.64Live: 19 min0-018/08/2019 08:300:0
Primera Division de Colombiano-AperturaDeportes Tolima - Deportiva Once CaldasHandicap 1 (0)1.65Live: 75 min0-018/08/2019 02:240:0
Poland EkstraklasaJagiellonia Bialystok - Gornik ZabrzeHandicap 1 (-1.75)1.63Live: 71 min3-117/08/2019 19:343:1
Serbian SuperligaFK Spartak Zlatibor Voda - Crvena ZvezdaHandicap 2 (-0,50)1.59Live: 13 min1-017/08/2019 18:132:3
International Club FriendlySporting de Gijon B - Osasuna BHandicap 1 (0)1.65Live: 74 min0-017/08/2019 17:531:0
International Club FriendlyE.N.Paralimniou - Olympiakos N.Total Over (2.75)1.63Live: 65 min0-117/08/2019 17:290:3
Armenia Premier LeagueGandzasar Kapan - Lori VanadzorTotal Over (3)1.48Live: 61 min1-117/08/2019 16:181:1
Finland - Kakkonen LohkoJS Hercules - KajHaHandicap 2 (1,50)1.5917/08/2019 15:59-17/08/2019 15:330:1
Finland - Kakkonen LohkoTampere United - SalPaHandicap 1 (0.75)1.617/08/2019 14:00-17/08/2019 15:240:2
France Ligue 1Lyon - AngersHandicap 1 (-6)1.64Live: 74 min6-016/08/2019 20:186:0
CAF Champions LeagueDekedaha FC - ZamalekTotal Over (4.25)1.59Live: 16 min0-116/08/2019 19:140:7
CAF Champions LeagueDekedaha FC - ZamalekHandicap 2 (-3,00)1.45Live: 6 min0-116/08/2019 19:050:7
CAF Champions LeagueDekedaha FC - ZamalekTotal Over (3.25)1.6316/08/2019 19:00-16/08/2019 18:170:7
England U23 Premier LeagueManchester United U23 - Reading U23Handicap 2 (0,00)1.5816/08/2019 18:00-16/08/2019 18:002:0
ACEACE - TPV/2Handicap 1 (-3)1.63Live: 18 min1-016/08/2019 15:496:0
CAF Champions LeagueDekedaha FC - ZamalekHandicap 2 (-2,00)1.6316/08/2019 19:00-16/08/2019 15:030:7
Armenia Premier LeagueShirak - Yerevan FCHandicap 1 (-2)1.65Live: 43 min2-116/08/2019 13:452:1
Armenia Division 2FC Aragats - BKMAHandicap 2 (0,00)1.41Live: 25 min0-016/08/2019 13:271:3
Armenia Division 2FC Aragats - BKMATotal Over (3)1.57Live: 11 min0-016/08/2019 13:141:3
Armenia Premier LeagueShirak - Yerevan FCTotal Over (2,5)1.61Live: 8 min0-016/08/2019 13:092:1
Women’s ASEAN Football ChampionshipVietnam (w)(N) - Cambodia (w)Total Over (15,75)1.37Live: 27 min8-016/08/2019 11:2710:0
Women’s ASEAN Football ChampionshipVietnam (w)(N) - Cambodia (w)Total Over (13.75)1.37Live: 17 min6-016/08/2019 11:1810:0
Women’s ASEAN Football ChampionshipVietnam (w)(N) - Cambodia (w)Total Over (10.75)1.49Live: 9 min3-016/08/2019 11:0910:0
Russia Division 2Ufa B - Lada SOK DimitrovgradHandicap 2 (-0,25)1.616/08/2019 11:00-16/08/2019 11:000:0
Russia Division 2Torpedo Vladimir - FK KolomnaHandicap 2 (1,25)1.6116/08/2019 15:00-16/08/2019 09:071:0
Women’s ASEAN Football ChampionshipVietnam (w)(N) - Cambodia (w)Total Over (7.75)1.5916/08/2019 11:00-16/08/2019 08:1610:0
Women’s ASEAN Football ChampionshipVietnam (w)(N) - Cambodia (w)Handicap 1 (-6.75)1.6216/08/2019 11:00-16/08/2019 08:0310:0
Welsh Premier LeagueNewtown AFC - Newi Cefn DruidsHandicap 2 (1,00)1.5816/08/2019 18:45-16/08/2019 07:500:0
Algerian Ligue Professionnelle 1JS Saoura - CS ConstantineHandicap 1 (-1)1.65Live: 74 min1-015/08/2019 20:381:0
Baerum U19Baerum U19 - Strommen U19Handicap 1 (-3.5)1.56Live: 43 min3-115/08/2019 19:076:1
International Club FriendlyNorth Carolina (w) - Manchester City (w)Handicap 1 (0.25)1.6515/08/2019 23:30-15/08/2019 18:042:1
International Club FriendlyNorth Carolina (w) - Manchester City (w)Handicap 1 (0.5)1.5815/08/2019 23:30-15/08/2019 17:582:1
PP-70PP-70 - PS-44 ValkeakoskiHandicap 2 (-4,25)1.62Live: 35 min0-215/08/2019 17:340:4
Algerian Ligue Professionnelle 1NA Hussein Dey - JS kabylieHandicap 1 (0.25)1.64Live: 67 min0-015/08/2019 17:320:0
PP-70PP-70 - PS-44 ValkeakoskiHandicap 2 (-3,25)1.6Live: 30 min0-115/08/2019 17:290:4
Kiisto VaasaKiisto Vaasa - SIFHandicap 1 (-3.75)1.61Live: 67 min4-115/08/2019 17:255:1
Kiisto VaasaKiisto Vaasa - SIFTotal Over (6.25)1.61Live: 60 min4-115/08/2019 17:175:1
PP-70PP-70 - PS-44 ValkeakoskiHandicap 2 (-2,25)1.63Live: 15 min0-015/08/2019 17:140:4
Malaysia Challenge CupKuala Lumpur - Selangor UnitedHandicap 1 (-2)1.63Live: 62 min2-015/08/2019 14:233:1
Russia Division 2FC Ararat Moscow - Kvant ObninskHandicap 2 (1,00)1.5915/08/2019 14:30-15/08/2019 13:441:0
Russia Division 2Kazanka Moscow - FC Pskov 747Handicap 1 (-1)1.6315/08/2019 15:59-15/08/2019 12:101:2
AFF U-19 Youth ChampionshipVietnam U19 - Cambodia U19Total Over (3,5)1.515/08/2019 12:30-15/08/2019 07:191:2
AFF U-19 Youth ChampionshipSingapore U19(N) - Australia U19Handicap 2 (-2,75)1.6515/08/2019 09:30-15/08/2019 07:050:5
AFF U-19 Youth ChampionshipMalaysia U19(N) - Thailand U19Handicap 2 (1,00)1.5815/08/2019 08:30-15/08/2019 06:540:1
AFF U-19 Youth ChampionshipVietnam U19 - Cambodia U19Handicap 1 (-2)1.6215/08/2019 12:30-15/08/2019 06:041:2
Hond MidasarHond Midasar - YmirHandicap 2 (-2,75)1.61Live: 13 min0-014/08/2019 20:192:4
Linfield ReservesLinfield Reserves - Ballymena Utd ReservesHandicap 1 (-7)1.3614/08/2019 18:455-014/08/2019 19:487:0
Linfield ReservesLinfield Reserves - Ballymena Utd ReservesTotal Over (9)1.57Live: 32 min4-014/08/2019 19:367:0
Linfield ReservesLinfield Reserves - Ballymena Utd ReservesHandicap 1 (-4.25)1.34Live: 23 min2-014/08/2019 19:267:0
Linfield ReservesLinfield Reserves - Ballymena Utd ReservesTotal Over (6.25)1.6Live: 23 min2-014/08/2019 19:227:0
Linfield ReservesLinfield Reserves - Ballymena Utd ReservesHandicap 1 (-2.5)1.61Live: 7 min0-014/08/2019 19:077:0
Denmark Womans LeagueOdense BK (w) - Brondby IF (w)Handicap 2 (-3,75)1.614/08/2019 16:30-14/08/2019 15:561:2
Slovenia CupTinex Sencur - NK NaftaHandicap 1 (1.5)1.58Live: 30 min0-014/08/2019 14:300:1
Montenegro Prva Crnogorska LigaFK Grbalj Radanovici - Mladost LjeskopoljeHandicap 1 (-0.75)1.6114/08/2019 15:30-14/08/2019 14:161:1
Brommapojkarna U19Brommapojkarna U19 - Helsingborg IF U19Handicap 2 (0,00)1.6514/08/2019 13:00-14/08/2019 12:492:1
Montenegro Prva Crnogorska LigaOFK Petrovac - FK ZetaHandicap 1 (0.25)1.614/08/2019 17:30-14/08/2019 11:530:2
Slovenia CupBled Hirter - NK Publikum CeljeHandicap 2 (-2,25)1.5614/08/2019 14:00-14/08/2019 11:311:3
Slovenia CupBled Hirter - NK Publikum CeljeHandicap 2 (-2,00)1.5714/08/2019 14:00-14/08/2019 10:101:3
Ba Ria Vung Tau FCBa Ria Vung Tau FC - Lam DongHandicap 1 (-1)1.5813/08/2019 11:30-13/08/2019 09:023:1
Diamantes de GuayanaDiamantes de Guayana - Fundacion AIFIHandicap 1 (0.25)1.61Live: 75 min1-112/08/2019 20:321:2
Israel Ligat Al Toto CupHapoel Haifa - Hapoel HaderaHandicap 2 (0,25)1.63Live: 75 min1-112/08/2019 19:041:2
Goncalense FC U20Goncalense FC U20 - Friburguense RJ U20Handicap 2 (-0,50)1.63Live: 14 min0-012/08/2019 18:191:0
Goncalense FC U20Goncalense FC U20 - Friburguense RJ U20Total Over (3.25)1.62Live: 10 min0-012/08/2019 18:151:0
Sweden Div 3 MellerstaNewroz FC - HaningeTotal Over (5,5)1.51Live: 30 min1-112/08/2019 18:014:2
Strindheim ILStrindheim IL - Rosenborg BTotal Over (6,5)1.49Live: 44 min2-212/08/2019 17:552:3
International Club FriendlyApollon Larisas - Volos NFCTotal Over (4)1.61Live: 75 min1-212/08/2019 17:220:0
International Club FriendlyApollon Larisas - Volos NFCHandicap 2 (-0,50)1.6Live: 72 min1-112/08/2019 17:190:0
International Club FriendlyApollon Larisas - Volos NFCHandicap 2 (-0,75)1.55Live: 50 min0-012/08/2019 16:560:0
International Club FriendlyUdinese - ASD San Luigi CalcioHandicap 1 (-8)1.63Live: 43 min6-112/08/2019 16:479:2
International Club FriendlyUdinese - ASD San Luigi CalcioTotal Over (10.25)1.63Live: 35 min5-112/08/2019 16:409:2
Lithuania - 1.DivisionBaltija Panevezys - FK PalangaHandicap 1 (0)1.47Live: 70 min0-112/08/2019 16:313:1
Lithuania - 1.DivisionBaltija Panevezys - FK PalangaTotal Over (2.75)1.65Live: 68 min0-112/08/2019 16:283:1
Lithuania - 1.DivisionBaltija Panevezys - FK PalangaHandicap 1 (-0.25)1.54Live: 59 min0-112/08/2019 16:203:1
Armenia Division 2FC Torpedo Yerevan - Ararat-Armenia BHandicap 2 (-1,75)1.64Live: 44 min0-212/08/2019 13:480:4
AFF U-19 Youth ChampionshipIndonesia U19(N) - Laos U19Handicap 1 (-1.75)1.5812/08/2019 08:30-12/08/2019 05:062:1
Ferroviarios de ChileFerroviarios de Chile - OsornoTotal Over (3.75)1.64Live: 48 min3-011/08/2019 23:075:2
Finland - Kakkonen LohkoSC KuFu-98 - JS HerculesHandicap 2 (0,00)1.6511/08/2019 15:300-011/08/2019 15:326:0
Finland - Kakkonen LohkoSC KuFu-98 - JS HerculesHandicap 2 (0,25)1.611/08/2019 15:30-11/08/2019 13:416:0
Vietnamese professional leagueSai Gon FC - Becamex Binh DuongTotal Over (1.75)1.61Live: 54 min0-111/08/2019 13:190:1
Chinese Football Association Yi LeagueNanjing sand leaves - Sichuan JiuniuHandicap 2 (1,00)1.59Live: 75 min1-011/08/2019 12:331:0
KaaPo U20KaaPo U20 - HJK Helsinki U20Handicap 2 (1,00)1.54Live: 2 min0-011/08/2019 10:350:2
Vietnamese First DivisionCan Tho - Dak LakHandicap 1 (-1)1.57Live: 5 min0-011/08/2019 10:071:1
Vietnamese First DivisionBinh Phuoc - Hong Linh Ha TinhHandicap 2 (-0,50)1.55Live: 28 min0-011/08/2019 10:001:4
KaaPo U20KaaPo U20 - HJK Helsinki U20Handicap 2 (1,25)1.6311/08/2019 10:30-11/08/2019 09:530:2
Vietnamese First DivisionCan Tho - Dak LakHandicap 1 (-0.75)1.5811/08/2019 10:00-11/08/2019 09:511:1
AFF U-19 Youth ChampionshipAustralia U19(N) - Thailand U19Handicap 1 (-1.5)1.6411/08/2019 09:30-11/08/2019 08:413:1
Vietnamese professional leagueSong Lam Nghe An - XM Hai Phong FCHandicap 2 (0,50)1.6511/08/2019 10:00-11/08/2019 08:180:0
Vietnamese professional leagueSong Lam Nghe An - XM Hai Phong FCHandicap 2 (0,75)1.6511/08/2019 10:00-11/08/2019 07:550:0
Vietnamese professional leagueSong Lam Nghe An - XM Hai Phong FCHandicap 2 (1,00)1.6311/08/2019 10:00-11/08/2019 07:230:0
Tuggeranong United U20Tuggeranong United U20 - Woden Weston U20Handicap 2 (-8,50)1.57Live: 68 min0-811/08/2019 04:230:10
Tuggeranong United U20Tuggeranong United U20 - Woden Weston U20Handicap 2 (-7,75)1.5Live: 53 min0-711/08/2019 04:080:10
Tuggeranong United U20Tuggeranong United U20 - Woden Weston U20Handicap 2 (-6,75)1.56Live: 49 min0-611/08/2019 04:040:10
Tuggeranong United U20Tuggeranong United U20 - Woden Weston U20Handicap 2 (-5,75)1.56Live: 33 min0-511/08/2019 03:360:10
Tuggeranong United U20Tuggeranong United U20 - Woden Weston U20Handicap 2 (-2,75)1.59Live: 18 min0-211/08/2019 03:210:10
USL First DivisionPhoenix Rising FC - El Paso Locomotive FCTotal Over (3)1.6311/08/2019 02:30-11/08/2019 02:262:1
North TexasNorth Texas - FC TucsonHandicap 2 (0,50)1.6511/08/2019 02:20-11/08/2019 02:141:1
Linares UnidoLinares Unido - CD Rengo UnidoHandicap 2 (1,25)1.58Live: 75 min1-010/08/2019 21:341:0
International Club FriendlyCadiz - MalagaHandicap 2 (0,00)1.59Live: 75 min10/08/2019 19:341:0
Madureira YouthMadureira Youth - Macae U20Handicap 1 (-5)1.51Live: 45 min3-010/08/2019 18:526:0
Madureira YouthMadureira Youth - Macae U20Handicap 1 (-4)1.61Live: 38 min2-010/08/2019 18:406:0
Madureira YouthMadureira Youth - Macae U20Handicap 1 (-3)1.5Live: 19 min1-010/08/2019 18:236:0
Madureira YouthMadureira Youth - Macae U20Handicap 1 (-2)1.52Live: 8 min0-010/08/2019 18:116:0
UEFA WomenPAOK Saloniki (w) - Linfield (w)Handicap 2 (0,00)1.25Live: 35 min2-210/08/2019 17:062:3
UEFA WomenPAOK Saloniki (w) - Linfield (w)Handicap 2 (-1,00)1.49Live: 27 min1-210/08/2019 16:582:3
Serbian SuperligaFK Rad Beograd - IndjijaHandicap 1 (0)1.5510/08/2019 18:00-10/08/2019 15:461:0
Russia Youth Championship LeagueLokomotiv Moscow Youth - FK Ural YouthHandicap 1 (-1.25)1.64Live: 12 min0-010/08/2019 12:112:0
Australia Brisbane Premier LeagueNorth Pine United - ToowongHandicap 2 (-2,00)1.58Live: 21 min0-010/08/2019 09:322:4
UEFA WomenHibernian (w) - Cardiff Metropolitan (w)Handicap 1 (-1.25)1.610/08/2019 09:00-10/08/2019 08:042:1
Universities AFCUniversities AFC - St. Albans Shirley FCTotal Over (9)1.53Live: 45 min6-010/08/2019 03:318:0
Universities AFCUniversities AFC - St. Albans Shirley FCHandicap 1 (-5.25)1.56Live: 36 min4-010/08/2019 03:218:0
Universities AFCUniversities AFC - St. Albans Shirley FCHandicap 1 (-4.25)1.51Live: 32 min3-010/08/2019 03:168:0
Club Tijuana U20Club Tijuana U20 - Pumas U20Handicap 1 (-0.25)1.59Live: 12 min0-009/08/2019 22:593:0
CAF Champions LeagueJS kabylie - Al MerreikhHandicap 2 (1,25)1.64Live: 75 min1-009/08/2019 21:211:0
Russia Division 2Urozhay Krasnodar - Stavropolye-2009Handicap 1 (-0.25)1.63Live: 74 min09/08/2019 17:381:2
TPV/2TPV/2 - NOPSHandicap 2 (-4,00)1.57Live: 17 min0-309/08/2019 17:051:9
TPV/2TPV/2 - NOPSHandicap 2 (-3,00)1.58Live: 6 min0-209/08/2019 16:541:9
TPV/2TPV/2 - NOPSHandicap 2 (-1,00)1.6509/08/2019 16:45-09/08/2019 16:441:9
MaPS MaskuMaPS Masku - SoVoHandicap 1 (-3.75)1.65Live: 13 min2-009/08/2019 16:307:1
Lithuania - 2.Divisionkupiskis - FK Zalgiris Vilnius BHandicap 1 (-2)1.58Live: 10 min1-009/08/2019 15:432:0
International Club FriendlyOlimpija Ljubljana U19(N) - Real Madrid U19Handicap 2 (-2,50)1.45Live: 13 min0-109/08/2019 14:461:2
FC Dnipro Dnipropetrovsk U19FC Dnipro Dnipropetrovsk U19 - FC Vorskla U19Handicap 1 (0.5)1.6109/08/2019 14:00-09/08/2019 12:522:2
Montenegro Prva Crnogorska LigaFK Zeta - FK Sutjeska NiksicHandicap 2 (-0,50)1.6509/08/2019 15:30-09/08/2019 09:300:0
Russia Youth Championship LeagueFK Krasnodar Youth - Rubin Kazan (R)Handicap 1 (-1)1.5509/08/2019 07:30-09/08/2019 07:155:1
International FriendlyBelgium U19 - Colombia U18Handicap 2 (0,00)1.61Live: 12 min0-009/08/2019 07:121:5
Conmebol - Copa SudamericanaZulia FC - Colon de Santa FeHandicap 1 (0)1.61Live: 59 min0-008/08/2019 21:241:0
Golfklubbur GrindavikurGolfklubbur Grindavikur - Lettir ReykjavikHandicap 1 (0.75)1.58Live: 51 min0-108/08/2019 20:133:1
Iceland Womens Division 1Fjolnir (w) - Hafnarfjordur (w)Handicap 2 (-4,00)1.62Live: 11 min0-208/08/2019 19:310:7
Iceland Womens Division 1Fjolnir (w) - Hafnarfjordur (w)Handicap 2 (-1,50)1.6508/08/2019 19:15-08/08/2019 18:350:7
CONCACAF LeagueSan Francisco FC - Alianza San SalvadorHandicap 1 (-0.25)1.4809/08/2019 00:00-08/08/2019 17:180:1
Israel Ligat Leumit Toto CupHapoel Afula - Ironi Nir Ramat HaSharonHandicap 2 (-0,50)1.53Live: 14 min0-008/08/2019 16:491:1
AtlantisAtlantis - FC FinnkurdHandicap 2 (2,75)1.52Live: 26 min1-108/08/2019 16:454:2
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyTotal Over (4,5)1.51Live: 74 min4-008/08/2019 14:205:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyHandicap 1 (-5)1.56Live: 54 min4-008/08/2019 14:005:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyHandicap 1 (-3)1.48Live: 43 min2-008/08/2019 13:305:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyTotal Over (3.75)1.61Live: 35 min1-008/08/2019 13:235:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyHandicap 1 (-2)1.39Live: 29 min1-008/08/2019 13:165:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyTotal Over (3)1.61Live: 25 min0-008/08/2019 13:125:0
Uzbekistan Second LeagueYangiyer - Yuzhanin NavoiyHandicap 1 (-1.25)1.33Live: 19 min0-008/08/2019 13:115:0
Uzbekistan Second LeagueYashnobod - FK Rubin (UZB)Handicap 1 (-0.5)1.56Live: 5 min0-008/08/2019 13:011:1
AFF U-19 Youth ChampionshipMyanmar U19(N) - Philippines U19Handicap 2 (4,00)1.6Live: 32 min1-008/08/2019 12:324:1
AFF U-19 Youth ChampionshipMyanmar U19(N) - Philippines U19Handicap 2 (5,00)1.62Live: 8 min0-008/08/2019 12:074:1
Russia Division 2Lada SOK Dimitrovgrad - FC Zvezda PermHandicap 2 (-1,00)1.6308/08/2019 13:00-08/08/2019 10:551:0
AFF U-19 Youth ChampionshipLaos U19(N) - Brunei Darussalam U19Total Over (4.25)1.6408/08/2019 08:301-008/08/2019 09:271:0
AFF U-19 Youth ChampionshipMyanmar U19(N) - Philippines U19Handicap 2 (6,00)1.6208/08/2019 12:00-08/08/2019 09:104:1
Vinh LongVinh Long - Gia DinhTotal Over (4.75)1.64Live: 48 min2-108/08/2019 09:072:2
AFF U-19 Youth ChampionshipLaos U19(N) - Brunei Darussalam U19Total Over (4)1.61Live: 16 min0-008/08/2019 08:461:0
Brazil YouthCorinthians Paulista (Youth) - Vasco da Gama U20Handicap 2 (2,25)1.64Live: 69 min3-107/08/2019 20:583:1
Denmark CupFrederiksberg BK - KFUM.s BKHandicap 2 (0,25)1.62Live: 43 min1-007/08/2019 16:442:2
Denmark CupFrederiksberg BK - KFUM.s BKHandicap 2 (-0,50)1.61Live: 28 min0-007/08/2019 16:362:2
UEFA WomenBesiktas (w) - GKS Gornik Leczna (w)Total Over (3)1.607/08/2019 16:30-07/08/2019 16:261:1
UEFA WomenGintra Universitetas (w) - Birkirkara (w)Handicap 2 (3,25)1.41Live: 65 min1-007/08/2019 16:231:0
UEFA WomenOlimpia Cluj (w)(N) - KFF Mitrovica WomenHandicap 2 (-1,00)1.61Live: 43 min0-207/08/2019 16:131:2
UEFA WomenGintra Universitetas (w) - Birkirkara (w)Handicap 2 (4,25)1.42Live: 53 min1-007/08/2019 16:111:0
UEFA WomenRigas Futbola Skola (w) - Apollon Limassol LFC (w)Total Over (10.25)1.6Live: 51 min0-707/08/2019 16:090:10
Rot-Weiss EssenRot-Weiss Essen - SV Genc Osman DuisburgHandicap 1 (-3.75)1.6307/08/2019 17:30-07/08/2019 16:025:0
UEFA WomenOlimpia Cluj (w)(N) - KFF Mitrovica WomenHandicap 2 (1,00)1.61Live: 28 min0-107/08/2019 15:581:2
UEFA WomenOlimpia Cluj (w)(N) - KFF Mitrovica WomenHandicap 2 (1,25)1.65Live: 25 min0-107/08/2019 15:541:2
UEFA WomenRigas Futbola Skola (w) - Apollon Limassol LFC (w)Total Over (10,5)1.49Live: 43 min0-707/08/2019 15:450:10
UEFA WomenGintra Universitetas (w) - Birkirkara (w)Handicap 2 (4,75)1.39Live: 36 min1-007/08/2019 15:361:0
UEFA WomenRigas Futbola Skola (w) - Apollon Limassol LFC (w)Total Over (9)1.57Live: 32 min0-507/08/2019 15:340:10
UEFA WomenGintra Universitetas (w) - Birkirkara (w)Handicap 2 (5,50)1.63Live: 24 min1-007/08/2019 15:261:0
UEFA WomenGintra Universitetas (w) - Birkirkara (w)Handicap 1 (-7)1.53Live: 5 min1-007/08/2019 15:051:0
UEFA WomenZNK Pomurje (w) - Cardiff Metropolitan (w)Handicap 2 (1,75)1.6407/08/2019 18:45-07/08/2019 14:500:1
Bremer SVBremer SV - SC BorgfeldHandicap 1 (-3.5)1.6507/08/2019 16:30-07/08/2019 14:471:1
Malaysia CupPDRM - Felda UnitedTotal Over (4,5)1.61Live: 69 min07/08/2019 14:304:3
Uzbekistan Second LeagueOktepa - Sherdor SamarqandTotal Over (4)1.57Live: 47 min2-007/08/2019 13:402:1
Hungary NB ⅡGyori ETO - Gyirmot SEHandicap 1 (-0.5)1.6407/08/2019 17:00-07/08/2019 13:113:0
Uzbekistan Second LeagueIftixor FK - Xorazm UrganchHandicap 2 (-2,00)1.59Live: 25 min0-107/08/2019 13:031:4
Bodo Glimt U19Bodo Glimt U19 - Mjondalen U19Handicap 2 (-4,75)1.59Live: 42 min0-407/08/2019 12:440:5
Bodo Glimt U19Bodo Glimt U19 - Mjondalen U19Handicap 2 (-3,75)1.6Live: 40 min0-307/08/2019 12:400:5
Bodo Glimt U19Bodo Glimt U19 - Mjondalen U19Handicap 2 (-2,75)1.63Live: 33 min0-207/08/2019 12:330:5
UEFA WomenLSK Kvinner (w) - Linfield (w)Total Over (8,5)1.52Live: 28 min4-007/08/2019 12:294:0
Bodo Glimt U19Bodo Glimt U19 - Mjondalen U19Handicap 2 (-1,75)1.56Live: 11 min0-107/08/2019 12:120:5
Hungary NB ⅡGyori ETO - Gyirmot SEHandicap 1 (-0.25)1.6407/08/2019 17:00-07/08/2019 11:563:0
Thai FA CupRatchaburi FC - Thailand Honda FCHandicap 1 (-1.75)1.6507/08/2019 12:00-07/08/2019 11:523:1
Hungary NB ⅡKazincbarcika - BekescsabaHandicap 1 (-0.25)1.6407/08/2019 15:30-07/08/2019 11:411:2
UEFA WomenZFK Spartak Subotica (w)(N) - SS Anenii (w)Total Over (13,5)1.51Live: 32 min6-007/08/2019 11:3612:0
UEFA WomenZFK Spartak Subotica (w)(N) - SS Anenii (w)Handicap 1 (-10.75)1.6Live: 29 min5-007/08/2019 11:3212:0
UEFA WomenZFK Spartak Subotica (w)(N) - SS Anenii (w)Handicap 1 (-7.5)1.53Live: 4 min1-007/08/2019 11:0512:0
UEFA WomenBraga (w)(N) - Sturm Graz/Stattegg (w)Handicap 1 (-1.75)1.57Live: 10 min0-007/08/2019 10:412:0
UEFA WomenWexford FC (w) - Vllaznia Shkoder (w)Handicap 1 (-1)1.65Live: 12 min0-007/08/2019 10:141:3
UEFA WomenZFK Spartak Subotica (w)(N) - SS Anenii (w)Handicap 1 (-6.25)1.6307/08/2019 11:00-07/08/2019 10:0012:0
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Total Over (6,5)1.65Live: 20 min0-307/08/2019 09:511:5
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Total Over (5,5)1.43Live: 12 min0-207/08/2019 09:431:5
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Handicap 2 (-4,50)1.47Live: 6 min0-207/08/2019 09:401:5
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Total Over (4,5)1.63Live: 4 min0-107/08/2019 09:341:5
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Total Over (3,5)1.6507/08/2019 09:30-07/08/2019 08:211:5
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Handicap 2 (-2,50)1.6307/08/2019 09:30-07/08/2019 08:021:5
AFF U-19 Youth ChampionshipThailand U19(N) - Singapore U19Handicap 1 (-3.25)1.6507/08/2019 08:30-07/08/2019 07:381:1
AFF U-19 Youth ChampionshipCambodia U19(N) - Australia U19Handicap 2 (-2,25)1.6207/08/2019 09:30-07/08/2019 06:421:5
Bahrain U19Bahrain U19(N) - Argentina U18Handicap 2 (-1,75)1.6406/08/2019 20:30-06/08/2019 19:360:5
Israel Ligat Al Toto CupHapoel Hadera - Maccabi NetanyaHandicap 2 (-1,00)1.49Live: 65 min0-106/08/2019 18:581:1
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraAthletic FC United U21 - Syrianska FC U21Total Over (4)1.63Live: 59 min0-206/08/2019 15:151:2
COSAFA Women CupNamibia (w)(N) - Mauritius (w)Handicap 1 (-7.5)1.57Live: 52 min5-006/08/2019 14:398:0
Sweden Folksam U21 Allsvenskan SodraBrommapojkarna U21 - Norrkoping IFK U21Handicap 2 (-1,25)1.51Live: 19 min0-006/08/2019 14:210:4
COSAFA Women CupNamibia (w)(N) - Mauritius (w)Handicap 1 (-6)1.65Live: 35 min3-006/08/2019 14:068:0
COSAFA Women CupNamibia (w)(N) - Mauritius (w)Handicap 1 (-4)1.62Live: 22 min1-006/08/2019 13:528:0
COSAFA Women CupZambia (w)(N) - Botswana (w)Handicap 2 (1,75)1.606/08/2019 13:30-06/08/2019 13:240:0
Malaysia Challenge CupUKM FC - Selangor UnitedHandicap 1 (-0.25)1.52Live: 8 min0-006/08/2019 13:093:1
COSAFA Women CupNamibia (w)(N) - Mauritius (w)Total Over (4)1.5806/08/2019 13:30-06/08/2019 12:558:0
COSAFA Women CupNamibia (w)(N) - Mauritius (w)Handicap 1 (-3)1.5806/08/2019 13:30-06/08/2019 12:508:0
Bolivia Primera DivisionBolivar - DestroyersHandicap 1 (-2)1.606/08/2019 19:30-06/08/2019 11:263:0
Russia Division 2FK Chita - SY SakhalinskHandicap 2 (-0,50)1.64Live: 45 min0-006/08/2019 10:180:0
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Eswatini (w) U20Handicap 1 (-1.25)1.65Live: 13 min0-006/08/2019 10:143:0
AFF U-19 Youth ChampionshipTimor Leste U19(N) - Brunei Darussalam U19Handicap 1 (-1)1.6306/08/2019 11:30-06/08/2019 09:317:2
AFF U-19 Youth ChampionshipIndonesia U19(N) - Philippines U19Handicap 1 (-6)1.65Live: 20 min3-006/08/2019 08:557:1
AFF U-19 Youth ChampionshipIndonesia U19(N) - Philippines U19Handicap 1 (-3.25)1.6206/08/2019 08:30-06/08/2019 08:067:1
Argentina group C Tebolidun League ManchesterDeportivo Laferrere(N) - Sportivo ItalianoHandicap 1 (0.25)1.64Live: 74 min05/08/2019 20:070:0
AD Itaborai U20AD Itaborai U20 - Artsul U20Handicap 2 (-3,25)1.62Live: 70 min0-305/08/2019 19:280:3
AD Itaborai U20AD Itaborai U20 - Artsul U20Handicap 2 (-2,25)1.61Live: 59 min0-205/08/2019 19:160:3
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Handicap 1 (-1.75)1.3105/08/2019 18:001-005/08/2019 18:533:0
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Total Over (3,5)1.64Live: 45 min1-005/08/2019 18:483:0
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Handicap 1 (-1.25)1.61Live: 35 min1-005/08/2019 18:373:0
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Total Over (2,5)1.59Live: 29 min0-005/08/2019 18:323:0
AD Itaborai U20AD Itaborai U20 - Artsul U20Handicap 2 (-0,25)1.62Live: 23 min0-005/08/2019 18:230:3
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Handicap 1 (-0.25)1.51Live: 7 min0-005/08/2019 18:183:0
Bonsucesso U20Bonsucesso U20 - Nova Cidade U20Total Over (2.75)1.61Live: 7 min0-005/08/2019 18:143:0
Lithuania - 1.DivisionAtlantas Klaipeda - FK Zalgiris VilniusTotal Over (3,5)1.58Live: 74 min1-104/08/2019 17:301:3
Coppa Italia Lega PROGubbio - Alma Juventus FanoHandicap 1 (-3.25)1.6404/08/2019 18:30-04/08/2019 15:426:0
BRA SPCMirassol - BatataisTotal Over (5.25)1.64Live: 64 min4-004/08/2019 14:226:0
Vietnamese professional leagueThan Quang Ninh - SHB Da NangHandicap 1 (-1)1.6304/08/2019 11:000-004/08/2019 11:541:1
Club Deportivo Sport LoretoClub Deportivo Sport Loreto - Victoria SportsHandicap 2 (0,50)1.6504/08/2019 20:30-04/08/2019 11:503:3
Ferroviaria SP (w)Ferroviaria SP (w) - Vitoria PE (w)Handicap 1 (-1.5)1.6404/08/2019 17:00-04/08/2019 11:467:0
Fishsan Khanh HoaFishsan Khanh Hoa - T T Hanoi BHandicap 2 (-3,25)1.35Live: 57 min0-204/08/2019 09:100:5
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Zambia (w)U20Handicap 2 (-2,00)1.61Live: 2 min0-004/08/2019 09:041:4
Fishsan Khanh HoaFishsan Khanh Hoa - T T Hanoi BHandicap 2 (-1,75)1.65Live: 22 min0-004/08/2019 08:180:5
Lam DongLam Dong - Nam Dinh FC IIHandicap 1 (-1.75)1.53Live: 20 min1-004/08/2019 08:162:0
Gia DinhGia Dinh - Tien GiangTotal Over (2.75)1.6Live: 11 min0-004/08/2019 08:103:0
Lam DongLam Dong - Nam Dinh FC IIHandicap 1 (-0.75)1.55Live: 5 min0-004/08/2019 07:592:0
Gia DinhGia Dinh - Tien GiangHandicap 1 (-1)1.5904/08/2019 08:00-04/08/2019 07:393:0
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Zambia (w)U20Handicap 2 (-1,75)1.5504/08/2019 09:00-04/08/2019 07:171:4
Canberra FC (w)Canberra FC (w) - Tuggeranong Utd(w)Total Over (11.75)1.65Live: 61 min9-004/08/2019 05:1612:0
Canberra FC (w)Canberra FC (w) - Tuggeranong Utd(w)Total Over (10,5)1.63Live: 48 min7-004/08/2019 05:0412:0
Canberra FC (w)Canberra FC (w) - Tuggeranong Utd(w)Handicap 1 (-9)1.6504/08/2019 04:006-004/08/2019 04:5212:0
COSAFA Women CupZambia (w)(N) - Namibia (w)Handicap 1 (-1)1.6103/08/2019 08:00-03/08/2019 08:103:2
Lambton Jaffas U20Lambton Jaffas U20 - Broadmeadow Magic U20Handicap 2 (-4,25)1.61Live: 71 min0-403/08/2019 04:030:4
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος03/08/2019 03:50In progress
Lambton Jaffas U20Lambton Jaffas U20 - Broadmeadow Magic U20Handicap 2 (-1,50)1.6503/08/2019 02:400-103/08/2019 03:260:4
England League 1Wycombe Wanderers - Bolton WanderersHandicap 1 (-1)1.5903/08/2019 14:00-03/08/2019 02:372:0
USL First DivisionNew York Red Bulls B - Saint Louis FCTotal Over (3)1.6502/08/2019 23:00-02/08/2019 21:592:0
International Club FriendlyAtletico Sanluqueno - CadizHandicap 1 (0.25)1.64Live: 74 min0-002/08/2019 20:110:1
Argentina group C Tebolidun League ManchesterSportivo Dock Sud - General LamadridHandicap 2 (-0,75)1.63Live: 74 min0-102/08/2019 20:051:1
France Ligue 2Paris FC - SochauxHandicap 2 (0,25)1.62Live: 69 min1-102/08/2019 19:311:1
Ireland First DivisionCabinteely FC - Limerick FCHandicap 1 (-1)1.6302/08/2019 18:45-02/08/2019 18:453:0
KyPaKyPa - Union PlaaniHandicap 1 (-7.5)1.57Live: 45 min5-002/08/2019 17:069:0
COSAFA Women CupSouth Africa (w) - Malawi (w)Handicap 2 (1,75)1.61Live: 32 min0-102/08/2019 14:073:1
COSAFA Women CupSouth Africa (w) - Malawi (w)Handicap 2 (2,25)1.6Live: 27 min0-102/08/2019 14:023:1
CAN W-U20Zambia (w)U20(N) - Eswatini (w) U20Handicap 1 (-4)1.46Live: 25 min2-002/08/2019 12:294:0
Kazakhstan Division 1Bulat Temirtau - Akademiya OntustikHandicap 1 (0)1.5802/08/2019 12:00-02/08/2019 11:201:0
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Tanzania (w)U20Handicap 2 (-2,75)1.57Live: 48 min0-202/08/2019 10:100:2
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Tanzania (w)U20Handicap 2 (-1,75)1.5302/08/2019 09:000-102/08/2019 09:530:2
CAN W-U20Botswana (w)U20(N) - Tanzania (w)U20Handicap 2 (-0,50)1.59Live: 11 min0-002/08/2019 09:160:2

Ιούλιο 2019

Σύνολο: 180Κέρδος: +443.50 %ROI: +2.46 %Κερδίστηκε: 108Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2019

Σύνολο: 210Κέρδος: -1817.50 %ROI: -8.65 %Κερδίστηκε: 113Χαμένος: 78
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2019

Σύνολο: 347Κέρδος: +810.00 %ROI: +2.33 %Κερδίστηκε: 209Χαμένος: 105
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2019

Σύνολο: 255Κέρδος: -1658.00 %ROI: -6.50 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 87
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2019

Σύνολο: 155Κέρδος: -1474.50 %ROI: -9.51 %Κερδίστηκε: 80Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Φεβρουάριος 2019

Σύνολο: 116Κέρδος: +401.50 %ROI: +3.46 %Κερδίστηκε: 64Χαμένος: 31
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2019

Σύνολο: 145Κέρδος: +2122.00 %ROI: +14.63 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 34
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2018

Σύνολο: 119Κέρδος: +137.50 %ROI: +1.16 %Κερδίστηκε: 76Χαμένος: 38
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +341.00 %ROI: +1.84 %Κερδίστηκε: 117Χαμένος: 57
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2018

Σύνολο: 236Κέρδος: +114.00 %ROI: +0.48 %Κερδίστηκε: 146Χαμένος: 73
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: -484.00 %ROI: -2.30 %Κερδίστηκε: 124Χαμένος: 69
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +1449.50 %ROI: +7.84 %Κερδίστηκε: 122Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούλιο 2018

Σύνολο: 186Κέρδος: +2158.00 %ROI: +11.60 %Κερδίστηκε: 118Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2018

Σύνολο: 100Κέρδος: +529.50 %ROI: +5.30 %Κερδίστηκε: 58Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: +1523.50 %ROI: +7.25 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 60
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2018

Σύνολο: 177Κέρδος: +656.50 %ROI: +3.71 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2018

Σύνολο: 46Κέρδος: +511.00 %ROI: +11.11 %Κερδίστηκε: 28Χαμένος: 12
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2018

Σύνολο: 92Κέρδος: -273.00 %ROI: -2.97 %Κερδίστηκε: 47Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2017

Σύνολο: 79Κέρδος: +666.50 %ROI: +8.44 %Κερδίστηκε: 48Χαμένος: 23
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2017

Σύνολο: 116Κέρδος: +330.00 %ROI: +2.84 %Κερδίστηκε: 68Χαμένος: 37
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2017

Σύνολο: 208Κέρδος: +2120.00 %ROI: +10.19 %Κερδίστηκε: 137Χαμένος: 61
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2017

Σύνολο: 215Κέρδος: +2651.50 %ROI: +12.33 %Κερδίστηκε: 139Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2017

Σύνολο: 7Κέρδος: +30.5 %ROI: +4.36 %Κερδίστηκε: 3Χαμένος: 1
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα