Δεν έχετε ενεργή συνδρομή και δεν μπορείτε να δείτε κρυφά αντικείμενα.

Προγνωστικά ποδοσφαίρου

Προγνωστικά για το ποδόσφαιρο από την υπηρεσία μας σε όλα τα παγκόσμια πρωταθλήματα, όπως τα πρωταθλήματα της Αγγλίας, της Ισπανίας, της Γερμανίας, της Ιταλίας, της Γαλλίας και της Ρωσίας. Διανομή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με προβλέψεις. Στοιχεία σάρωσης από bookmakers Pinnacle, Sbobet, Crown, bet365. Μάθετε περισσότερα για το Ασιατικό Χάντικαπ


Συνολικές τιμές: 5775 Συνολικό κέρδος: 14856.00 % ROI: +2.57 % Συνολική νίκη: 3450 Συνολικά έχασε: 1780

Ιανουάριος 2020

Σύνολο: 247Κέρδος: -957.00 %ROI: -3.87 %Κερδίστηκε: 132Χαμένος: 75
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
Al ZarkaAl Zarka - Ghomhoreyet ShebinHandicap 1 (-0.75)1.61Live: 75 min1-027/01/2020 14:171:0
Al ZarkaAl Zarka - Ghomhoreyet ShebinHandicap 1 (0.25)1.66Live: 62 min0-027/01/2020 14:071:0
PetrojetPetrojet - El DaklyehHandicap 1 (0)1.63Live: 65 min1-127/01/2020 14:061:1
Brazil Campeonato GauchoSao Luiz(RS) - JuventudeHandicap 1 (1.5)1.61Live: 69 min1-226/01/2020 23:411:3
Brasil Campeonato do Nordeste PrimeiraCeara - Frei PaulistanoHandicap 1 (-1)1.61Live: 75 min2-126/01/2020 22:442:2
Gimnasia C. UruguayGimnasia C. Uruguay - G.San Martin FormosaHandicap 2 (0,25)1.58Live: 73 min0-026/01/2020 22:161:0
Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros - Deportivo MadrynHandicap 2 (0,25)1.63Live: 56 min1-126/01/2020 21:342:1
Brazil Campeonato Mineiro Division 1Uniao Recreativa dos Trabalhadores MG/URT - CA PatrocinenseHandicap 2 (1,25)1.63Live: 65 min1-026/01/2020 20:341:0
PraiensePraiense - Oliveira HospitalHandicap 1 (-4)1.61Live: 73 min4-026/01/2020 17:434:0
International Club FriendlySlaven Koprivnica - Gyori ETOHandicap 2 (0,25)1.4826/01/2020 17:00-26/01/2020 16:523:2
Cyprus 2 DivisionDigenis Morphou - Akritas ChlorakaHandicap 2 (0,50)1.63Live: 61 min0-026/01/2020 14:031:0
CD El AlamoCD El Alamo - CF Trival ValderasHandicap 1 (0.25)1.56Live: 70 min0-026/01/2020 12:091:0
Spanish Segunda Division BGetafe B - Marino luancoHandicap 2 (1,25)1.66Live: 69 min1-026/01/2020 12:051:2
International Club FriendlyAdelaide Raiders SC - Modbury JetsHandicap 1 (-1.75)1.61Live: 65 min2-026/01/2020 06:053:1
International Club FriendlyAdelaide Raiders SC - Modbury JetsHandicap 2 (0,25)1.66Live: 47 min0-026/01/2020 05:473:1
Primera Division de MexicoClub Leon - PachucaHandicap 2 (3,25)1.66Live: 75 min3-026/01/2020 04:483:0
International Club FriendlyLiga Dep. Universitaria Quito - Centro Atletico FenixHandicap 2 (1,50)1.58Live: 70 min1-026/01/2020 03:112:0
IrapuatoIrapuato - Intel PajaHandicap 2 (0,25)1.61Live: 73 min0-026/01/2020 02:420:0
Atletico ChiriquiAtletico Chiriqui - San Francisco FCHandicap 1 (1.25)1.56Live: 72 min0-126/01/2020 02:390:2
International Club FriendlyCoruripe Al - CS Esportivo ALHandicap 2 (1,25)1.56Live: 72 min1-025/01/2020 23:461:1
Argentina Prim C MetropolitanaComunicaciones BsAs - Uhl Que SaHandicap 2 (0,25)1.66Live: 75 min0-025/01/2020 21:461:0
France Ligue 1Stade Brestois - AmiensHandicap 2 (0,50)1.63Live: 57 min1-125/01/2020 20:232:1
International Club FriendlyBrasiliense - Sobradinho ECHandicap 1 (-2)1.63Live: 71 min2-025/01/2020 20:092:0
Santfeliuenc FCSantfeliuenc FC - CF PeraladaHandicap 1 (0.25)1.58Live: 74 min0-025/01/2020 18:471:0
Estonia Winter TournamentFlora Paide - Nomme JK KaljuHandicap 2 (0,25)1.63Live: 26 min1-025/01/2020 13:422:1
International Club FriendlyOlimpia Grudziadz(N) - Widzew lodzHandicap 1 (3.25)1.58Live: 74 min0-325/01/2020 11:392:3
International Club FriendlyRakow Czestochowa - Cukaricki StankomHandicap 2 (0,00)1.58Live: 72 min1-125/01/2020 11:361:2
International Club FriendlyStal Brzeg - Ruch ZdzieszowiceHandicap 1 (0.25)1.58Live: 68 min0-025/01/2020 10:260:0
Primera Division de Colombiano-AperturaAguilas Doradas - Jaguares de CordobaHandicap 1 (-1)1.66Live: 74 min1-025/01/2020 00:422:0
France Ligue 3Boulogne - CreteilHandicap 1 (0)1.66Live: 74 min0-024/01/2020 20:461:0
France Ligue 2Lorient - NancyHandicap 2 (1,50)1.58Live: 70 min1-024/01/2020 20:362:1
International Club FriendlyHurth - Fortuna KolnHandicap 2 (-1,00)1.56Live: 59 min0-124/01/2020 19:280:1
Oman Professional LeagueAl-Nasr(OMA) - SahamHandicap 2 (1,25)1.63Live: 69 min1-024/01/2020 15:081:1
Israel Leumit LeagueKafr Qasim - Beitar Tel Aviv RamlaHandicap 1 (0)1.66Live: 67 min0-024/01/2020 14:351:0
San Lorenzo ReservesSan Lorenzo Reserves - Estudiantes LP ReservesHandicap 2 (0,25)1.63Live: 75 min0-024/01/2020 13:490:0
International Club FriendlyFC Urartu - Torpedo ArmavirHandicap 2 (-0,75)1.58Live: 75 min0-124/01/2020 09:450:1
Brasil Campeonato do Nordeste PrimeiraNautico (PE) - River PIHandicap 1 (0)1.61Live: 72 min1-124/01/2020 00:171:1
Brazil Campeonato PaulistaPonte Preta - Santo AndreHandicap 2 (0,50)1.58Live: 69 min2-223/01/2020 23:392:3
Italy C1Piacenza - Azy based nano BoHandicap 1 (0)1.66Live: 75 min0-023/01/2020 21:240:0
Italy C1Piacenza - Azy based nano BoHandicap 2 (0,25)1.66Live: 69 min0-023/01/2020 21:190:0
Spanish Copa Del ReyMirandes - Celta VigoHandicap 2 (0,00)1.66Live: 75 min1-123/01/2020 19:421:1
Kuwaiti Premier LeagueAl-Salmiyah - Al-Shabab(KUW)Handicap 2 (0,50)1.61Live: 74 min1-123/01/2020 17:432:1
Indian Super LeagueChennai Titans - Jamshedpur FCHandicap 2 (2,25)1.66Live: 75 min3-123/01/2020 15:424:1
International Club FriendlyIstra 1961 Pula(N) - HNK GoricaHandicap 1 (-0.75)1.63Live: 73 min1-023/01/2020 15:041:1
International Club FriendlyIstra 1961 Pula(N) - HNK GoricaHandicap 1 (0.25)1.63Live: 62 min0-023/01/2020 14:541:1
Municipal LiberiaMunicipal Liberia - AD CarmelitaHandicap 2 (-0,75)1.66Live: 73 min0-123/01/2020 03:461:1
Copa Premier CentroamericanaCD Olimpia(N) - Real EspanaHandicap 2 (-1,50)1.61Live: 72 min0-223/01/2020 02:410:2
Argentina CupVilla Mitre - SansinenaHandicap 2 (0,25)1.66Live: 66 min0-023/01/2020 01:421:0
BRA CGDAnapolis FC - Vila NovaHandicap 1 (0.5)1.66Live: 56 min0-023/01/2020 00:520:0
England ChampionshipNottingham Forest - ReadingHandicap 2 (0,50)1.56Live: 65 min0-022/01/2020 21:211:1
English Premier LeagueTottenham Hotspur - Norwich CityTotal Over (2)1.63Live: 48 min1-022/01/2020 20:442:1
Albania Super leagueKF Tirana - KS BylisHandicap 2 (1,25)1.66Live: 61 min1-022/01/2020 17:302:1
International Club FriendlyDundalk - CFR ClujHandicap 2 (0,00)1.61Live: 74 min1-122/01/2020 16:441:2
Al Fahaheel SCAl Fahaheel SC - Al-SalibikhaetHandicap 2 (1,25)1.63Live: 72 min1-022/01/2020 16:251:0
International Club FriendlyLech Poznan - FC Astra GiurgiuHandicap 1 (0)1.56Live: 75 min0-022/01/2020 16:150:0
International Club FriendlyLegia Warszawa(N) - FK Vozdovac BeogradHandicap 1 (-1)1.66Live: 27 min0-022/01/2020 14:391:0
Cyprus CupOmonia Nicosia FC - Ermis AradippouTotal Over (3,5)1.66Live: 7 min0-022/01/2020 14:183:0
Mexico Torneo InterligaAtletico San Luis - Club TijuanaHandicap 1 (0.25)1.61Live: 70 min0-022/01/2020 04:350:1
Argentina CupCA Guemes - Central Norte SaltaHandicap 2 (0,25)1.66Live: 74 min0-022/01/2020 02:541:1
Brazil Pernambucano LeagueReet(N) - Santa Cruz PEHandicap 1 (1.5)1.61Live: 72 min1-222/01/2020 00:421:2
Brasil Campeonato do Nordeste PrimeiraImperatriz(MA) - CRB ALHandicap 2 (0,25)1.51Live: 71 min1-121/01/2020 23:362:1
England Southern League Central DivisionCoalville - Rushall OlympicHandicap 2 (2,25)1.66Live: 67 min2-021/01/2020 21:222:0
International Club FriendlyKaiserslautern - FK PirmasensHandicap 1 (-2.75)1.66Live: 12 min0-021/01/2020 17:263:0
Ala ab DamanhourAla ab Damanhour - Baladiyet El MahallahHandicap 1 (-0.75)1.61Live: 66 min1-021/01/2020 14:081:0
Ala ab DamanhourAla ab Damanhour - Baladiyet El MahallahHandicap 2 (1,25)1.61Live: 58 min1-021/01/2020 13:591:0
Turkey CupKirklarelispor - Istanbul Buyuksehir BelediyesiHandicap 2 (-0,25)1.61Live: 71 min0-021/01/2020 12:410:0
International Club FriendlyQueensland Lions SC - Western PrideHandicap 1 (-4.25)1.58Live: 3 min1-021/01/2020 10:539:0
International Club FriendlyVitoria ES - Botafogo RJHandicap 2 (-2,00)1.63Live: 62 min0-221/01/2020 00:290:2
International Club FriendlyVitoria ES - Botafogo RJHandicap 1 (1.5)1.66Live: 58 min0-121/01/2020 00:270:2
Belgian U21Oud Heverlee Leuven U21 - KAA GentU21Handicap 2 (-1,75)1.51Live: 18 min0-120/01/2020 19:300:2
Belgian U21Oud Heverlee Leuven U21 - KAA GentU21Handicap 2 (-0,75)1.53Live: 8 min0-020/01/2020 19:210:2
FC Groningen ReservesFC Groningen Reserves - VVV Venlo ReserveHandicap 1 (-1.5)1.66Live: 13 min0-020/01/2020 17:572:2
International Club FriendlyTerek Grozny - BotosaniHandicap 1 (1.25)1.63Live: 75 min1-220/01/2020 15:371:3
Israel B LeagueHakoah Amidar Ramat Gan FC - AS AshdodHandicap 2 (0,50)1.6620/01/2020 17:00-20/01/2020 11:060:0
International Club FriendlyIstra 1961 Pula - FK ZarkovoHandicap 2 (4,00)1.6620/01/2020 10:00-20/01/2020 09:331:0
International FriendlyIceland(N) - El SalvadorHandicap 2 (1,25)1.56Live: 74 min1-020/01/2020 01:531:0
PetapaPetapa - CSYD CarchaHandicap 2 (0,25)1.58Live: 72 min1-119/01/2020 23:441:2
Dunbeholden FCDunbeholden FC - Cavalier FCHandicap 2 (1,25)1.63Live: 74 min1-019/01/2020 21:441:0
CD CuautlaCD Cuautla - Deportivo CafessaHandicap 1 (-0.25)1.58Live: 13 min0-019/01/2020 21:251:0
International Club FriendlyASA AL - CEO ALHandicap 1 (0)1.61Live: 62 min0-019/01/2020 20:401:1
Bra CaPToledo Colonia Work PR - Cianorte PRHandicap 1 (0.25)1.66Live: 60 min0-019/01/2020 20:280:1
Santos Laguna U20Santos Laguna U20 - Leon U20Handicap 1 (-1)1.66Live: 74 min1-019/01/2020 18:422:1
Italian Serie AGenoa - AS RomaHandicap 1 (2.5)1.53Live: 74 min1-319/01/2020 18:411:3
Real Avila CFReal Avila CF - CyDL Jupiter LeonesHandicap 1 (0)1.61Live: 73 min1-119/01/2020 17:451:2
FafeFafe - Maria da FonteHandicap 2 (1,25)1.63Live: 71 min1-019/01/2020 16:421:0
Sintra FootballSintra Football - SU 1 DezembroHandicap 1 (2.25)1.51Live: 74 min0-219/01/2020 16:410:2
France Youth U19 LeagueQuevilly US U19 - US Boulogne U19Handicap 1 (-1)1.66Live: 71 min1-019/01/2020 15:081:1
South Africa First LeagueTshakhuma TM - Mbombela UnitedHandicap 2 (0,25)1.63Live: 65 min0-019/01/2020 15:061:0
Portugal Segunda LigaSC Farense - SC CovilhaHandicap 1 (0)1.63Live: 74 min0-019/01/2020 13:050:0
CP San CristobalCP San Cristobal - Cerdanyola del VallesHandicap 1 (0.25)1.66Live: 65 min2-219/01/2020 13:032:2
CD VallobinCD Vallobin - UC CearesHandicap 2 (0,25)1.66Live: 56 min0-019/01/2020 12:251:0
Correcaminos IICorrecaminos II - Atletico SaltilloHandicap 1 (1.25)1.63Live: 69 min0-119/01/2020 00:430:2
Brazil Pernambucano LeagueCentral SC - ReetHandicap 2 (0,00)1.61Live: 34 min0-018/01/2020 23:500:2
Argentina CupSansinena - Villa MitreHandicap 2 (0,25)1.61Live: 70 min2-218/01/2020 22:132:2
International Club FriendlyAtletico Alagoinhas - EC Vitoria U23Handicap 2 (0,25)1.58Live: 64 min0-018/01/2020 20:381:0
South Africa Premier Soccer LeagueCape Town City - Bidvest WitsHandicap 1 (-0.75)1.63Live: 74 min1-018/01/2020 19:552:0
Deportivo La Coruna BDeportivo La Coruna B - CD ChocoHandicap 1 (0)1.66Live: 70 min0-018/01/2020 18:081:0
Leixoes U23Leixoes U23 - Vitoria Guimaraes U23Handicap 1 (0)1.66Live: 75 min0-018/01/2020 16:410:0
Apollon Pontou Kalamaria U19Apollon Pontou Kalamaria U19 - Apollon Larissa U19Total Over (3.25)1.58Live: 4 min0-018/01/2020 12:203:0
Myanmar Professional LeagueSouthern Myanmar - Laconi LianHandicap 2 (-0,75)1.53Live: 60 min0-118/01/2020 10:280:1
International Club FriendlyFC Viktoria Plzen - Usti nad LabemTotal Over (3.75)1.6618/01/2020 10:00-18/01/2020 08:384:1
England ChampionshipFulham - MiddlesbroughHandicap 2 (1,50)1.61Live: 63 min1-017/01/2020 21:181:0
Burgan SCBurgan SC - Al-SalibikhaetHandicap 1 (-0.75)1.63Live: 67 min1-017/01/2020 16:222:1
International Club FriendlyAarau(N) - CS Universitatea CraiovaHandicap 1 (-0.5)1.63Live: 64 min1-017/01/2020 14:261:0
International Club FriendlyHNK Gorica - FK ZarkovoTotal Over (4)1.58Live: 5 min0-017/01/2020 13:444:0
International Club FriendlyAragua FC - Llaneros de Guanare FCHandicap 1 (-0.25)1.6616/01/2020 18:050-016/01/2020 19:150:2
Israel Women First NationalAS Tel Aviv University (w) - Maccabi Holon FC (w)Handicap 1 (-2)1.61Live: 73 min2-016/01/2020 18:576:1
NC Magra U21NC Magra U21 - US Biskra U21Handicap 2 (2,25)1.66Live: 63 min2-016/01/2020 14:393:1
AFC U-23 ChampionshipJordan U23(N) - United Arab Emirates U23Handicap 1 (1)1.66Live: 51 min0-116/01/2020 14:341:1
International Club FriendlySzombathelyi Haladas - Duna-TiszaHandicap 1 (1)1.63Live: 72 min0-116/01/2020 11:291:3
Real EspanaReal Espana - CD OlimpiaHandicap 1 (0.5)1.61Live: 73 min0-016/01/2020 02:440:0
CS Esportivo ALCS Esportivo AL - MuriciHandicap 1 (0)1.63Live: 59 min2-216/01/2020 00:322:2
Israel CupHapoel Bnei Sakhnin FC - Hapoel Tel AvivHandicap 1 (2.25)1.66Live: 75 min0-215/01/2020 19:580:3
AzamAzam - Lipuli FCHandicap 2 (2,25)1.66Live: 75 min2-015/01/2020 17:412:0
Iceland Championship BKeflavik - Throttur VogumHandicap 1 (-1)1.6315/01/2020 17:30-15/01/2020 16:109:0
International Club FriendlyOpava - HlucinTotal Over (3)1.6315/01/2020 15:59-15/01/2020 15:591:1
International Club FriendlyND Gorica - Budafoki MTEHandicap 2 (-1,75)1.61Live: 75 min0-215/01/2020 15:351:2
International Club FriendlyKazincbarcika - FC MynaiHandicap 2 (1,50)1.63Live: 69 min1-015/01/2020 15:341:0
Botola Pro 1Renaissance Zmamra - Renaissance Sportive de BerkaneHandicap 2 (0,25)1.61Live: 62 min0-015/01/2020 15:315:0
England League 2Stevenage Borough - Oldham AthleticHandicap 1 (0.25)1.61Live: 72 min0-014/01/2020 21:310:0
International Club FriendlyMorecambe - Port ValeHandicap 1 (-0.75)1.63Live: 75 min2-114/01/2020 21:262:1
England League 2Stevenage Borough - Oldham AthleticHandicap 2 (0,25)1.66Live: 66 min0-014/01/2020 21:240:0
Spanish Segunda DivisionSporting Gijon - ElcheTotal Over (1)1.66Live: 36 min0-014/01/2020 18:481:0
AFC Champions LeagueAl Faisaly - Al Kuwait SCHandicap 1 (0)1.66Live: 62 min1-114/01/2020 17:301:1
International Club FriendlyTrujillanos - Gran Valencia FCTotal Over (2.75)1.5914/01/2020 18:00-14/01/2020 16:072:1
India League Division 1Neroca - Real Kashmir FCHandicap 2 (1,00)1.53Live: 72 min1-014/01/2020 10:071:0
International Club FriendlyNam Dinh FC - XM Hai Phong FCHandicap 2 (0,00)1.43Live: 43 min1-114/01/2020 07:473:1
Venezuela CupZamora CF - Gran Valencia FCHandicap 1 (-2)1.58Live: 73 min3-113/01/2020 22:143:1
Alloa Athletic (R)Alloa Athletic (R) - East Kilbride ReservesHandicap 2 (-1,50)1.66Live: 39 min1-213/01/2020 20:344:2
Airdrieonians ReservesAirdrieonians Reserves - BSC Glasgow (R)Handicap 1 (-2)1.61Live: 5 min0-013/01/2020 20:034:0
International Club FriendlyCaxias RS - Sao Luiz(RS)Total Over (2.75)1.6613/01/2020 21:00-13/01/2020 17:172:1
England U23 1.LigaCardiff City U23 - Colchester United U23Handicap 2 (2,25)1.63Live: 73 min2-013/01/2020 14:462:1
Brazil Campeonato Cearense Division 1Guarany CE - PacajusHandicap 1 (-2)1.56Live: 66 min2-012/01/2020 20:372:0
Primera Division de HondurasReal Sociedad Tocoa - Real EspanaHandicap 2 (0,00)1.51Live: 17 min0-012/01/2020 20:271:0
HotturHuginnHotturHuginn - KormakurHandicap 1 (-3.75)1.66Live: 54 min3-012/01/2020 18:355:0
Italy C1Pontedera - Renate ACHandicap 2 (0,25)1.56Live: 68 min1-112/01/2020 18:052:1
HotturHuginnHotturHuginn - KormakurHandicap 1 (-4)1.66Live: 22 min3-012/01/2020 17:495:0
CF Uniao MadeiraCF Uniao Madeira - CD CerveiraHandicap 1 (-2)1.61Live: 73 min2-012/01/2020 17:414:0
Spanish Segunda Division BCD Guijuelo - LeioaHandicap 1 (0)1.66Live: 74 min0-012/01/2020 17:390:0
UD FragaUD Fraga - Utebo FCHandicap 1 (0.25)1.63Live: 59 min0-012/01/2020 17:221:0
MarinhenseMarinhense - FC CaldasHandicap 1 (-0.75)1.66Live: 70 min1-012/01/2020 16:411:1
Italy C1Giana - OlbiaHandicap 2 (0,00)1.63Live: 74 min2-212/01/2020 15:422:2
Spanish Ladies Premier LeagueReal Betis (W) - Madrid CFF (w)Handicap 1 (-0.5)1.6612/01/2020 14:30-12/01/2020 14:012:0
Spanish Segunda Division BHercules - AE PratHandicap 1 (0)1.66Live: 75 min1-112/01/2020 12:412:2
Greece National B1Trikala - DiagorasHandicap 1 (-0.25)1.61Live: 38 min0-112/01/2020 12:210:1
Turkey 3. Ligi B1877 Alemdagspor - Dai Lin JissbonHandicap 2 (0,00)1.63Live: 72 min0-012/01/2020 12:080:0
International Club FriendlyThan Quang Ninh - Quang NamHandicap 2 (1,25)1.63Live: 71 min2-112/01/2020 08:373:3
Chile Primera BBarnechea(N) - CD Copiapo S.A.Handicap 2 (0,00)1.66Live: 26 min0-012/01/2020 00:041:2
International Club FriendlyAimore RS - Sao Luiz(RS)Handicap 2 (0,25)1.63Live: 65 min1-111/01/2020 21:391:1
Brasil Copa SP JunioresGremio Novorizontin (Youth)(N) - Atletico GO (Youth)Handicap 1 (0)1.61Live: 75 min0-011/01/2020 20:450:2
International Club FriendlyOperario Ferroviario PR - Londrina PRHandicap 1 (0.25)1.61Live: 72 min0-011/01/2020 20:440:0
Castilleja CF U19Castilleja CF U19 - Almeria U19Handicap 2 (0,25)1.61Live: 69 min1-111/01/2020 17:311:1
Botola Pro 1Raja de Beni Mellal - OCK Olympique de KhouribgaHandicap 2 (0,00)1.6611/01/2020 15:590-011/01/2020 16:590:0
Scottish ChampionshipGreenock Morton - Dunfermline AthleticHandicap 1 (-0.75)1.56Live: 75 min2-111/01/2020 16:403:2
England League 2Leyton Orient - Grimsby TownHandicap 2 (0,25)1.56Live: 69 min0-011/01/2020 16:381:1
International Club FriendlyFSV Optik Rathenow - BFC Viktoria 1889Handicap 2 (-0,50)1.63Live: 19 min0-011/01/2020 12:300:2
Portugal Primera LigaVitoria Setubal - Sporting LisbonHandicap 2 (-1,00)1.5911/01/2020 20:30-11/01/2020 11:431:3
Beitar Nes Tubruk U19Beitar Nes Tubruk U19 - Hapoel Kiryat Shmona U19Handicap 1 (0)1.66Live: 14 min0-011/01/2020 09:290:1
International Club FriendlyPlayford City Patriots - Adelaide OlympicHandicap 2 (1,00)1.61Live: 75 min2-111/01/2020 06:122:1
Atletico San Francisco FCAtletico San Francisco FC - Zitacuaro CFTotal Over (2)1.66Live: 38 min1-011/01/2020 02:212:1
Club Tijuana U20Club Tijuana U20 - Santos Laguna U20Handicap 2 (1,25)1.66Live: 66 min1-011/01/2020 01:192:0
Club Tijuana U20Club Tijuana U20 - Santos Laguna U20Handicap 1 (-0.25)1.58Live: 25 min0-011/01/2020 00:202:0
International Club FriendlyColo Colo - Godoy Cruz Antonio TombaHandicap 1 (-1)1.63Live: 66 min2-111/01/2020 00:112:2
Maynooth University Town FCMaynooth University Town FC - Liffeys PearseHandicap 1 (-2)1.66Live: 53 min2-010/01/2020 21:173:1
St. MarysSt. Marys - College CorinthiansHandicap 2 (-1,00)1.66Live: 45 min0-010/01/2020 20:260:0
International Club FriendlyKaragumruk - EskisehirsporHandicap 1 (1.25)1.58Live: 75 min0-110/01/2020 17:460:1
International Club FriendlyMechelen(N) - AZ AlkmaarHandicap 2 (-3,00)1.56Live: 72 min1-410/01/2020 16:071:5
Wales FAW ChampionshipCwmamman United - Briton Ferry AthleticHandicap 1 (0.75)1.6610/01/2020 19:30-10/01/2020 15:210:6
Israel Leumit LeagueKafr Qasim - Hapoel Bnei Sakhnin FCHandicap 1 (1.25)1.56Live: 74 min0-110/01/2020 14:390:3
Tipsport CupMFK Karvina(N) - Sokol Dolna ZdanaHandicap 1 (0)1.61Live: 72 min0-010/01/2020 14:210:0
Israel B LeagueHapoel Ironi Baka El Garbiya - Hapoel Kafr KannaHandicap 1 (0.25)1.61Live: 69 min1-110/01/2020 13:011:1
Israel B LeagueSC Maccabi Ashdod - AS AshdodHandicap 1 (-1)1.39Live: 73 min1-010/01/2020 12:252:0
International Club FriendlyCan Tho - Sanna Khanh HoaHandicap 1 (-0.75)1.66Live: 74 min1-010/01/2020 11:512:0
ASA ALASA AL - CEO ALHandicap 1 (0)1.63Live: 75 min0-010/01/2020 00:470:0
Brasil Copa SP JunioresXV de Jau (Youth) - Vitoria Salvador (Youth)Handicap 1 (0)1.58Live: 29 min0-009/01/2020 23:390:2
ASA ALASA AL - CEO ALHandicap 1 (-0.25)1.66Live: 17 min0-009/01/2020 23:290:0
Brasil Copa SP JunioresConfianca SE (Youth)(N) - Linense SP (Youth)Handicap 2 (-4,00)1.53Live: 74 min0-409/01/2020 19:390:4
κεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένοςκεκρυμμένος09/01/2020 18:01In progress
International Club FriendlyAnkaragucu - KeciorengucuHandicap 1 (0.25)1.53Live: 74 min0-009/01/2020 14:410:1
Al Nasr SC U19Al Nasr SC U19 - Al Arabi Umm Al Quwain U19Handicap 1 (-1.25)1.63Live: 3 min0-009/01/2020 13:132:1
International Club FriendlyNovo Hamburgo RS - Caxias RSHandicap 1 (-0.75)1.63Live: 45 min1-009/01/2020 00:591:0
Brasil Copa SP JunioresSertaozinho -SP (Youth) - Goias (Youth)Total Over (2.75)1.6608/01/2020 23:15-08/01/2020 22:150:0
Brazil Campeonato Cearense Division 1Floresta CE - Caucaia CEHandicap 2 (-1,75)1.63Live: 67 min1-308/01/2020 20:032:4
International Club FriendlyFortuna Dusseldorf (Youth) - TVD VelbertHandicap 1 (-1)1.41Live: 73 min2-108/01/2020 19:293:1
South Africa Premier Soccer LeagueLamontville Golden Arrows - Baroka FCHandicap 2 (1,25)1.48Live: 71 min1-008/01/2020 19:081:0
South Africa Premier Soccer LeagueLamontville Golden Arrows - Baroka FCHandicap 2 (0,25)1.66Live: 64 min0-008/01/2020 19:011:0
Saudi Arabia Division 1AL-Rbeea Jeddah - Al-JabalainHandicap 2 (1,00)1.66Live: 70 min1-008/01/2020 17:141:0
Saudi Arabia Division 1Al-Shoalah - Al mojzelHandicap 2 (0,50)1.66Live: 67 min1-108/01/2020 13:541:1
TuskerTusker - Kisumu All StarsTotal Over (2.75)1.58Live: 15 min0-008/01/2020 12:262:0
India League Division 1Trau FC - NerocaHandicap 1 (0)1.66Live: 60 min1-108/01/2020 09:582:1
Nong Lam HCM University FCNong Lam HCM University FC - Cong NGHE TPHCM UniversityHandicap 2 (2,25)1.61Live: 75 min2-008/01/2020 08:422:0
Coggeshall TownCoggeshall Town - HistonHandicap 2 (3,25)1.61Live: 73 min4-107/01/2020 21:265:1
England JohnstoneSalford City - Port ValeHandicap 1 (-0.75)1.56Live: 73 min1-007/01/2020 21:243:0
England League 1Doncaster Rovers - Shrewsbury TownHandicap 2 (1,25)1.66Live: 69 min1-007/01/2020 21:222:0
Burgess Hill TownBurgess Hill Town - Hastings UnitedHandicap 1 (1.25)1.61Live: 38 min0-107/01/2020 20:192:1
BromleyBromley - GillinghamHandicap 2 (-0,50)1.66Live: 3 min0-007/01/2020 19:560:2
Burgess Hill TownBurgess Hill Town - Hastings UnitedHandicap 1 (0.25)1.61Live: 6 min0-007/01/2020 19:472:1
International Club FriendlyPenapolense - NoroesteHandicap 1 (-0.75)1.53Live: 8 min0-007/01/2020 19:130:0
South Africa Premier Soccer LeaguePolokwane City FC - Orlando PiratesHandicap 2 (-3,00)1.63Live: 68 min1-407/01/2020 19:031:4
Morecambe ReserveMorecambe Reserve - Blackpool (R)Handicap 1 (-0.75)1.63Live: 2 min0-007/01/2020 13:093:0
Tijuana (w)Tijuana (w) - Queretaro (w)Handicap 1 (-0.75)1.61Live: 14 min0-007/01/2020 03:273:0
Brasil Copa SP JunioresLinense SP (Youth)(N) - Internacional (RS) YouthHandicap 2 (-1,75)1.63Live: 5 min0-006/01/2020 22:270:3
England U23 Premier LeagueMiddlesbrough U23 - Norwich City U23Handicap 1 (1)1.63Live: 74 min3-406/01/2020 20:423:4
England U23 1.LigaWigan U23 - Barnsley U23Handicap 2 (1,25)1.63Live: 73 min2-106/01/2020 14:364:1
Panahaiki-2005 U19Panahaiki-2005 U19 - Levadiakos U19Total Over (2.25)1.44Live: 14 min0-006/01/2020 13:252:2
Mount Pleasant FAMount Pleasant FA - Vere UnitedHandicap 1 (-2)1.53Live: 72 min2-006/01/2020 01:462:0
French CupEntente Sannois - EpinalHandicap 2 (0,00)1.66Live: 55 min0-005/01/2020 17:400:1
CSD Camara LobosCSD Camara Lobos - Assoc.Desportiva OliveirenseHandicap 2 (0,00)1.6605/01/2020 15:590-005/01/2020 16:530:2
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1Aves U19 - Rio Ave U19Handicap 2 (0,00)1.66Live: 71 min2-205/01/2020 16:412:2
Al Mesaimeer SCAl Mesaimeer SC - Al ShamalHandicap 2 (0,25)1.63Live: 66 min0-005/01/2020 16:321:0
SU 1 DezembroSU 1 Dezembro - Real Sport Clube QueluzHandicap 2 (0,00)1.63Live: 62 min0-005/01/2020 16:301:0
Greece National B1Trikala - IonikosHandicap 1 (-1)1.51Live: 74 min1-005/01/2020 14:421:0
SD LenenseSD Lenense - CD VallobinHandicap 2 (0,25)1.56Live: 75 min0-005/01/2020 12:380:0
Almagro CFAlmagro CF - Atletico IbanesHandicap 2 (-2,75)1.61Live: 72 min0-305/01/2020 12:370:4
EC GranollersEC Granollers - CE ManresaHandicap 2 (-1,50)1.63Live: 69 min0-205/01/2020 12:361:2
SD San IgnacioSD San Ignacio - SD Balmaseda FCHandicap 2 (0,25)1.61Live: 68 min0-005/01/2020 12:340:0
Utebo FCUtebo FC - Tamar RitterHandicap 2 (2,25)1.61Live: 71 min2-005/01/2020 12:333:0
Spanish Segunda Division BUE Llagostera - CF BadalonaHandicap 2 (0,25)1.63Live: 67 min0-005/01/2020 12:310:0
Dalvik ReynirDalvik Reynir - Volsungur husavikHandicap 1 (-1.75)1.58Live: 75 min2-004/01/2020 20:532:1
Puente GenilPuente Genil - Real Betis BHandicap 2 (2,00)1.53Live: 69 min2-004/01/2020 18:512:0
CD BuzanadaCD Buzanada - Union VieraHandicap 1 (0.25)1.48Live: 72 min0-004/01/2020 18:390:0
CA AntonianoCA Antoniano - Coria CFHandicap 2 (-0,50)1.61Live: 71 min2-304/01/2020 17:372:3
Portugal Champions NACIONAL Juniores A 1FC Famalicao U19 - Leixoes U19Handicap 2 (0,25)1.61Live: 73 min1-104/01/2020 16:401:1
CD GuarnizoCD Guarnizo - AD Siete VillasHandicap 1 (0.25)1.63Live: 62 min0-004/01/2020 16:190:2
Suez MontakhabSuez Montakhab - Olympic El QanalHandicap 2 (0,50)1.61Live: 58 min0-004/01/2020 14:050:0
Ghomhoreyet ShebinGhomhoreyet Shebin - SeramekaHandicap 1 (1.25)1.66Live: 57 min0-104/01/2020 14:040:1
Al Nasr CairoAl Nasr Cairo - El DaklyehHandicap 1 (1)1.66Live: 58 min1-204/01/2020 14:031:3
CD Santa UrsulaCD Santa Ursula - UD Gran Tarajal STHandicap 1 (0.75)1.6604/01/2020 15:59-04/01/2020 11:014:3
Brasil Copa SP JunioresVitoria Salvador (Youth)(N) - Serra ES YouthHandicap 1 (-2)1.58Live: 74 min2-004/01/2020 00:423:1
Spanish Segunda DivisionExtremadura - AD AlcorconHandicap 1 (0.25)1.66Live: 74 min0-003/01/2020 19:390:0
South Africa Premier Soccer LeagueMaritzburg United - Lamontville Golden ArrowsHandicap 2 (-0,75)1.63Live: 67 min0-103/01/2020 19:322:1
Brasil Copa SP JunioresInternacional (RS) Youth(N) - Confianca SE (Youth)Total Over (4)1.63Live: 13 min1-003/01/2020 18:253:0
Brasil Copa SP JunioresInternacional (RS) Youth(N) - Confianca SE (Youth)Total Over (3)1.6603/01/2020 18:00-03/01/2020 17:223:0
Oman Professional LeagueAl-Suwaiq(N) - Oman ClubHandicap 1 (0)1.56Live: 58 min0-003/01/2020 16:261:0
Kuwaiti Crown Prince CupAl-Nasar - Al-Arabi Club (KUW)Handicap 1 (1.25)1.63Live: 74 min0-103/01/2020 14:590:1
Israel Leumit LeagueHapoel Bnei Lod - Ironi Nir Ramat HaSharonHandicap 1 (2.25)1.66Live: 75 min0-203/01/2020 14:420:2
Israel B LeagueHapoel Bnei Zalfa(N) - SC Daburiyya OsamaHandicap 2 (1,50)1.63Live: 70 min1-003/01/2020 13:562:0
Israel B LeagueFC Ironi Or Yehuda - Hapoel Holon YanivHandicap 1 (1.25)1.66Live: 60 min0-103/01/2020 12:100:1
Beitar Ironi Kiryat GatBeitar Ironi Kiryat Gat - SC Shicun HamizrahHandicap 2 (-0,75)1.63Live: 9 min0-003/01/2020 09:480:5
Israel Women First NationalMaccabi Kiryat Gat (w) - Maccabi Emekheifer (w)Handicap 2 (0,50)1.66Live: 72 min0-002/01/2020 20:171:0
Botola Pro 1Wydad Casablanca - Maghrib Association TetouanHandicap 1 (0)1.46Live: 75 min1-102/01/2020 19:422:1
Botola Pro 1Renaissance Sportive de Berkane - OCK Olympique de KhouribgaHandicap 2 (2,25)1.63Live: 72 min3-102/01/2020 19:373:1
Saudi Kings CupAl Wehda Mecca - Al RaedHandicap 1 (0.25)1.63Live: 69 min0-002/01/2020 18:320:0
Khor Fakkan ReservesKhor Fakkan Reserves - Al Ittihad Kalba ReservesHandicap 1 (-0.5)1.63Live: 69 min1-002/01/2020 15:521:0
Khor Fakkan ReservesKhor Fakkan Reserves - Al Ittihad Kalba ReservesHandicap 2 (0,00)1.66Live: 59 min0-002/01/2020 15:411:0
Al Wahda Abu Dhabi ReservesAl Wahda Abu Dhabi Reserves - Al-Sharjah (R)Handicap 1 (-0.5)1.61Live: 2 min0-002/01/2020 14:261:4
Ghazl El MahallahGhazl El Mahallah - El OlympiHandicap 2 (1,25)1.56Live: 73 min2-102/01/2020 14:152:2
International Club FriendlyAl Wihdat Amman - Al Aqaba SCHandicap 2 (2,50)1.61Live: 74 min2-002/01/2020 13:362:0

Δεκέμβριος 2019

Σύνολο: 66Κέρδος: +230.00 %ROI: +3.48 %Κερδίστηκε: 38Χαμένος: 17
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα
Australia A-LeagueCentral Coast Mariners - Perth GloryHandicap 1 (3.5)1.61Live: 68 min0-331/12/2019 09:410:3
UWIUWI - Mount Pleasant FAHandicap 2 (-1,00)1.63Live: 60 min0-131/12/2019 02:270:3
Welsh Premier LeagueBala Town - CaernarfonHandicap 1 (-2)1.66Live: 75 min2-030/12/2019 21:383:0
Welsh Premier LeagueUWIC Inter Cardiff - Barry Town AFCHandicap 1 (0)1.66Live: 30 min0-030/12/2019 20:250:1
Israel Leumit LeagueHapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin FCHandicap 2 (1,25)1.63Live: 73 min1-030/12/2019 18:401:1
Welsh Premier LeagueThe New Saints - Newi Cefn DruidsHandicap 1 (-2.25)1.6630/12/2019 19:45-30/12/2019 17:232:1
Oman Professional LeagueSaham - Al-SeebHandicap 2 (-1,00)1.56Live: 74 min0-130/12/2019 17:120:1
El DaklyehEl Daklyeh - Ghomhoreyet ShebinHandicap 2 (1,25)1.66Live: 75 min1-030/12/2019 14:171:0
Ankaragucu U19Ankaragucu U19 - Osmanlispor FK U19Handicap 2 (-0,75)1.66Live: 69 min1-230/12/2019 13:092:2
Ankaragucu U19Ankaragucu U19 - Osmanlispor FK U19Handicap 2 (-1,75)1.66Live: 62 min0-230/12/2019 13:022:2
Chittagong AbahaniChittagong Abahani - Mohammedan DhakaHandicap 1 (0)1.56Live: 6 min0-030/12/2019 12:480:2
International Club FriendlyABC RN - Botafogo PBHandicap 2 (2,00)1.61Live: 66 min2-029/12/2019 20:052:1
ASC JaraafASC Jaraaf - CasamanceHandicap 2 (1,25)1.66Live: 54 min1-029/12/2019 17:522:1
Dakar Universite ClubDakar Universite Club - SONACOSHandicap 1 (0.25)1.66Live: 45 min0-029/12/2019 16:460:0
National BankNational Bank - Asyut PetroleumHandicap 1 (0)1.63Live: 55 min0-029/12/2019 13:502:0
International Club FriendlySu Pham TDTT TP HCM University - Van Hien UniversityHandicap 1 (1)1.63Live: 74 min1-229/12/2019 08:133:2
Hapoel Kiryat Shmona U19Hapoel Kiryat Shmona U19 - Hapoel Hadera U19Handicap 2 (-1,00)1.66Live: 69 min1-228/12/2019 14:002:2
Algeria U21 (W)Algeria U21 (W)(N) - Tanzania U21 (W)Handicap 2 (-0,25)1.58Live: 34 min0-028/12/2019 13:483:0
Maccabi Lroni Amishav Petah TikvaMaccabi Lroni Amishav Petah Tikva - Ironi Beit DaganHandicap 1 (-2)1.63Live: 75 min3-127/12/2019 12:413:1
Maccabi Lroni Amishav Petah TikvaMaccabi Lroni Amishav Petah Tikva - Ironi Beit DaganHandicap 1 (0.25)1.58Live: 12 min0-027/12/2019 11:183:1
Maccabi Lroni Amishav Petah TikvaMaccabi Lroni Amishav Petah Tikva - Ironi Beit DaganTotal Over (3,5)1.58Live: 5 min0-027/12/2019 11:133:1
International Club FriendlyHoang Anh Gia Lai - Nam Dinh FCTotal Over (3.25)1.66Live: 7 min0-027/12/2019 10:523:2
Israel Women First NationalMaccabi Hadera (w) - Maccabi Holon FC (w)Handicap 2 (1,00)1.58Live: 69 min2-126/12/2019 20:122:5
Kibi International University (W)Kibi International University (W) - Kanagawa University (W)Handicap 1 (0.25)1.58Live: 69 min0-026/12/2019 06:130:0
Kuwaiti Crown Prince CupAl Fahaheel SC - Al-SalmiyahHandicap 1 (0.5)1.63Live: 45 min0-025/12/2019 17:241:1
Kuwaiti Crown Prince CupAl-Sahel - KhaitanHandicap 2 (0,25)1.61Live: 61 min0-025/12/2019 14:380:0
Machhindra FCMachhindra FC - Friends FCHandicap 1 (-2.25)1.66Live: 65 min2-025/12/2019 07:483:0
International Club FriendlyHoang Anh Gia Lai - Hong Linh Ha TinhTotal Over (3.25)1.6625/12/2019 08:00-25/12/2019 07:362:1
Israel Leumit LeagueHapoel Natzrat Illit - Maccabi Petah Tikva FCHandicap 2 (0,00)1.66Live: 75 min0-024/12/2019 18:391:1
Mbeya CityMbeya City - Young AfricansHandicap 2 (0,00)1.51Live: 45 min0-024/12/2019 14:580:0
El MansouraEl Mansoura - Maleyet El ZayiatHandicap 2 (2,50)1.66Live: 73 min2-024/12/2019 14:132:0
Ghomhoreyet ShebinGhomhoreyet Shebin - Al Nasr CairoHandicap 2 (0,25)1.66Live: 50 min0-024/12/2019 13:540:0
Saudi Arabia Division 1Al-Qadasiya - Al-TaiHandicap 1 (0)1.66Live: 75 min0-024/12/2019 13:360:1
Ahli Al KhartoumAhli Al Khartoum - Ahli MarawiHandicap 1 (0)1.66Live: 45 min0-022/12/2019 18:161:0
Bergantinos CFBergantinos CF - Arosa SCHandicap 1 (2.25)1.58Live: 69 min1-322/12/2019 17:351:3
Sal gadaczSal gadacz - Maria da FonteHandicap 1 (0.25)1.58Live: 75 min0-022/12/2019 16:420:0
GD BragancaGD Braganca - CF Uniao MadeiraHandicap 1 (3)1.58Live: 70 min0-322/12/2019 16:400:3
UCAM CartagenaUCAM Cartagena - EG El PalmarHandicap 2 (3,25)1.66Live: 73 min4-122/12/2019 16:384:1
Real EsteliReal Esteli - Managua FCHandicap 1 (-1)1.66Live: 75 min1-022/12/2019 02:421:0
France Ligue 1Reims - LyonHandicap 2 (0,25)1.56Live: 65 min1-121/12/2019 21:171:1
Greece National ALamia - AEK AthensHandicap 1 (0.25)1.68Live: 74 min0-021/12/2019 19:400:0
SD GernikaSD Gernika - Santutxu FCHandicap 2 (0,50)1.68Live: 71 min1-121/12/2019 18:352:1
Silla CFSilla CF - Atzeneta UEHandicap 1 (1.5)1.63Live: 63 min0-121/12/2019 17:000:2
Gaokaerlishibang U19Gaokaerlishibang U19 - Istanbulspor U19Handicap 1 (1.25)1.68Live: 75 min1-221/12/2019 13:151:2
Ahi AcreAhi Acre - FC Alnada NazarethHandicap 1 (-0.5)1.53Live: 15 min0-021/12/2019 10:255:0
Al ShamalAl Shamal - Muaidar SCHandicap 2 (0,00)1.53Live: 72 min0-020/12/2019 16:410:0
Shabab Al Ahli Dubai U19Shabab Al Ahli Dubai U19 - Al Bataeh U19Handicap 2 (3,00)1.68Live: 25 min1-020/12/2019 13:172:1
Saudi Arabia Youth LeagueAl-Ettifaq (Youth) - Al-Faisaly Harmah YouthHandicap 1 (0)1.68Live: 3 min0-020/12/2019 12:082:4
Beitar Ironi Maale AdumimBeitar Ironi Maale Adumim - MS Hapoel YerohamHandicap 1 (0.5)1.61Live: 9 min0-020/12/2019 09:481:2
Bolivia Primera DivisionSport Boys Warnes(N) - Oriente PetroleroHandicap 2 (-0,75)1.63Live: 69 min0-120/12/2019 01:541:2
Bolivia Primera DivisionNacional Potosi - Jorge WilstermannHandicap 2 (-1,75)1.68Live: 66 min0-219/12/2019 23:491:3
UD San Fernando U19UD San Fernando U19 - Las Palmas U19Handicap 1 (4.5)1.68Live: 74 min0-419/12/2019 22:390:5
International Club FriendlySantos Laguna(N) - Cimarrones de SonoraTotal Over (4)1.6919/12/2019 18:00-19/12/2019 16:584:2
Al Nasa(QAT)Al Nasa(QAT) - Russell CityHandicap 1 (1.5)1.63Live: 69 min0-119/12/2019 16:350:1
Spanish Copa Del ReyTolosa - Real ValladolidHandicap 2 (-2,00)1.6918/12/2019 17:00-18/12/2019 15:500:3
APEJES AcademyAPEJES Academy - AS Fortuna MfouHandicap 2 (0,25)1.68Live: 75 min1-118/12/2019 13:381:1
Azadegan LeagueEsteghlal Khozestan - Arman Gohar SirjanHandicap 1 (0)1.68Live: 74 min0-018/12/2019 12:120:0
Egyptian Premier LeagueEnppi(N) - EL MasryHandicap 2 (1,00)1.68Live: 74 min1-017/12/2019 16:451:0
Milton Keynes Dons (R)Milton Keynes Dons (R) - Southend Utd Am.Handicap 1 (-2)1.61Live: 13 min1-017/12/2019 13:203:1
East Stirlingshire ReservesEast Stirlingshire Reserves - East Kilbride ReservesHandicap 1 (-1.75)1.68Live: 70 min2-016/12/2019 21:053:0
Algerian Ligue Professionnelle 2DRB Tadjenant - JSM SkikdaHandicap 2 (0,25)1.66Live: 73 min1-116/12/2019 18:371:1
Hatta Dubai ReservesHatta Dubai Reserves - Baniyas SC ReservesHandicap 2 (0,25)1.61Live: 66 min0-016/12/2019 15:351:0
Egyptian Premier LeagueTanta - El Entag Al HarbyHandicap 1 (0.25)1.68Live: 74 min0-016/12/2019 14:160:1
Persigo Semeru FCPersigo Semeru FC - PSTK TarakanTotal Over (7.75)1.73Live: 73 min6-116/12/2019 09:366:1
Indonesia Super LeagueArema Malang - Bali UnitedHandicap 1 (-0.75)1.76Live: 12 min0-016/12/2019 08:483:2
Gaspa 1958Gaspa 1958 - PSIL LumajangHandicap 1 (1)1.9616.12.2019 08:30-16/12/2019 07:242:3

Νοέμβριος 2019

Σύνολο: 300Κέρδος: +1735.00 %ROI: +5.78 %Κερδίστηκε: 185Χαμένος: 92
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2019

Σύνολο: 444Κέρδος: +1202.50 %ROI: +2.71 %Κερδίστηκε: 270Χαμένος: 142
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2019

Σύνολο: 457Κέρδος: +209.00 %ROI: +0.46 %Κερδίστηκε: 271Χαμένος: 154
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2019

Σύνολο: 461Κέρδος: +1147.50 %ROI: +2.49 %Κερδίστηκε: 283Χαμένος: 148
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούλιο 2019

Σύνολο: 180Κέρδος: +443.50 %ROI: +2.46 %Κερδίστηκε: 108Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2019

Σύνολο: 210Κέρδος: -1817.50 %ROI: -8.65 %Κερδίστηκε: 113Χαμένος: 78
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2019

Σύνολο: 347Κέρδος: +810.00 %ROI: +2.33 %Κερδίστηκε: 209Χαμένος: 105
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2019

Σύνολο: 255Κέρδος: -1658.00 %ROI: -6.50 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 87
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2019

Σύνολο: 155Κέρδος: -1474.50 %ROI: -9.51 %Κερδίστηκε: 80Χαμένος: 58
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Φεβρουάριος 2019

Σύνολο: 116Κέρδος: +401.50 %ROI: +3.46 %Κερδίστηκε: 64Χαμένος: 31
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2019

Σύνολο: 145Κέρδος: +2122.00 %ROI: +14.63 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 34
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2018

Σύνολο: 119Κέρδος: +137.50 %ROI: +1.16 %Κερδίστηκε: 76Χαμένος: 38
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +341.00 %ROI: +1.84 %Κερδίστηκε: 117Χαμένος: 57
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2018

Σύνολο: 236Κέρδος: +114.00 %ROI: +0.48 %Κερδίστηκε: 146Χαμένος: 73
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: -484.00 %ROI: -2.30 %Κερδίστηκε: 124Χαμένος: 69
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2018

Σύνολο: 185Κέρδος: +1449.50 %ROI: +7.84 %Κερδίστηκε: 122Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούλιο 2018

Σύνολο: 186Κέρδος: +2158.00 %ROI: +11.60 %Κερδίστηκε: 118Χαμένος: 50
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιούνιος 2018

Σύνολο: 100Κέρδος: +529.50 %ROI: +5.30 %Κερδίστηκε: 58Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάιο 2018

Σύνολο: 210Κέρδος: +1523.50 %ROI: +7.25 %Κερδίστηκε: 131Χαμένος: 60
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Απρίλιος 2018

Σύνολο: 177Κέρδος: +656.50 %ROI: +3.71 %Κερδίστηκε: 102Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Μάρτιος 2018

Σύνολο: 46Κέρδος: +511.00 %ROI: +11.11 %Κερδίστηκε: 28Χαμένος: 12
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Ιανουάριος 2018

Σύνολο: 92Κέρδος: -273.00 %ROI: -2.97 %Κερδίστηκε: 47Χαμένος: 30
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Δεκέμβριος 2017

Σύνολο: 79Κέρδος: +666.50 %ROI: +8.44 %Κερδίστηκε: 48Χαμένος: 23
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Νοέμβριος 2017

Σύνολο: 116Κέρδος: +330.00 %ROI: +2.84 %Κερδίστηκε: 68Χαμένος: 37
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Οκτώβριο 2017

Σύνολο: 208Κέρδος: +2120.00 %ROI: +10.19 %Κερδίστηκε: 137Χαμένος: 61
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Σεπτέμβριο 2017

Σύνολο: 215Κέρδος: +2651.50 %ROI: +12.33 %Κερδίστηκε: 139Χαμένος: 55
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα

Αύγουστος 2017

Σύνολο: 7Κέρδος: +30.5 %ROI: +4.36 %Κερδίστηκε: 3Χαμένος: 1
Λιγκ Ομάδες Στοίχημα Πιθανότητα Ταίριασμα χρόνου Τρέχουσα βαθμολογία Χρόνος ειδοποίησης Το αποτέλεσμα